Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2 Motor Arasında Kararsız Kaldım Önerilerini Bekliyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    Oguz7734 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 2014 xmax 250 :)
    Öncelikle Herkeze Merhaba

Yaşım 20 (Boy 1,85 Kg 75) Aklımda 2 tane Sevdigim Motor Var 1.Suzuki İnazuma 2.Rks Titanic 200 Bana Göre Tartışmasız İnazumayı İstiyorum ve Zaten Daha İyi Rks ye Nazaran Ama Çevremden Gelen Tepkiler Hem Maddi Açıdan Pahalı Hemde Makineyi Zapttedebilme Açısından. Bana Göre Onu Zapttedebilen İnazumayıda Zapttedebilir Diye Düşünüyorum Motor Deneyimim Olaraksa Scooter Kulanmışlıgım Yok Denecek Kadar Az 1 Hafta Kullanmışımdır Sanırım Arkadaşımın Motorunu. 1 Yıla Aşkın Artçılık Yaptım ve Halen Yapıyorum kawasaki er 6f Arkasında.Uzun Gezilere Gidiyoruz Sürekli ve Yatma Kalkma Konusunda Sürücüsüne Bugüne Kadar Hiç Bir Problem Yaşatmadım Alışkınım Yani. Az Cok Ondan Gördügüm Şeyleri Kendime Deneyim Edindim Kendisi 20 Yıllık Motorcu Sevdigim 1 Abim.Bu Konuyu Onla Konuşmadım Daha Tabikide Oda İnazuma almamı Tavsiye Eder Diye Düşünüyorum Tartışmasız Tabi Bu 2 Motor Arasında Maddi Açıyı Göz Ardı Etmesse.

Sizinde Görüşlerini Almak İsterim Şimdiden Cevaplayan Herkeze Teşekkür Ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CONSTANTİNE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    suzuki inazuma bence. 250cc öle zapdedilmicek bsy yok
    cenkito bunu beğendi.

bagımlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150(2010)
    Çok rahat zapdedersin inazuma.
    cenkito bunu beğendi.

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    sen yine de ucuz bir makinayla başla illaki yatıracaksın motoru veya acemilikten kaynaklanan ufak tefek sürtme,çizilme felan olacak inazumaya,yazık etme inazuma gibi bir motora... gerçi rks de pek ucuz bir motor değil ama inazuma onun iki katından daha pahalı bir motor
    acemiysen rks yi de zaptedemezsin,bende 200 cc lik bir makina kullanıyorum mermi gibi geliyor bana,gerçi sen er 6 f in arkasında alışmıssındır hıza ama sürmek farklı,arkada oturmak farklı

Motosikleti
    Bende Öyle Düşünüyorum Teşekkür Ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:51 ----------

Hızdan Yana Sıkıntım Yok Sorun Hız Degil Virajlarda Yatamassın Diyorlar İnazuma İle 183 Kg Bir Makina Diyorlar Kontra Teknigini Biliyorum Zaptedebilcegimi Biliyorum Ama Cevremin Dedigi Rks 200 128 Kg Bir Makina Rahat Hareket Edebilir Dans Edebilirsin Diyorlar O Yüzden Aklım Bulandı

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    rks titanic neymıs ya ? suzuki inazuma er6 falan gibi motorlarla kıyaslanır mı. yapmayın allah askına. adamların ısımlerını bosu bosuna duyuruyosunuz.

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    anlatışın çok güzel... uzun süre artçı olmuşsun. Buradan yola çıkarak bende thy pilotlarına sürekli artçılık yapıyorum. ilk fırsatta uygun fiyatlı bir uçak bulup uçurabilirim.. yatmalarda falanda hiç sorun çıkartmıyorum pilota
    CEM. bunu beğendi.

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Bence rks 150 ile başla sonra geçersin inazumaya
    yada ikinci el ybr almanı öneririm elinden kolay çıkarırsın

Motosikleti
    Yok Benim Anlatmak İstedigim o Deil Kıyaslamıyorumda Rks yi İdare Edebilen Bir Kişi İnazumayı da İdare Edebilirmi İdare Etmekte Zorlanırmı Manasında Demiştim.

doganmizrap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Puma r6
    Alıntı MBHoro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anlatışın çok güzel... uzun süre artçı olmuşsun. Buradan yola çıkarak bende thy pilotlarına sürekli artçılık yapıyorum. ilk fırsatta uygun fiyatlı bir uçak bulup uçurabilirim.. yatmalarda falanda hiç sorun çıkartmıyorum pilota
    Bu iyiydi :D

Motosikleti
    Yorumun İçin Teşekkür Ederim.Uçak Muhabbetini Buraya Baglayabildigin için Uçak Aldıgında Mesaj Yollarsan Deponu İlk Ben 'Fullemek' İsterim Hayırlı Uçuşlar.

inci1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy S 150 - 12
    konu açman bile saçma,tartışmasız inazuma.

