Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

üstadlar herkes motorunu peşin mi aldı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    motorcrus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cıbır
    anlaşıldı hayalleri ertelemek lazım ne yapalım bi apache rtr 150 honda cbf 150 yada ufak boyutta bi chopper bakacaz hayırlısıyla :(
    MBHoro bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Alıntı motorcrus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anlaşıldı hayalleri ertelemek lazım ne yapalım bi apache rtr 150 honda cbf 150 yada ufak boyutta bi chopper bakacaz hayırlısıyla :(

ilk motosikletin ise cbr250 tuzlu gelir bence de. işe gidip gelmek için 2000tl verip cup bile alsan aradaki ucuz parça, işçilik ve yakıt farkı ile bir sene sonra 250 alacak bütçeyi toparlarsın.
    Ben senin yerinde olsam, otobüse binmemek için alıyor olsam alırım 100lük bir cup hatta ikinci el denk getirebilirsem temiz daha iyi olur. cbr250 alacağın zaman elinde satacağın cup dan +1000tl paran olur, hem motosikletsiz kalmazsın hem daha kısa sürede paranı biriktirirsin.

Cbr250 aldıktan sonra, benzine daha fazla para vereceksin, parçası daha pahalı, bakımları var, vergisi var, sigortası var. Almakla bitmiyor yani..

Ha karizmam çizilir dersen 100cclik motosiklete biniyorsun diye o zaman hayırlı işler

Bir ekleme daha, ana sayfada saate baktığımda bir tek bende mi bir saat geriden geliyor son mesaj saati. (kontrol panelinden kontrol ettim GMT+2 olarak doğru ayarlanmış)
    agilty bunu beğendi.

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Param yoksa 10 milyarlık motora binmem herhalde. 2-3 milyarlık motorlara bakarım. Öyle de yaptım. 6 ay para biriktirdim gittim cbf150 aldım.
    ölümün seni nerde beklediğini bilemezsin..

famerx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok ki GsxR1000
    ben de kredi ile aldım, motor kredisi diye başvurduk, salak bankacılar motor kredisi veremiyomuşuz dediler ardından da tüketici kredisi çekmek zorunda kalmıştım. hala ödüyorum.
    motorcrus bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 150mr Vulture.
    Yorganı ayağına göre uzatacaksın. Biz bilmiyor muyuz 1290R almayı? :D

Motosikleti
    cıbır
    Alıntı bardaktan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorganı ayağına göre uzatacaksın. Biz bilmiyor muyuz 1290R almayı? :D
    ala ala para olsa kawa 1400 rr cekerimde
    YaLnız kaLmaktan korkmuyorum da,motosikletsiz kalmaktan korkuyorum.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Paran kadar motor al. Paran yoksa, kriterlerini en aza indir ve işini görecek bir motor al.

sene 1999 jetpa modenas getirip hiç peşinsiz 49 tl taksitle motor satıyordu. Hondanında yamahanında anasını ağlattı. Ben dahil birçok kişi motor sahıbı oldu. Ve kalitesi ile diğer markalardan hiç geri kalır yanı yoktu.

Şimdi sınırlı imkanlarınla motosiklet almak istiyorsun. Cup modeller hem ekonomik hemde masrafsızdır. Kolay arıza yapmaz parçası modifiyesi boldur. Fiyatlarıda oldukça makul.

Bana sorarsan hem hevesini gidermek hem işini görmek hemde gezip tozmak için gayet uygun.

Marka olması için uğraşma. Mondial var kanuni var var oğlu var taksitle satılıyorlar.

Babanın kredi kartı varsa onunla al azbi vade farkı odesende kredi masrafı falan olmayacagı gibi rehinde konmamış olur.

Taksıtlerın düşük olacağı için işden çıkarılsanda 100-150 taksit her şekilde ödenir.

Örnek: linkdeki motosiklet 177 x 12 taksit

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    plaka masraflarını PEŞİN istiyorlar,
    kalanı kredi...

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    iyi hoş diyorsunda durumumuz buna pek müsait değilse. babama şimdi 10.500 ver motor alacam deseme beni evden kovar.
    o yüzden birikmiş bi miktarla ve taksikle almak gerekecek maalesef :(
    Evden kovarsa madem calısmadıgınız sürece neden yardım etsin size gene para ondan cıkıcak + Olarak bir mal sahibi olucaksınız katlanıcaksınız,
    Veya 2 Ay sonra alın,2 Ay parayı kenara atın,Zor durumda ordan alırsınız.
    motorcrus bunu beğendi.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    küçükle başlayın hacım.. Büyük malzemenin büyük külfeti olur. Bakım, Allah korusun kaza anında masrafları çok.
    motorcrus bunu beğendi.

