Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Ehliyetsiz veya kasksız çevirmeye yakalanan oldumu ?

Motovento
    REKLAM ALANI

bu akşam çevirmeye takıldım fakat kaskım takılı değildi, diğer evraklarım tamdı. kask takmamışsınız dedi. haklısınız dedim, bu seferlik plakayı not alıyorum 2. sefer ceza yazmak zorundayım dedi, plaka sorgulaması yaptı. teşekkürler iyi akşamlar dedi, kaskımı takıp yoluma devam ettim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Chucky35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İlerleyen aylarda :))
    ben 6aydır ehliyetsiz plakasız 1 kere yakalandım ondada hiç birşey demeden bıraktılar tipten kazanıyorum sanırım :D

ehliyetsiz yakalandığınızda motosikletinizi bağlıyorlar. iyi bir ceza yazıyorlar. burada bitmiyor. ehliyetsiz araç kullanmaktan mahkemeye çıkıyorsunuz. mahkeme size idari para cezası kesiyor. yaşınız tutuyorsa vakit kaybetmeden ehliyetinizi alın motosiklet ehliyeti almak çok kolaylaştı. Allah göstermesin bir kazaya karışırsanız suç % 100 karşı tarafta olsa bile ehliyetiniz olmadığından suçlu siz olursunuz. ehliyetinizi alın ömür boyu rahat edin. motosiklet kullanmayı seviyorsanız bu işi kuralına göre yapın, anlamsız şekilde inat etmeyin. bilinçli motosiklet kullanıcıları olarak apaçilerden farkımız olsun.

Chucky35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İlerleyen aylarda :))
    Alıntı cool113 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehliyetsiz yakalandığınızda motosikletinizi bağlıyorlar. iyi bir ceza yazıyorlar. burada bitmiyor. ehliyetsiz araç kullanmaktan mahkemeye çıkıyorsunuz. mahkeme size idari para cezası kesiyor. yaşınız tutuyorsa vakit kaybetmeden ehliyetinizi alın motosiklet ehliyeti almak çok kolaylaştı. Allah göstermesin bir kazaya karışırsanız suç % 100 karşı tarafta olsa bile ehliyetiniz olmadığından suçlu siz olursunuz. ehliyetinizi alın ömür boyu rahat edin. motosiklet kullanmayı seviyorsanız bu işi kuralına göre yapın, anlamsız şekilde inat etmeyin. bilinçli motosiklet kullanıcıları olarak apaçilerden farkımız olsun.
    mart ayında yazılıcam kursa mayısta elimde zaten öyle fazla kullanmıyorum birde şimdilik boş yollarda hafif trafiklerde kendimi geliştiriyorum o yüzden pek sorun olcağını düşünmüyorum

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)