Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Siz Olsanız Hangi Topcase' i Alırdınız?

Katılımcı sayısı
14. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Givi B47 Blade

6 42.86%
  • Kappa K46

3 21.43%
  • Shad SH48 Titanium (Benim favorim)

5 35.71%

Yeni ve Yeniden Topcase Önerilerinize İhtiyacım Var!

Motovento
    REKLAM ALANI
    MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Hatırlayanlar vardır belki diye söylüyorum. Geçenlerde Feyizoğlu' ndan Coocase bir topcase almıştım.

Gelen topcase sıfır açılmamış paketten kilit yeri kırık halde çıktı (bendeki bahtsız bedevi şansı). Feyizoğlunu aradım ve sağolsunlar yardımcı oldurlar ve gelen hatalı topcase i geri yolladım ve aynı gün yeni topcaseim geldi. Daha alalı üstünden 10 gün geçmemiş olan topcaseim gün itibarıyla motosikletimi yıkattıktan sonra bozuldu. Fren ledlerinin sağ tarafta kalan kısmı içine su almış, alarmı ve uzaktan kumandası çalışmıyor, anahtarda bir işe yaramıyor, topcase kilitlendi açılmıyor. Bakalım içindeki kaskı, eldiveni ve ufak tefek eşyalarımızı nasıl alacağım : )).

Feyizoğlu' nun maduriyetimi gidereceğini düşünüyorum. Ama tekrar Coocase markası kullanmayı düşünmüyorum ve sizlerede tavsite etmem.

Şimdi kafamda 3 adet topcase daha var. Para iadesi almayı düşünmüyorum ve zaten bir topcase daha almam gerekiyor. Bu sefer led, alarm (zaten coocase in alarm sesini duysanız çatlarsınız, çantaya kulağınızı dayamanız lazım sesi duymak için), uzaktan kumandalı açma / kapatma istemiyorum. Standart donanımda ve kalitesini bildiğim 3 topcase arasında kaldım ve sizlerede danışayım.

Siz olsanız hangi topcase' i alırdınız? ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Usta seninki biraz şanssızlık olmuş. Baz modelini(sana önerdiğim) hali hazırda kullanan 2 arkadaşım var çok memnunlar. Kısmet işi diyelim. Kusurumuza bakma.
    ölümün seni nerde beklediğini bilemezsin..

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Alıntı madlive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Usta seninki biraz şanssızlık olmuş. Baz modelini(sana önerdiğim) hali hazırda kullanan 2 arkadaşım var çok memnunlar. Kısmet işi diyelim. Kusurumuza bakma.
    Yok ya ne kusuru : ), benim şanssızlığım. Zaten internetteki araştırmalarımda hiç benim gibi problemler yaşıyanlara rastlamadım. Neyse demek ki ben henüz bu teknolojiye hazır değilmişim : ) ...

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Topcase alırken açıkcası hiç alarmlılara bakmadım.Gerçekten çok bahtsızmışsın İstediğin büyüklükte shad kappa ve givi markalardan seçebilirsin.Çanta sadece yük taşımaya yaramıyor.Gerektiğinde koruma demiri gibide olabiliyor.Kaliteli bir seçim yaparsan tabi

bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    Ben de yaptığım araştırmalar sonucu givi blade e karar kıldım. Cuma günü feyizoğlundan satın aldım. Ancak bağlantı aparatı salı geleceği için henüz TOPCASE'i teslim almadım. Salı günü kullanmaya başlayıp izlenimleri buraya yazarım. Gerçi belki o zamana kadar sen de almış olursun. Fakat dediğim gibi yabancı forumlardaki yorumları da okudum, genellikle memnunlar.

NOT: Ne gereksiz bir çıkış yapmış arkadaş. Bazı terimlerin orjinal adını kullanmak bu kadar rahatsız etmemeli diye düşünüyorum ve arkadaşın tavrını ergen oluşuna veriyorum.

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    topcase de kappa dan şaşmayacaksın

Alıntı zafer7474 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    topcase de kappa dan şaşmayacaksın
    givi ? Hepco back.. ?

bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    Bu arada givi ve kappanin sahipleri ayni kisiler firmalarda oldukca benzer. Bazi urunleri birebir ayni zaten. Arastirirsaniz bulabilirsiniz.

Motosikleti
    Triumph Street Triple 675
    Givi, shad, kappa dan sasma bence. Tourtech sadece bmw ye mi uretiyo baska modellerede uretiyosa ondan kullan

Not: O aradas neyin kafasinda Turk Dil Kurmu'mu kendi? Hayir yani Turkcemizi cok iyi kullanmak istiyosa ilk basta Turkce'nin "t" sini buyuk yazsin

gazo0202 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    Konuyla alakasız olacak biraz ama feyzioğlundan 1 kere gözlük aldım çizik içindeydi o yüzden pek tercih etmiyorum .
    Senin sorun yaşadığın malı kullanan diğer arkadaşlar nerden almışlar acaba

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Alıntı gazo0202 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyla alakasız olacak biraz ama feyzioğlundan 1 kere gözlük aldım çizik içindeydi o yüzden pek tercih etmiyorum .
    Senin sorun yaşadığın malı kullanan diğer arkadaşlar nerden almışlar acaba
    Yok bu arıza veya paketten problemlemli çıkma sebebi Feyizoğlu veya Coocase değil. Benim şamsım kaynaklı bir durum.

Sene 2009' da Ford' dan sıfır km bir 110 PS Connect GLX aldım. Galeriden çıktıktan 30 km sonra aracın turbosu arızalandı ve 1,400 tL kasko' dan karşılandı. Ne oldu? Henüz 3 km' deki araç 1 hafta serviste yattı ve araç sıfır km olmasına rağmen kasko sorgusu yapınca hasar kaydı çıkıyordu : ). Örneğin ben ortalama 10 senedir sayısal oynarım, her ay 2 tam kolon bilet, aylık oynarım ki her hafta gidip tekrar oynamak zorunda kalmayım. Bana daha 4 isabet etmedi. Hatta 10 senedir 3 isabet ettiği bile bir elin 10 parmağını geçmez.

Artık aşkta nasıl kazandıysam ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)