Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Yazlık Mont Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    3Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE RTR150 HYPER EDGE
    Yeni konu açmak istemedim bu şekilde bi sürü konu var kirlilik olmasın istedim..
    Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var hudson deride şu montu gördüm indirimdeymiş sağlam bişeye benziyo tek sıkıntısı korumaları ce onaylı değilmiş sert köpükmüş.. Sizce bi sorun olur mu? Daha ilk defa mont alıyorum.. Bu ürünü hudson deride bizzat incelemiş arkadaşlar varsa onların yorumu daha iyi olur..
    Birde boyum 1.80 kilom 65 sizce S beden mi yoksa M beden mi olur.. Teşekkürler..

http://www.hudsonderi.com/?urun-2503...ans-ceket-mavi

http://www.hudsonderi.com/?urun-2496...ns-ceket-siyah

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mahyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT 250
    Alıntı 3Hilal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni konu açmak istemedim bu şekilde bi sürü konu var kirlilik olmasın istedim..
    Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var hudson deride şu montu gördüm indirimdeymiş sağlam bişeye benziyo tek sıkıntısı korumaları ce onaylı değilmiş sert köpükmüş.. Sizce bi sorun olur mu? Daha ilk defa mont alıyorum.. Bu ürünü hudson deride bizzat incelemiş arkadaşlar varsa onların yorumu daha iyi olur..
    Birde boyum 1.80 kilom 65 sizce S beden mi yoksa M beden mi olur.. Teşekkürler..

http://www.hudsonderi.com/?urun-2503...ans-ceket-mavi

http://www.hudsonderi.com/?urun-2496...ns-ceket-siyah
    M beden olacaktır. S vucudunuza tam gelse bile kolları muhtemelen kısa gelir.
    Fikir vermesi açısından. 1,80 boyum. 83 kg XL giyiyorum. 54 beden.
    Dikkatli bakıyor musunuz?

logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kiloyla ölçü olmaz kiloyla kıyafet bedeni seçilmez alacaksınız mezuroyu gögus ve bel ölçeceksiniz. o dogrultuda montun bedenıne karar kılacaksınız.

Motosikleti
    Alıntı mahyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    M beden olacaktır. S vucudunuza tam gelse bile kolları muhtemelen kısa gelir.
    Fikir vermesi açısından. 1,80 boyum. 83 kg XL giyiyorum. 54 beden.
    Hocam göğüs çevremi ölçtüm 88cm çıktı.. 88-94cm arası small gösteriyo.. Bana da büyük ihtimal small olur.. Dediğiniz gibi kolları kısa gelecek büyük ihtimal.. Çünkü benim kadar uzun olup da benim kadar zayıf insan azdır..Kolları kısa gelsin o pek sorun değil eldivenle kapatırım..
    Ama ya korumalar tam yerine oturmazsa bunun için yapılacak bişey varmı?

Alıntı logan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kiloyla ölçü olmaz kiloyla kıyafet bedeni seçilmez alacaksınız mezuroyu gögus ve bel ölçeceksiniz. o dogrultuda montun bedenıne karar kılacaksınız.
    Dediğiniz gibi ölçtüm hocam 88cm göğüs çevrem çıktı buda small olarak gözüküyo 88-94cm small imiş.. Ama boyum uzun olduğu için korumalar tam oturur mu emin olamıyorum..

bel kısa gelir. denemeden almamanızı tavsiye ederim

Motosikleti
    bel kısa gelir. denemeden almamanızı tavsiye ederim
    Ama deneme imkanım yok elazığdayım hudsonderinin şubeleri hep istanbulda.. Bu arada boyu 1.73 olan arkadaşımın belinden omzuna kadar olan kısmı 52cm benimde belimden omzuma kadar olan kısım 52cm sanki montun boyu kısa gelmeyecek gibi.. Benim bacak boyum çok uzun bel kısmım herhangi bir 1.70 boyunda ki adamla aynı.. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz.. ?

o vakit eline rahat giydiğin bir mont al. ölç. hudsonu ara. ölçüleri tek tek ver. s bedeni ve m bedeni ölçsünler. senin rahatlıkla giydiğin montunun ölçülerine uygun olan bedeni satın al

mucoist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Hudson Deri'den hediye olarak yazlık fileli mont gelmişti. Sanırım Hudson Deri'nin kalıpları biraz büyük. 1.78 boyunda 75 kiloyum. Small beden Hudson Deri ceket sanki 3 beden büyük duruyor üstümde. Altına kışlık mont bile giydiğimde montun kolları sıkmıyor.

