Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motorum Çalınamamış (çok şükür)

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Son 1 haftadır havalar yağmurlu olduğu için canım ciğerim elimiz ayağımız scooterımıza binmiyorduk (binemiyorduk) ıslanmasın diye arka tarafa balkonun altına parketmiştim Allahtan incede olsa bi halat kildim var ve onu ön tekerleğe bağlamıştım bu gün akşam üzeri işten gelirken içimden bi ses arka tarafa bi bak bakalım ne alemde bizim sco dedi baktığımda bide ne göreyim park ettiğim duvarın dibinden 1-2 metre beride yerde öylece yatıyor bizim ufaklık etrafta keskin bi benzin kokusu hemen kaldırdım iyi bi hasar yok sürüklemiş fakat halat kilit ön tekerleğe dolaşınca atıvermiş elinden (..................) çocuğu olan 1 depo dolusu benzine olmuş ( onla gelsin geçsin) verilmiş sadakamız varmış çok şükür

Siz siz olun motorunuzu kilitleyin arkadaşlar her ne kadar atalar kilit dostadır desede en azından zaman kaybetmek istemiyo şerolar

Bu arada evimizin altındaki hangar gibi depoyu bize kullandırmayan sitemizin müteahh-İT ede tekrar selam ediyorum buradan ve yarın kapının kilidini patlatıp değiştirip anahtarıda cebime atıyorum bundan sonra depoda (bi nevi kapalı garajda) muhafaza edicem artık motorumu (bıçak kemiğe dayandı artık )
    Ahmanamra bunu beğendi.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Adam cağırdılar geldik

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    Büyük geçmiş olsun. Mutlaka motorun yerini değiştirin. Bi kere geldi ise (...................) çocukları. mutlaka yine geleceklerdir.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    geçmiş olsun usta.
    ite ite nereye kadar götürecekti acaba?

Motosikleti
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam cağırdılar geldik
    Hoş geldin sefa geldin

Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük geçmiş olsun. Mutlaka motorun yerini değiştirin. Bi kere geldi ise (...................) çocukları. mutlaka yine geleceklerdir.
    Evet değiştirdim bende malum bu gece mecburen gene dışarda kalacak ön tarafa aldım artık halatlada logar kapağına bağladım güzelce yandaki inşaatın bekçisiylede 1 dal kaliteli cigara eşliğinde bi muhabbet çevirdik az önce onada tembihledim bu geceyi bi atlatsa yarın çelik kapılı kocaman garajı olacak inş. ufacık motorun

Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun usta.
    ite ite nereye kadar götürecekti acaba?
    Sağolasın benim tahminim o kilitli olduğunu tahmin etmedi bodoslama kapıp götürcekti herhalde e baktıki kilit var ön teker dönmüyor acık sürükleyip atıp gitti yada o anda biri cam kapı falan açtı apartmandan korkup atıp kaçtı herhalde
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    geçmiş olsun reyiz...daha kötüsündne korusun Allah...

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Geçmiş olsun abi, buna şükür.

Motosikleti
    Sağol ganga hacı götürür gibi götürcekmiş elin oğlu valla

Neyse Allahtan sen gelene kadar depo operasyonu başarıyla sonuçlanırda senin cıbıfı koyarız oraya birde onu çaldırmayam yanarız valla
    mete_han bunu beğendi.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ahmet abi eşşeğini sağlam kazığa bağlamışsın lakin kazık ahşap çıktı galiba. Demir kazıkla değiştiriver. Çok geçmiş olsun. Ben gidonu bile kilitlemem. Eskiden zincirle kitlerdim ama sırf birader yürütmesin diye.