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı Oguz7734 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle Herkeze Merhaba

Yaşım 20 (Boy 1,85 Kg 75) Aklımda 2 tane Sevdigim Motor Var 1.Suzuki İnazuma 2.Rks Titanic 200 Bana Göre Tartışmasız İnazumayı İstiyorum ve Zaten Daha İyi Rks ye Nazaran Ama Çevremden Gelen Tepkiler Hem Maddi Açıdan Pahalı Hemde Makineyi Zapttedebilme Açısından. Bana Göre Onu Zapttedebilen İnazumayıda Zapttedebilir Diye Düşünüyorum Motor Deneyimim Olaraksa Scooter Kulanmışlıgım Yok Denecek Kadar Az 1 Hafta Kullanmışımdır Sanırım Arkadaşımın Motorunu. 1 Yıla Aşkın Artçılık Yaptım ve Halen Yapıyorum kawasaki er 6f Arkasında.Uzun Gezilere Gidiyoruz Sürekli ve Yatma Kalkma Konusunda Sürücüsüne Bugüne Kadar Hiç Bir Problem Yaşatmadım Alışkınım Yani. Az Cok Ondan Gördügüm Şeyleri Kendime Deneyim Edindim Kendisi 20 Yıllık Motorcu Sevdigim 1 Abim.Bu Konuyu Onla Konuşmadım Daha Tabikide Oda İnazuma almamı Tavsiye Eder Diye Düşünüyorum Tartışmasız Tabi Bu 2 Motor Arasında Maddi Açıyı Göz Ardı Etmesse.

Sizinde Görüşlerini Almak İsterim Şimdiden Cevaplayan Herkeze Teşekkür Ederim.
    dostum yerinde olsam ve gecici bir heves değilse motor askın, şöyle ikinci el 1000 1500 liralık bir çinli alırdım önce düşme kalkmadan ziyade vitesleri iyice kavrardım vitesli motor kullanmak scooterdan cok farklıdır, sonrada onu satar (300-500 artık ne kadar zararla kurtarırsan) sonrasında da evladiyelik inazuma alırdım.bu da benim düşüncem.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Motosikleti
    Alıntı inci1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konu açman bile saçma,tartışmasız inazuma.
    Bende Biliyorum Tartışmasız İnazuma Demek İstedigim Kıyaslama Deil .Agırlık Farkı Demek İstemiştim 128 kg Zaptedebilen 183 Kg Zaptedebilirmi İlk Moturum Olacak Demek İstemiştim Yorumun İçin Teşekkür Ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:58 ----------

Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum yerinde olsam ve gecici bir heves değilse motor askın, şöyle ikinci el 1000 1500 liralık bir çinli alırdım önce düşme kalkmadan ziyade vitesleri iyice kavrardım vitesli motor kullanmak scooterdan cok farklıdır, sonrada onu satar (300-500 artık ne kadar zararla kurtarırsan) sonrasında da evladiyelik inazuma alırdım.bu da benim düşüncem.
    Yorumun İçin Teşekkür Ederim. Gecici Bir Heves Deil.
    cenkito bunu beğendi.

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    birde bakmıssın:
    her ne kadar sıralı 4 silindirin sesine ve performansına hasta olmama ragmen ve ktm gibi 2 zamanlı tek silindirli crossların gücüne asık olmama ragmen, ilk motorum olan mondial x treme max a asık oldugum gibi baska model yada marka arayısa bile girmeyebilirsin,
    çünkü, bazen düşünüyorum her istediğimi yapan ve isletim, bakım, onarım maliyeti gercekten düşük bir motora sahibim, tabi ustalık ücreti vermeyip her işimi kendim yapıyor olmamında önemi büyük.
    ama tabiki aynı klasmanda bir wr250 yanaha yada crf 250 L sahibi olmayıda bazen istiyorum.
    ama genelde haddimden fazla ihtiyaclarıma karsılık veriyor kıcı kırık mondial
    Oguz7734 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birde bakmıssın:
    her ne kadar sıralı 4 silindirin sesine ve performansına hasta olmama ragmen ve ktm gibi 2 zamanlı tek silindirli crossların gücüne asık olmama ragmen, ilk motorum olan mondial x treme max a asık oldugum gibi baska model yada marka arayısa bile girmeyebilirsin,
    çünkü, bazen düşünüyorum her istediğimi yapan ve isletim, bakım, onarım maliyeti gercekten düşük bir motora sahibim, tabi ustalık ücreti vermeyip her işimi kendim yapıyor olmamında önemi büyük.
    ama tabiki aynı klasmanda bir wr250 yanaha yada crf 250 L sahibi olmayıda bazen istiyorum.
    ama genelde haddimden fazla ihtiyaclarıma karsılık veriyor kıcı kırık mondial
    Sorunsuz Şekilde Tekerinin Düz Basması Dilegiyle.Umarım İleriki Zamanlarda Hayalindeki Motora Kavuşursun
    cenkito bunu beğendi.

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    sana tavsiyem ucuz bişeyle başla rksde alma ama
    mondial drift fiyatına göre çok iyi motor.sıfır gibi temiz 2.el alırsın 2.000 tlye
    bu yaz ona binersin yecrube edinirsin
    sonraki yaz bakarsın durumu göre inazuma,belkide er-5 e falan

Motosikleti
    Alıntı KeaSH-07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana tavsiyem ucuz bişeyle başla rksde alma ama
    mondial drift fiyatına göre çok iyi motor.sıfır gibi temiz 2.el alırsın 2.000 tlye
    bu yaz ona binersin yecrube edinirsin
    sonraki yaz bakarsın durumu göre inazuma,belkide er-5 e falan
    Yorumun İçin Teşekkür Ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)