Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

NC 700 kopyası çıktı. Taze taze

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT 09 Tracer, SYM Fiddle II
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün bayiye tekrar gittim, yeni motorlar gelmişti. Motoru iyice inceledim, bu gelenler hiç de fena değildi. Bir tane test motoru vardı ama aküsü beklemekten bittiği için test edemedim. Soğukta ayak marşıyla da çalıştıramadık. Bir iki hafta sonra gidip deneyeceğim.
    Adamların yaptığı işi ne kadar ciddiye aldığı zaten buradan belli değil mi? allah kurtarmış bence sizi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Duke390
    Alıntı rumelian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardes son hizi ve yakit tuketimi nedir? Son hizina max 120 dediler. Tuketimine de 4 litre dediler. Sen cok uygun almisin. Sifiri 8500 e satiliyor. O yuzden tutmadi. Yoksa fiyat uygun olsa bende alirdim.
    ben 2 kişi hafif yokuş eğimli yolda 117 gördüm tek kişi 120 olabilir diye tahmin ediyorum, iki kişi düz yolda 113 gördü. yakıt olarak 4 litre bencede uygun bir miktar olmuş çünkü 80 lira ile 200km uzun yol dip gaz, 200 km şehir içi rahat yaptım.

Alıntı ayhan.s adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamların yaptığı işi ne kadar ciddiye aldığı zaten buradan belli değil mi? allah kurtarmış bence sizi.

akü konusuna bende katılıyorum. neyse ki aldığım kişi içindeki sulu aküyü sorun yaşadığı için kuru aküye çevirmiş.

eksiklerini gördükçe yazacağım, artılarınıda. hayırlı forumlar.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)