Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Motorcu, motorcuya bunu yapar mı? Ayıp be!

Motovento
    REKLAM ALANI
    C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    çok geçmiş olsun öncelikle bunu dile getireyim.
    Ama şu kebapçı muhabbeti çok fazla dile getiriliyor, ekmeğini bu işten kazanan pırlanta gibi insanlar da var,
    üstelik harley kullanıyor diye bir kişinin de üstün meziyetlere sahip olması gerekmiyor, sadece parası var diye düşünülebilir.
    Saygılar.
    TATLIHIZ, crxforever ve kim bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Tanık olduğum bir olay:
    Uzaktan tanıdığım bir motorcu kardeşimiz gurup sürüşü sırasında kayarak hastanelik olmuş ve ölümden dönmüştü, uzun süre olayı hatırlayamadı ve "ben nasıl kaza yaptım?" diye sayıkladı durdu. 4-5 sene sonra birlikte otururken gene motorcu olan bir arkadaşı yanımıza geldi ve kısaca yazayım, o sürüş sırasında çok yaklaşınca arka tekerine değdiğini ve onun kaymasına sebep olduğunu, korkudan kimseye bir şey söyleyemediğini söyledi. Püf noktası bunları söylediği zaman zaman aşımı süresi dolmuştu.
    İnsan oğlu çiğ süt emmiştir !!

KrioterS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 1000V Varadero 2011
    çok geçmiş olsun .

GeNç61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hysoung GT 250 R
    öncelikle arkadaşınıza ve artkcı arkadasına cok geçmiş olsun ve burada yapılan hata zaten acık ve net hatayı yapan önce adam sonra bır dönek edesıyla davranıyor malesef bu sekıl olaylar ve hadiseler herzaman oluyor buda biz motorcuların her önüne gelene motorcu bizden gözüyle bakıyoruz ve kanıyoruz sadece maddi hasar deil isin ucunda istikbali söz konusu bir bayan arkadaşımızda var malesef arac suruculeri gibi motorculardada ayna ve sinyal problemi var 15 gun önce bende ufag bir kaza atlattım arac surucusu sinyalsiz önüme kırıp serit deistirdi ondan kurtardım ama malesef sonradan gelen cbf150 motorlu bir sahıs aynı sekilde kontrolsüz önüme kırdı ve aractan kurtardım ama malesef ona vuramak için motoru yatırdım ve gene kalkıp motorcuya ses etmedim direk arac surucusune laf attım hatalımıyım evet hatalıyım o motorcuyuda azarlamam lazımdı onun sucu yokmus gibi adamı yolladım ama arac şöförü ile tarttıstım ve malesef ailesi vardı birsey diyemedim işin kısası sadece 4 teker hatalı deil içimizde kontrolsüz 2 tekerlerde çok aramızda insanın canını yakanda bu ya zaten saygılarımla tum motorcu kardeşlerime tek tvsiyem bizlerde aynalara ve sinyal kurallarına riayet edelim ...

maariz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM 900 2005
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harleyli arkadasin idrak yollari tıkanmış.
    Trafikte cok rastladığımız bir rahatsizliktir.
    Maalesef modern tıp bu hastalığa henüz bir çare bulamadı.
    Bu nedenle tedavisini eski yöntemlerle bizzat siz yapıp idark yollarındaki tıkanıklığı gidermeniz gerekiyor.
    Tedavi esnasında beyzbol sopasi ya da levye kullanmaniz,ellerinizin acımasını önleyecektir.
    Geçmiş olsun.
    Kesinlikle aynı fikirdeyim,idrak yolu ameliyatı yapmak gerekiyor.Çok geçmiş olsun

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    büyük geçmiş olsun hocam, paranın kişiliği satın aldığı bir şahısla daha karşılaşmış olduk, sigorta priminin yükselmesinin hesabını yaptığı o üç kuruş ondan fazlasıyla çıkar zaten.. herşeyden önce insanlık şart..

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Kıroyum ama para bende diyormuş harleyci. Böyle adamlar toplumda saygınlık kazanıyor ya delirmek işten bile değil. Geçmiş olsun bu arada

cenkşenver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    301 mz kawasaki en 500 gitti honda 600f geldi
    geçmiş olsun ..

krd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şeref yoksunu haysiyetsiz.

akira2012 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    İki ayaklı büyük başların ben sadece araba sürücülerinde olduğunu sanırdım.

Demek ki Allahın öküzü Harley'de sürebilyormuş.

