Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

arkadaşlar yardım motor garantisi kapsamı hakkında konuscaktım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    latif_argok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tvs apache aldım 2012 model ama bi türlü sorunları bitmedi arka sinyal yanmıyor depo çok oynuyor ön konsoldan ses geliyor ve aldigim dan beri vites tak tak diye geçiyor şanzıman da sıkıntı dediler garanti hala gönderecek parçayı gelince hepsine bakarız dediler iki hafta oldu kimse ilgilenmiyor soğudum resmen motor çok güzel ama geri verip yenisini sifir dan istiyorum olabilir mi motor 1500km de

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    deponun çok oynaması tam yerine oturtulmamasından kaynaklanıyor olabilir. Ön konsolda ki ses sinyallerin arkasındaki vidaları sıktınmı iyce onlar gevşemiş olabilir bende de bir ara ses geliyordu sıktım geçti. Vites konusuna gelirsek hangi yağı kullanıyorsun bilmiyorum ama farkl bir yağ kullanıp denedinmi kardeşim?

Servis dedi şanzıman değişecek diye ya sıfır motor aldım derdi bitmedi gitti

sozerten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki INAZUMA '14
    Alıntı latif_argok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tvs apache aldım 2012 model ama bi türlü sorunları bitmedi arka sinyal yanmıyor depo çok oynuyor ön konsoldan ses geliyor ve aldigim dan beri vites tak tak diye geçiyor şanzıman da sıkıntı dediler garanti hala gönderecek parçayı gelince hepsine bakarız dediler iki hafta oldu kimse ilgilenmiyor soğudum resmen motor çok güzel ama geri verip yenisini sifir dan istiyorum olabilir mi motor 1500km de
    Arka sinyalin yanmaması büyük ihtimal flaşör arızasıdır. Ön konsoldan gelen ses ise montaj esnasında herhangi bir parçanın düzgün takılmamasından kaynaklanabilir. Deponun oynamasına gelince , deponun şaseye sabitlendiği yerde lastik bir conta var. Şaseden gelen titreşimi azaltmak için depoyu direk şaseye sabitlemek yerine lastik contanın üzerine sabitlemişler. Aldığımda bunu ilk depo konusunu sormuştum. Şanzuman parçası konusunda ise garantiden gelecek parça apache'de çok geç geliyor malesef. Kuzenim apachenin şanzumanını dağıttı garantiden parça gelmesini 2.5 ay beklemiştik. Hindistandan geliyormuş. Eğer tek sıkıntı viteslerin aşırı kemikli geçişi ise kaliteli yağ kullanımında bu sorun geçer. Motul 300V double ester veya Ipone full power katana'yı tavsiye ederim. Bi de bişeyi merak ettim 1500 km'ye kadar gerekli bakımları yaptırdınız mı?

hepsi tam bakımları zaten anlamadım gitti beklioruz geri verme şansım olsa keşke

LostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Star Fire 48
    aynı arıza 3 ten fazla tekrarlanıyorsa önce il hakem heyetine gidiliyor değişim olmaz ise tüketici mahkemesine.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)