Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Gunlerdir cevap bulamadigim soru cok arastirdim. Husaberg ve Husqvarna servisi ????

Motovento
    REKLAM ALANI
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı agilty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah durumumuz olacaktiki sirf pist icin su special makinalardanda bitane alabilecektik
    Sonra ?? Nerede sürecektin
    #sürenadam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    suatt22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    husaberg ve ktm aynı firmadır yakın bir zmanda birleşmişlerdir 2 motor da harikadır ama parça ve diğer konulardan ktm tercih et derim

agilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Syanur: tam olarak bilmemekle beraber istanbul park yada izmitteki sofuoglunun pistinde suremezmiyim ? Zaten special bir makina alamam da hani olursa diye ortaya bi laf attik

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    @agility biliyorum, bazen ben de öyle hayaller kurmuyo değlim, hangimiz yapmıyoruz. Ama şölye 2 kere düşündüğünde o motoru götürebileceğin bir pist bile yok (istanbul parkı unut zaten). Hem olsa bile hep yanlızsın, TR de öyle hafta sonu yarışları kültürü felan olmadığından Ama olağan dışı motorlardır, sürmeyi ben de çok isterdim

Buarada Husqy de KTM ailesine katıldı. Daha doğrusu KTM satın almadı, KTM 'in %51 ve Bajaj'ın sahibi olan bir şirket Husqvarnayı %100 satın aldı. Husaberg de aynı çatı altında zaten. Merakla izliyoruz valla, toptan hindistana kaymasalar bari, ne güzel Husqyler italyada üretiliyordu en azından...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    valla hiç bilmiyorum artık bi tane ktm 690 sm önerdi kefeee adlı üyemiz motor cidden hayalleri süsleyecek kadar güzel. ağustosa kadar satılmazsa onu alıcam satılırsa öncelik sırasına göre temiz ikinci el motor arayışına başlıcam son çarem de duke 200 olacak 2013 sıfır alıcam duke alırsam bide şunu sorayım belki bilirsin. aldığım gibi direk leovince egzoz taktırmak istiyorum serviste. rodaj bitmeden bi sıkıntı yaratırmı egzoz ?

Motosikleti
    hyperstrada
    Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 2 tane gördüm şimdiye kadar 1 beşiktaşta kırmızı 1 tanede atamoto da siyah.
    Nuda 900r'ın siyahı yok, nuda 900 normal versiyondur o.

ben de borusanda gördüm, makineler hakikaten çok güzel.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı agilty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimde ilk motorum olacağı için ve aktif olarak kullanacağım için çok sık sorun çıkarmasın piston silindir değişmeyeyim istiyorum. sanırım ktm e yönelmeliyim. hangi modellere bakayım o zaman ? hem supermotorum olsun hemde sıkıntı çıkarmasın en azından bu işin daha başındayım içim rahat kullanmak istiyorum ktm duke gibi mesela. ama daha torklusu lazım bana, ikinci el tabi.
    İlk motorun olacaksa Husquvarna, Husaberg, KTM sana göre makineler değiller. 5 senedir motor kullanıyorum, bindiğim en ruh hastası aletler 450EXC, 300SX ve 990SMR'dı; üçü de KTM. Husqvarna da Husaberg de bu motorlarla aynı sınıfta, deli manyak aletler.

Duke 200 al, 2-3 sene sonra ya hakiki hardcore supermotolara geçersin, ya da Duke 690/690SMR'a.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Husky iyidir!!!
    halilom bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Az cok 600 cc tecrubem var 125 cc 10.000 km yakin tecrubemde var o yuzden almisken temiz bulabilirsem supermoto yada kawasaki er6-n tarzi bisey alicam temiz bulamazsam duke 200 tabi.

Motosikleti
    hyperstrada
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @agility biliyorum, bazen ben de öyle hayaller kurmuyo değlim, hangimiz yapmıyoruz. Ama şölye 2 kere düşündüğünde o motoru götürebileceğin bir pist bile yok (istanbul parkı unut zaten). Hem olsa bile hep yanlızsın, TR de öyle hafta sonu yarışları kültürü felan olmadığından Ama olağan dışı motorlardır, sürmeyi ben de çok isterdim

Buarada Husqy de KTM ailesine katıldı. Daha doğrusu KTM satın almadı, KTM 'in %51 ve Bajaj'ın sahibi olan bir şirket Husqvarnayı %100 satın aldı. Husaberg de aynı çatı altında zaten. Merakla izliyoruz valla, toptan hindistana kaymasalar bari, ne güzel Husqyler italyada üretiliyordu en azından...
    husky ktm ailesine katılmadı, bmw satın aldı. nuda 900'deki motor, f800 r'ın tuning yapılmış hâli; çantalar k1300 s çantaları. distribütör de borusan. eski f650 gs'teki motoru da (yeni g650 gs'te de kullanılıyor) tr 650 strada ve tr 650 terra adlı motorlarda kullanıyorlar.

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    husky'i, italyanlardan bmw aldi. bmw'den sonra da ktm aldi. su anda ktm'ye ait.
    halilom bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)