Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Düşük Bütçe İçin Supermoto Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Markasi modeli fiyati nedir acaba ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    VlknDnmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250l>cbr250r>Tvs apache150>Wind hunter150
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/117296-honda-2014-crf-250-m-supermoto.html
    crf 250m beklemeni öneririm eğer gelecekse tabi

yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    Hocam hondayı bizzat kendim aradım bu Crf250m için aralık ayına doğru kesin bir bilgi verebilirlermiş gelip gelmeyeceği ile ilgili bende bu modeli bekliyorum. Olmazsa wr125x'de fena motor sayılmaz.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    CRF250M den tahminim 1 parti felan getirecekler. Kaçırılmayacak alet. Sonra bir daha getirmezler sanırım. Bu da şanslıysak. Belki de hiç getirmeyecekler...

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    4000 e aldım çok keyifli bir alet jantları harika .. yakıtı uygun lastikleri değiştirdim dunlop lastikler takıldı yol tutuş harika ... şimdilik memnunum biraz bindikten sonra starım honda crf M gelirse direk ona niyetleniriz o zmana kadar eşimde iyice alışmış olur motora

Wazaa.35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnnova 125 (7.000km) 07
    Al bi crf250 ebayde 110dolara jant çemberi 350 dolara kople jantlar var,lastikleride kaliteli güzel kafana göre alırsın tadından yenmez

mucotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy
    Yerinde olsa tercihim RT den yana olurdu...

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Guncel .......

BAD LUCK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SKYTEAM - HUSABERG - ZX6R - 600RR - ZX636R
    SELAM ARKADASLAAAAR ONCELIKLE XT660 SM DEGIL SASE KIRILIR FILAN SACMA SEYLER YAZILMIS 660SUPERMOTOSU VAR YAMAHANIN GRENAJLAR DOLU BENDE HAFIF MOTOR SEVERIM KABA GRENAJ PEK SEVMEM AMA BI KTM 640 SM DE KABA GRENAJLI YARISMIYACAKSAN SORUN DEGIL AMA YARISACAKSAN BU MOTORLAR AGIR KALIR ONUN DISINDA TEMIZ UZUN SURE BINEBILIRSIN DIGER INCELER OKADAR UZUN OMURLU DEGIL. CRF 250R 44HP X DEN SUPER MOTO OLMAZ AMA OLURDA ZAHMETLI R MOTOCROSS OLDUGU ICIN JANT LASTIKLE COZERSIN BIRDE FREN MERKEZI TOPLAM 3-4 BINLIRA BITER IS X DE MESNETDE DEGISESI LAZIM USTUNE 2 ZAMANLI AL YAZANLAR OLMUS 2 ZAMANLI BI SUPER MOTOYU SOKAKDA SUREMEZSIN KX250 RM 250 YZ 250 BUNLAR ZIPKIN GIBI OLUR GAZ DIPLENMEZ BU MOTORLARDA GAZI CEKER BIRAKIRSIN YOKSA MOTOR DIREK GIDER SANA APACI FILANDA FASAFISO ZATEN. BEN GEZICEM KAFAMA GORE MOTORU SAGLAM OLSUN BASI MI AGRITMASIN DERSEN SUZUKI DRZ 400 BASIM AGRISADA OLUR UCUZ OLSUN MOTOR CANAVAR GIBI OLSUN KOYDUMMU GAZI UCSUN 4 ZAMANLI OLSUN AMA 2 ZAMANLI GIBI PERFORMANSI OLSUN RUHSATLI PLAKALI OLSUN DERSEN HUSABERG ARADIGIN. RUHSAT SORUN DEGIL DERSEN CRF 450R YADA 250R PARAM VAR AMA EKSIN YAPACAK MOTOR LAZIM BANA DRZ AGIR KALIR DERSEN HUSGVARNA 510 COK PARAN VARSADA KTM 690SMC AL.BU SAYDIKLARIM 5BINLE 18 BIN ARASINDADIR. EN GUCLUSU HUSABERGDIR EN SAGLAMI DRZ400 EN STABIL CRF450R 11BININ VARSA HUGVARNA AL AMA 610 DEGIL 510 HADI KOLAY GELSIN CROS ALIP SUPERMOTOYA CEVIRMEK ZAHMETLIDIR 2 ZAMANLIYIDA SAKIN CEVIRME YOLDA ODA SENI TERSINE CEVIRIR.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    bir husaberg kullanıcısı olarak süpermotoları ince ve kalıplı olarak ayırman ilginç. ince dediğin aletler enduro/mx modellerden iki ya da dört zamanlı fabrika çıkış süpermotoya çevrilenler. orijinalleri hafif siklet endurolardır. hatta ideal güç kilo dengesi genel kanı olarak 450 ccdedir. kalıplılar ise aslında naked, enduro vs modeller. örneğin ktm lc4 640 süpermoto olmak için fazla kalıplı. bence... xt660 supermoto hiç değil. ıslak ağırlığı neredeyse 190 kilo olması lazım.

