Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Lastik Alacağım Ama Böyle Esnaflık Olurmu

Motovento
    REKLAM ALANI
    RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Yahu arkadaş motorum için (burgman 400) metzeler lastik alacağım ama yok anasını satiyim. Gerçi belkide var ama yine de yok.
    Arıyorum distribütörünü açılmıyor bir türlü telefonlar, depo numaralarını arıyorum açılmıyor, ertesi gün arıyorum yine açılmıyor, ertesi gün arıyorum nihayet açılıyor. Lastik soracağım diyorum, arkadaşlar yemekte sonra arayın deniyor (numaranızı alayım, biz arayalım yok) - (LAPAŞ mıdır ANLAŞ mıdır belli değil. İki sitede de aynı numara var)
    Başka yeri arıyorum lastiğin üretim tarihini bilmiyor, nerden bileyime getiriyor lafı. - (Çoğu kişinin bildiği ama ismni unuttuğum bir firma)
    Başka yeri arıyorum, benimle konuşurken diğer elinde de diğer telefon. Benimle konuşurken "bir saniye" bile demeden diğer tarafla konuşmaya başlıyor, anlamaya çalışıyorum ne olduğunu, bekliyorum sabırla, sonra kapatıyorum - (motolastik.com)

Yahu arkadaş bu nasıl tavırdır böyle. Parayı verecek olan ben olduğuma göre hizmeti verecek olan da sizsiniz. Benmi sizin peşinizden koşturayım.
    Bridgestone ikinci seçeneğimdi ama bu saçmalıklara daha fazla dayanamayacağım için bunu alacağım. Birlası aramıştım bridgestone için, gayet ilgilenmişti telefondaki bayan. Tavsiye de ederim.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Triumph Street Triple 675
    Bazen boyle yaratiklar olabiliyor. Michelin baktin mi peki. En yumusak hamurlular onlar

waeder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Sportcity 250ie vardı satıldı :( (2009)
    Artık esnaf doymuş aradaki istisnalar hariç artık hepsinde durum böyle.

sessizsakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    benelli tnt25
    ben geçen gün motolastik.com'dan pirelli angel st takım aldım. ama motolastik.com'dan alma sebebim, ellerinde vardı, tarihi yeniydi ve ertesi gün elime geçecekti. Yoksa motolastik.com'u tercih etmezdim çünkü 30 gün içinde teslim ederim diyor. 1 hafta mı? 1 ay mı? 1 ay içerisinde çok göreceli bir zaman.

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu arkadaş motorum için (burgman 400) metzeler lastik alacağım ama yok anasını satiyim. Gerçi belkide var ama yine de yok.
    Arıyorum distribütörünü açılmıyor bir türlü telefonlar, depo numaralarını arıyorum açılmıyor, ertesi gün arıyorum yine açılmıyor, ertesi gün arıyorum nihayet açılıyor. Lastik soracağım diyorum, arkadaşlar yemekte sonra arayın deniyor (numaranızı alayım, biz arayalım yok) - (LAPAŞ mıdır ANLAŞ mıdır belli değil. İki sitede de aynı numara var)
    Başka yeri arıyorum lastiğin üretim tarihini bilmiyor, nerden bileyime getiriyor lafı. - (Çoğu kişinin bildiği ama ismni unuttuğum bir firma)
    Başka yeri arıyorum, benimle konuşurken diğer elinde de diğer telefon. Benimle konuşurken "bir saniye" bile demeden diğer tarafla konuşmaya başlıyor, anlamaya çalışıyorum ne olduğunu, bekliyorum sabırla, sonra kapatıyorum - (motolastik.com)

Yahu arkadaş bu nasıl tavırdır böyle. Parayı verecek olan ben olduğuma göre hizmeti verecek olan da sizsiniz. Benmi sizin peşinizden koşturayım.
    Bridgestone ikinci seçeneğimdi ama bu saçmalıklara daha fazla dayanamayacağım için bunu alacağım. Birlası aramıştım bridgestone için, gayet ilgilenmişti telefondaki bayan. Tavsiye de ederim.
    Bu konuda turkiyede elle gosterebilecegim tek FEYIZGOLU, malesef onlarda metzler lastik yok
    YAMAHA

LostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Star Fire 48
    Her defasında yazıyorum bunu toplum bilinci oluşturmalıyız. Artık hizmet anlayışı çok değişti tüketici parasının karşılığında hizmet istiyor.Eğer satıcı bunu sağlamıyorsa alışverişi keseceğiz mecburen kapatıp gidecek bunun çözümü budur .Alternatif yok lafına inanmıyorum. ebay den sipariş geçtiğiniz malzemeler 3 günde Türkiye de oluyor .Bitirelim bu tarz kafadaki insanları alışveriş yapmayalım. Ya adam gibi müşterilerine davranırlar yada yok olup piyasadan silinirler.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Bence artık eski karları yapamadıklarından koyver gitsin durumundalar. Pek çok işletme bu durumda.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    hacı scooturk sitesinden bir bilgi almaya çalış.

orada taktıran arkadaşlar vardı.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Dün gittim birlasa, telefonda konuştuğum bayan oradaydı (Şennur hanım). Gayet ilgilendi, lastiklere baktım, yumuşaklığı da iyiydi, almaya karar verdim. Bugün gidip taktıracağım bir sıkıntı olmazsa.

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    malesef motosiklet mlzemesi satan birçok firma yeterince doyuş ve müşteriyle ilgilenme yok müşteri memnuniyeti sıfır

alışveriş etmeyeceksin defolsun gitsin kime satarsa satsın malını .
    zamanında piyasayı elinde bulunduran bir firmadan motosiklet çadırı almıştım ve yaşadığım sıkıntı konusunda kendimle başbaşa kaldım hiç muhattap bulamadım,burada da yaşadığım olayı paylaştım...
    eğer öyle yapıyorlarsa başka yerden başka marka alırım olur biter.ve hatta en ucuzu orası olsa bile birdaha asla bitmiştir benim için

gokayugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Geneli bahsettiğiniz gibi ilgisiz alakasız ve esnaflıktan bi haber...
    Nadirde olsa tersi durumlarda karşılaşabiliniyor. Başıma şöyle bir olayda gelmişti. 2009 du sanırsam NIC marka motosiklet montu aldım birebir üretici firmadan. 2-3 ay giydim sonunda omuz yerlerinden açılma yapmıştı kendi terzimde diktirip devam ettim kullanmaya tekrar açıldı omuzları. Ben Patch, yama düşünüyorken bir gün firmanın önünden geçiyordum tesadüfen, durup kenara çektim. Girdim içeri sohbet muhabbet durumu anlattım, bakın böyle böyle oldu bilginiz olsun belki başka kullanıcılardan da benzer şikayetler alırsınız falan diye bahsettim. Adam kaç beden giyorsun dedi. XL dedim. Hop askıdan poşetiyle beraber çıkartıp sıfır bir mont verdi. Şaşırdım. İlk partide üretim hatası vardı şimdikiler düzeltildi dedi. Ben eski montun ceplerini boşaltıp orada bırakarak yenisini alıp teşekkür ederek çıktım... Bilhassa kadıköy - kızıltoprak esnafı içinde beni en şaşırtan firmadır...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)