Deneme imkanınız yoksa, fikir vermesi açısından Dudson Deri'ye telefon açıp, kendi üzerlerine giyilmiş fotoğraf çekmelerini rica edin. Bu soğukta zaten işleri yoğun olmadığından teklifi geri çevirebileceklerini sanmıyorum.

Motosikleti
    o vakit eline rahat giydiğin bir mont al. ölç. hudsonu ara. ölçüleri tek tek ver. s bedeni ve m bedeni ölçsünler. senin rahatlıkla giydiğin montunun ölçülerine uygun olan bedeni satın al
    Dediğiniz gibi yapıcam teşekkür ederim..

Alıntı mucoist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hudson Deri'den hediye olarak yazlık fileli mont gelmişti. Sanırım Hudson Deri'nin kalıpları biraz büyük. 1.78 boyunda 75 kiloyum. Small beden Hudson Deri ceket sanki 3 beden büyük duruyor üstümde. Altına kışlık mont bile giydiğimde montun kolları sıkmıyor.

Deneme imkanınız yoksa, fikir vermesi açısından Dudson Deri'ye telefon açıp, kendi üzerlerine giyilmiş fotoğraf çekmelerini rica edin. Bu soğukta zaten işleri yoğun olmadığından teklifi geri çevirebileceklerini sanmıyorum.
    Aynen hocam arıycam sorcam da bunun için önce kontör yüklemem lazım bir kaç saat içinde dışarı çıkıp kontör yükleyeceğim sonra da arıyıp soracağım teşekkür ederim.. Bu arada hudsonderi de kapıda ödeme varmış.. Kredi kartım olmadığı için buna çok sevindim

Düzenleme:Yorumlarda alan biri demiş 90kg ama large olduğu halde biraz bol demiş.. Dediğiniz gibi hudson derinin kalıpları büyük sanırım..

ARçİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha crypton/Honda cbf150
    Yazlık mont aldığında o da yeri geliyor üşütüyor sabahları,akşamları,yada yüksek rakımlara çıktığından bu yüzden şu ürünü tavsiye ediyorum bunun uzun kollusu var bende yazlık montun içine giyiyorum üşüyünce. http://www.motomaxonlineshop.com/4riders-neopren-iclik-yelek-pmu1030 Uzun kollusunu tavsiye ederim yağmurada dayanıklı.

Motosikleti
    Alıntı ARçİL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazlık mont aldığında o da yeri geliyor üşütüyor sabahları,akşamları,yada yüksek rakımlara çıktığından bu yüzden şu ürünü tavsiye ediyorum bunun uzun kollusu var bende yazlık montun içine giyiyorum üşüyünce. http://www.motomaxonlineshop.com/4riders-neopren-iclik-yelek-pmu1030 Uzun kollusunu tavsiye ederim yağmurada dayanıklı.
    Hocam tavsiye için teşekkürler yanlız bu montta çıkarılabilir kışlık içlik varmış.. Kışın üşütürse dediğiniz gibi termal içlik alırım..

Motosikleti
    Arkadaşlar linkini verdiğim montu kullanan yada inceleyen var mı? Kot mont tekstil montlara göre konfor olarak koruma olarak nasıldır..? Fiyatına göre gayet şık bi ürün ve korumaları da sas-tec miş.. Pek anlamam ama sas-tec en üst seviye korumaydı galiba..

http://www.n11.com/rider-denim-poyraz-mont-P13623026

Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    merhaba @3hilal hudsondan montu aldın mı naptın .

bende hudsonun robocop kot ceketini almayı düşünüyorum..

ürünün linki bu

http://www.hudsonderi.com/?urun-7636...-ceket---siyah

haftasonu gidip denemeyi düşünüyorum.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)