bir not daha crf250m ağır ve güçsüz. beklemeye değecek bir makine değil. hele hele onlarca ikinci el crf250l i görünce.

drz400sm yi önermek için de profesyonel yarışçı olmanıza gerek yok. kendisi bu ülkedeki tek ekonomik orta cc fabrika çıkış supermotodur.
    dockerengin bunu beğendi.

heineken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://img845.imageshack.us/img845/8258/mak9.jpg

supermoto aldım gayet başarılı 200 cc az yakan çok kaçan cinsten .. hem kendim için hemde eşim için aldım derslere başladık iki haftadır rüzgar gibi biniyor bakalım sanırım bi 250 crf sm yapabilirsem bunu satıp onu alırım yada apache 250 sm ye bineriz
    jesse bu fotodaki ne? kaça aldın hayırlı olsun kazasız belasız binin dostum...

4000 miş şimdi gördüm pardon....model ne acaba?
    ______________RIDE THE LIGHTLING________________

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Okumak zor,anlayabilmek imkansız.Nokta,virgül ve büyük harf kullanmayınca yazı anlamsız olur.

Supermoto illa yarışa girecek standartta olmasına gerek yok.Kullanım tarzı ve performansı yakın olsun yeterli.

Alıntı BAD LUCK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SELAM ARKADASLAAAAR ONCELIKLE XT660 SM DEGIL SASE KIRILIR FILAN SACMA SEYLER YAZILMIS 660SUPERMOTOSU VAR YAMAHANIN GRENAJLAR DOLU BENDE HAFIF MOTOR SEVERIM KABA GRENAJ PEK SEVMEM AMA BI KTM 640 SM DE KABA GRENAJLI YARISMIYACAKSAN SORUN DEGIL AMA YARISACAKSAN BU MOTORLAR AGIR KALIR ONUN DISINDA TEMIZ UZUN SURE BINEBILIRSIN DIGER INCELER OKADAR UZUN OMURLU DEGIL. CRF 250R 44HP X DEN SUPER MOTO OLMAZ AMA OLURDA ZAHMETLI R MOTOCROSS OLDUGU ICIN JANT LASTIKLE COZERSIN BIRDE FREN MERKEZI TOPLAM 3-4 BINLIRA BITER IS X DE MESNETDE DEGISESI LAZIM USTUNE 2 ZAMANLI AL YAZANLAR OLMUS 2 ZAMANLI BI SUPER MOTOYU SOKAKDA SUREMEZSIN KX250 RM 250 YZ 250 BUNLAR ZIPKIN GIBI OLUR GAZ DIPLENMEZ BU MOTORLARDA GAZI CEKER BIRAKIRSIN YOKSA MOTOR DIREK GIDER SANA APACI FILANDA FASAFISO ZATEN. BEN GEZICEM KAFAMA GORE MOTORU SAGLAM OLSUN BASI MI AGRITMASIN DERSEN SUZUKI DRZ 400 BASIM AGRISADA OLUR UCUZ OLSUN MOTOR CANAVAR GIBI OLSUN KOYDUMMU GAZI UCSUN 4 ZAMANLI OLSUN AMA 2 ZAMANLI GIBI PERFORMANSI OLSUN RUHSATLI PLAKALI OLSUN DERSEN HUSABERG ARADIGIN. RUHSAT SORUN DEGIL DERSEN CRF 450R YADA 250R PARAM VAR AMA EKSIN YAPACAK MOTOR LAZIM BANA DRZ AGIR KALIR DERSEN HUSGVARNA 510 COK PARAN VARSADA KTM 690SMC AL.BU SAYDIKLARIM 5BINLE 18 BIN ARASINDADIR. EN GUCLUSU HUSABERGDIR EN SAGLAMI DRZ400 EN STABIL CRF450R 11BININ VARSA HUGVARNA AL AMA 610 DEGIL 510 HADI KOLAY GELSIN CROS ALIP SUPERMOTOYA CEVIRMEK ZAHMETLIDIR 2 ZAMANLIYIDA SAKIN CEVIRME YOLDA ODA SENI TERSINE CEVIRIR.