Motosikleti
    Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun abi, buna şükür.
    Sağol Özcancım evet çok şükür

---------- Post added at 23:22 ---------- Previous post was at 23:20 ----------

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmet abi eşşeğini sağlam kazığa bağlamışsın lakin kazık ahşap çıktı galiba. Demir kazıkla değiştiriver. Çok geçmiş olsun. Ben gidonu bile kilitlemem. Eskiden zincirle kitlerdim ama sırf birader yürütmesin diye.
    Ahşap mahşap kazık kazıktır aga bak iş görmüş netekim hadi biz dış mihraklarla uğraşıyoz seninki daha sakat aga iç mihraklar

extra_serkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650 (2006)
    gecmıs olsun kılıt her turlu sart motorda

Motosikleti
    Aynen en azından bir kilit onuda arka yerine ön tekere takarsak önü kaldırıp götürmek arkadan daha zor oluyor

Motosikleti
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağol ganga hacı götürür gibi götürcekmiş elin oğlu valla

Neyse Allahtan sen gelene kadar depo operasyonu başarıyla sonuçlanırda senin cıbıfı koyarız oraya birde onu çaldırmayam yanarız valla
    mator sağlamda olmasın ben uyuyamam abi... ama senin taka da karakaçan çalan bi şehir turu atar benzin bitince bırakır ...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Ne kadar iyimsersin la Polyanna gılıklı panda
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    salkano içinde geçerli ganga söylediklerim küfretsem dahamı iyiydi la reyiz...

Motosikleti
    Sen önce bi Salcano yazmayı öğren imla hatalı panda ben senin Dondana bi şey deyomuyum hem bree zınduk toton yese izni ağustosda alırsında Temmuzda Ramazan mübarekde oruç yiye yiye gezeceğine Karadenizi Ağustosda Salcano ile beraber yaparık o 6.000 km yi o zaman görüsün Salconun ne menem bi makine olduğunu (tabi ben ardında bırakacağın mavi dumandan seni görebilirsem)
    tahsins bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    aga çok geçmiş olsun
    ben ybr yi bi kilitliyorum akıllara zarar nede olsa kendileri pek bi kıymetli benim için
    ön tekere bi bisiklet kiliti disk e bi asma kilit arka tekere bi tane masterlok 1.5 mt kilit direksiyon kiliti ve en sonda garaja baba bi asma kilit
    ilk önce allaha sonra bu kilitlere emanet benim motor

Motosikleti
    Sağol Fatih aman kilitle kardeşim ne demişler devir kötü kolla ..... (motürü)

Motosikleti
    Ramzey Qm-250
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son 1 haftadır havalar yağmurlu olduğu için canım ciğerim elimiz ayağımız scooterımıza binmiyorduk (binemiyorduk) ıslanmasın diye arka tarafa balkonun altına parketmiştim Allahtan incede olsa bi halat kildim var ve onu ön tekerleğe bağlamıştım bu gün akşam üzeri işten gelirken içimden bi ses arka tarafa bi bak bakalım ne alemde bizim sco dedi baktığımda bide ne göreyim park ettiğim duvarın dibinden 1-2 metre beride yerde öylece yatıyor bizim ufaklık etrafta keskin bi benzin kokusu hemen kaldırdım iyi bi hasar yok sürüklemiş fakat halat kilit ön tekerleğe dolaşınca atıvermiş elinden (..................) çocuğu olan 1 depo dolusu benzine olmuş ( onla gelsin geçsin) verilmiş sadakamız varmış çok şükür

Siz siz olun motorunuzu kilitleyin arkadaşlar her ne kadar atalar kilit dostadır desede en azından zaman kaybetmek istemiyo şerolar

Bu arada evimizin altındaki hangar gibi depoyu bize kullandırmayan sitemizin müteahh-İT ede tekrar selam ediyorum buradan ve yarın kapının kilidini patlatıp değiştirip anahtarıda cebime atıyorum bundan sonra depoda (bi nevi kapalı garajda) muhafaza edicem artık motorumu (bıçak kemiğe dayandı artık )
    Vay arkadaş almaya niyetlendiğimiz fakat sonradan vazgeçtiğimiz scooter gidiyormuş ya elden... Geçmiş olsun ahmet abi...

Motosikleti
    He ya Hüseyinim sağol

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)