Motosikleti
    Hornet 650
    mersindeyim honda cbr250r alacam.askeri ücretle çalışıyorum:( bayi kampanya başlattı sordum soruşturdum.
    kendi adınıza kredi çekiyoruz dedi.taksit imkanı işte motor ekipmanlar kask hariç tamamladım.
    almak istiyorum birde korkum allah korusun ya işten çıkartırlarsa. ya sıkıntıya girersem para konusunda. ailem destek olur ama motora çok karşılar bi yardım edin allah için :(
    bu arada regaip kandiliniz mübarek olsun üstadlar
    Sakın öyle bir şey yapma bence hayatının yanlışı olur. İlla kredi çekicem dersen Mutlaka bir miktar birikimin olsun üstüne çek. Yarın bir gün olur olmaz bi yerde Allah korusun, düşersin motordan veya bi şey olur yaptırmaya para bulamazsın kredi ödemekten yazık olur. Bende asgari ücretle çalışıyorum, geçen bi parça sordum sormasaydım daha iyiydi. Yani başlıyacaksan ucuz karenajsız bir motorla başlamanı tavsiye ederim. Krediyede bulaşma derim.
    motorcrus bunu beğendi.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Honda CBR 250 R alacam. Asgari ücretle çalışıyorum :( Bayi kampanya başlattı, kendi adınıza kredi çekiyoruz dedi.

Allah korusun ya işten çıkartırlarsa, ya sıkıntıya girersem bi yardım edin allah için :(
    ...

Anlaşıldı, hayalleri ertelemek lazım. Ne yapalım, bi Apache RTR, Honda CBF yada ufak boyutta bi chopper bakacaz
    Üzülmene gerek yok, bu saydıkların için iç geçiren birsürü kişi var, gayet güzel motosikletler bunlar

Birden hayaline kavuşursan ne kıymeti kalacak ki, üstelik borç altına girerek

Aldın diyelim motosikletin iki gün sonra yattı, sürüklendi, biyere vurdu, allah korudu sana hiçbişey olmadı desek bile, ee yaptıramayıp motosikletsiz kalıp yıllarca sadece taksit mi ödeyeceksin

Durumu yanlış değerlendirmişsin, zorunlu ihtiyaç olan ulaşım aracından bahsediyorsan bu bahsettiğin "Honda CBR 250 R" değil !!! 125cc ye kadar olan scooter, cub ve commuterlardır zaten, senin aradığın bu, yok yere üzülme
    motorcrus bunu beğendi.
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

alper_sahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS TİTANİC 200
    dostum bi cbr250 ne kadar bilmiyorum lakin bi 12bin tl vardır. bence sen 12 bin lira kredi çek git 2004 model temiz bi araba düşür ailecek bin hem iş ten çıkarsan satabilirsinde kolayca şaka bi yana gerçekten motor vasıta değil hobi eğer hobi zevk işi ile uğraşıyorsanız bence kendinizi ailenizi zora sokmadan almaya çalısın derim ama motor sevdası söz dinlemez...
    motorcrus bunu beğendi.

Motosikleti
    cıbır
    güzel değerli yorumlarınız için tşkler mantıksız düşündüm bende bi an sanırım tvs apache alacam

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    zevk in veresiyesi olmaz sen bence küçük birşeyler al ama 2 el olsun borcun bittik çe sat büyüğü ile değiştir
    motorcrus bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bidaha kredi çek deseler çekmem çok paraya sıkışmadıkça ilk başlarda hazır para şımartabilir insanı ilerisini düşün hacı gerisini değil

Her ay kaç tl ödemeyi düşünüyorsun vadelere ?
    motorcrus bunu beğendi.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyi hoş diyorsunda durumumuz buna pek müsait değilse. babama şimdi 10.500 ver motor alacam deseme beni evden kovar.
    o yüzden birikmiş bi miktarla ve taksikle almak gerekecek maalesef :(
    Babana niye diyorsun ki, baban mı binecek motora?
    Para biriktirmeyi huy edinmek gerek. Ek işler yaparak para havuzuna irili ufaklı desteklerde candır.
    Emin ol kredi ile alacağın motordan aldığın haz, geç olsada parayı bastırıp aldığın motorun hazzından daha azdır.
    motorcrus bunu beğendi.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    cıbır
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Babana niye diyorsun ki, baban mı binecek motora?
    Para biriktirmeyi huy edinmek gerek. Ek işler yaparak para havuzuna irili ufaklı desteklerde candır.
    Emin ol kredi ile alacağın motordan aldığın haz, geç olsada parayı bastırıp aldığın motorun hazzından daha azdır.
    azda olsa yardım eder borçlarıma diye söyliyecem ben aileme danışmadan bişey yapamam
    YaLnız kaLmaktan korkmuyorum da,motosikletsiz kalmaktan korkuyorum.

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    yamaha geçen yaz başında ybr 125'i bonus karta peşin fiyatına 12 taksitle verdi...biraz daha bekle istersen...belki bu senede olur...bayiler satışlardan çok memnundu...
    motorcrus bunu beğendi.

agilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Asgari ucret 978 lira olmus simdi alabilirsin istedigin motoru

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)