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BAD LUCK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SELAM ARKADASLAAAAR ONCELIKLE XT660 SM DEGIL SASE KIRILIR FILAN SACMA SEYLER YAZILMIS 660SUPERMOTOSU VAR YAMAHANIN GRENAJLAR DOLU BENDE HAFIF MOTOR SEVERIM KABA GRENAJ PEK SEVMEM AMA BI KTM 640 SM DE KABA GRENAJLI YARISMIYACAKSAN SORUN DEGIL AMA YARISACAKSAN BU MOTORLAR AGIR KALIR ONUN DISINDA TEMIZ UZUN SURE BINEBILIRSIN DIGER INCELER OKADAR UZUN OMURLU DEGIL. CRF 250R 44HP X DEN SUPER MOTO OLMAZ AMA OLURDA ZAHMETLI R MOTOCROSS OLDUGU ICIN JANT LASTIKLE COZERSIN BIRDE ........
    Benim gibi bu arkadas ne yazmis diye merak edenler icin dev hizmet... Olabildigince Turkcelestirilmis hali...

SELAM ARKADASLAR,

*ONCELIKLE XT660 SM DEGIL, *SASE KIRILIR FILAN SACMA SEYLER YAZILMIS. YAMAHA'NIN 660 SUPERMOTOSU VAR ve GRENAJLARı DOLU. BEN DE HAFIF MOTOR SEVERIM, *KABA GRENAJ PEK SEVMEM, AMA BIKTıM. 640 SM DE KABA GRENAJLIdır. YARISMIYACAKSAN SORUN DEGIL AMA YARISACAKSAN, BU MOTORLAR AGIR KALIR. ONUN DISINDA TEMIZ UZUN SURE BINEBILIRSIN. DIGER INCELER O KADAR UZUN OMURLU DEGIL.*
    CRF 250R 44HP X'DEN SUPER MOTO OLMAZ. OLUR DA ZAHMETLI R. Cunku MOTOCROSS OLDUGU ICIN, JANT-LASTIKLE COZERSIN. BIR DE FREN MERKEZI ile TOPLAM 3-4 BIN LIRAya BITER.*
    IS X DE, MESNETin DE DEGISESI LAZIM,USTUNE 2 ZAMANLI AL YAZANLAR OLMUS. 2 ZAMANLI BIr SUPER MOTOYU SOKAKDA SUREMEZSIN. KX250, RM250, YZ 250, BUNLAR ZIPKIN GIBI OLUR. BU MOTORLARDA *GAZ DIPLENMEZ, GAZI CEKER BIRAKIRSIN. YOKSA MOTOR *DIREK GIDER.*
    SANA APACI FILAN DA FASAFISO ZATEN. BEN GEZICEM KAFAMA GORE, MOTORU SAGLAM OLSUN, BASIMI AGRITMASIN DERSEN, SUZUKI DRZ 400.*
    BASIM AGRISA DA OLUR, UCUZ OLSUN, MOTOR CANAVAR GIBI OLSUN, KOYDUM MU GAZI UCSUN, 4 ZAMANLI OLSUN AMA 2 ZAMANLI GIBI PERFORMANSI OLSUN, RUHSATLI PLAKALI OLSUN DERSEN HUSABERG'dir ARADIGIN.*
    RUHSAT SORUN DEGIL DERSEN, CRF 450R YADA 250R.*
    PARAM VAR AMA EKSIN YAPACAK MOTOR LAZIM , BANA DRZ AGIR KALIR DERSEN, HUSQVARNA 510.
    COK PARAN VARSA DA KTM 690SMC AL.
    BU SAYDIKLARIM 5BINLE 18 BIN ARASINDADIR. EN GUCLUSU HUSABERGDIR. EN SAGLAMI DRZ400, EN STABIL CRF450R 11 BIN TL'en VARSA HUsqVARNA AL. AMA 610 DEGIL 510...*
    HADI KOLAY GELSIN, CROS ALIP SUPERMOTOYA CEVIRMEK ZAHMETLIDIR. 2 ZAMANLIYIDA SAKIN CEVIRME, YOLDA ODA SENI TERSINE CEVIRIR.
    oyunageldim, tinerci, FCTokuri ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Oguz7734 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 2014 xmax 250 :)
    Daha Fazla Bilgili Arkadaşlar Varsa Onlarında Bilgilerinden Yararlanmak İsterim Şahsım Adına Teşekkürler Supermota Hakkında Bilgi Verenlere

yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    Honda Türkiye'yi 2 gün önce tekrar aradım CRF250m modelinin gelmiyeceğini söylediler. Kim ne derse desin ülkemizdeki supermoto kıtlığında iyi gidicek bir modeldi

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    48 hp 190 kiloluk alete sırf 17 inç jantı var diye sm diyen adamlar var.

yiqit bütçe cc gibi tercihler nedir?

Alıntı heineken adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    jesse bu fotodaki ne? kaça aldın hayırlı olsun kazasız belasız binin dostum...

4000 miş şimdi gördüm pardon....model ne acaba?
    Su motorun modelini ben varmi abilet

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kanayan yaraya parmak basmak icin hort

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:12 ----------

2-3 sene önce sıfırını 8bin küsür TL , ikinci elini 7bin TL'ye alıp, tepe tepe kullanıp şimdi 9500- 10bin fiyat isteyen Wr 125 sahiplerine buradan en İÇTEN dileklerimi gönderiyorum.

Modeli ne olursa olsun, yatırım amaçlı motosiklet kullanan, kar etmem lazım zihniyetindeki çapsılara lanet olsun.

Adam mısınız lan siz
    Nacco, berkcigdem, omeraydin ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanayan yaraya parmak basmak icin hort

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:12 ----------

2-3 sene önce sıfırını 8bin küsür TL , ikinci elini 7bin TL'ye alıp, tepe tepe kullanıp şimdi 9500- 10bin fiyat isteyen Wr 125 sahiplerine buradan en İÇTEN dileklerimi gönderiyorum.

Modeli ne olursa olsun, yatırım amaçlı motosiklet kullanan, kar etmem lazım zihniyetindeki çapsılara lanet olsun.

Adam mısınız lan siz
    Kaç paraya wr lazım, bana da wr takasları geliyor. Uygun bulursam paslaşalım

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaç paraya wr lazım, bana da wr takasları geliyor. Uygun bulursam paslaşalım
    Sen Wr ile takasa sok, bendeki Cbr sana uyarsa verelim, olmadı satayım senden alayım Wr'yi ama komisyon payı koyarsan işler karışır

13 model X, 14 model R bir abimde vardı servis bakımlı 7-8bin kmlerdeyken, X modelini 7500, R modelini 7900'a satmıştık.

Bana mavi X lazım 8 bini aşmayan, bulursan yapış
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)