Mahkeme sonunda Harley'in H'sini sokarlar bir yerlerine merak etmeyin. Yeterki mahkeme sürecinden vazgeçmeyin.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı C@LiMeRO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama şu kebapçı muhabbeti çok fazla dile getiriliyor, ekmeğini bu işten kazanan pırlanta gibi insanlar da var,
    üstelik harley kullanıyor diye bir kişinin de üstün meziyetlere sahip olması gerekmiyor, sadece parası var diye düşünülebilir.
    Saygılar.
    Dogru dediniz O kebapcı dediginiz adamlar bile bunlardan daha onurludur,Motor Ülkemizde hiç iyi yerlerde gözükmüyor,Tabi bizim gibiler için farklı zevk heyecan,baskasını gözünde salak aptal manyak oluyoruz.Kimse kaale almıyor..

Yapılıcak birsey yok,Alıcaksınız 2 arkadası yanına ya motoru yakıcan ya adamı dövücen,Sucluya birsey olmuyr bu ülkede..
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    DAELİM S3 ADVANCE 250
    birincisi spor okulunun adını ve o adamın ismini deşifre etmeni bekliyorum....
    ikincisi motorcularda araba sürücüleri gibi mercedes sahibi şahinin sahibine tepeden bakabilir...

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Öncelikle geçmiş olsun.
    Bu iş mahkemeye intikal ettiğine göre mahkeme sonuçlanmadan deşifre etmenini önermem, gidişatı etkileyebilir. Ancak mahkeme gününü ve saatini ve yerini yazarsanız eminim birçok arkadaş destek vermek için gelecektir.

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    Geçmiş Olsun.
    İnsan ilk önce karşısındakinide kendisi gibi sanıyor işte. Kazık yiyince anlıyor ama insanın içinden gelen öyle vazgeçemiyor.
    Neyse, geçmiş olsun tekrar , adam adamlığını belli ediyor. Ve çıkar , ileriden bir yerden çıkar o.
    Rabbim bir azap verir dünya'da o çeker , ahirettede zaten alacağını alırsın.
    3-5 kuruş gitmiş sana fazla dokunmuyorsa başının gözünün sadakası yap geç. Dua et. Rabbim yanına koymaz.
    Belki Dünya'da adalet azaldı ama öteyi düşünenin içinde adalet var.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Bu Dünya'nın işi bu Dünya'da, öte Dünya'nın işi öte Dünya'da.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Once gecmıs olsun .

Sonrada o harleycıden bı kaval kemıgı tahsılatı kalıyor . Serefsızım f650 gs amortısor borusuyla gırısmezsem adam degılım . Sonra kaval kemıgı naklı bıle kurtarmaz onu .

arkadaşınız dava açıp kazanırsa ardından hemen okkalı bir tazminat davası açsın.

Motosikleti
    Honda Silverwing 600 - 2008
    Alıntı C@LiMeRO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saygılar.
    Kebapçı tartışmasını yeni okudum ve o kelimeyi yazıdan çıkarmak istiyorum ama bu forumun garipliği düzeltme yapılamıyor. . İlgi oraya odaklanmış yine de açıklama yapayım.

Herkesin aklına kebapçı mı çarptı abiye diye geliyor. Bunun sebebi de cidden aralardan koruma kullanmadan ve dikkatsizce seyir etmeleri. Ben dahil motorlu pek çok arkadaşımız motorcu tarafından tehlikeye atılıyorsa %90 kebapçı ya da benzeri amaçlı motorlar oluyor. Ancak elbette ekmeğini servisten kazanan 1000 lerce motorcu kardeşimizi incittiysem özür dilerim. Arabamla dahi geçecekken bile geçmeyip yol verdiğim bu arkadaşları incitme niyetim yoktu. Ancak insanın aklına ilk gelen , bu kaza da kebapçı mıydı sorusuna direk cevap vermek istemiştim.

---------- Post added at 00:18 ---------- Previous post was at 00:11 ----------

Alıntı cool113 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşınız dava açıp kazanırsa ardından hemen okkalı bir tazminat davası açsın.
    Maalesef arkadaşım dava açamıyormuş sanırım. Yaralanan yolcu olduğu için o açmalıymış. O açsın diye bayağı dil dökeceğim, umarım uğraşır.

-sadece başlığı okudum-
    hamfendiye büyük geçmiş olsun...inş tam olarak sağlığına kavuşur....

Motosikleti
    Şuanda Yok.
    Geçmiş olsun acil şifalar

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)