Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

sigorta fiyatını ucuza getirmek

Motovento
    REKLAM ALANI
    alidgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250R-Bmw f650- tvs 150-hyosung GT 650 R
    arkadaslar merhaba,
    bugun sıgorta yaptırdım ve sıgortanın daha ucuza olması ıcın (mesela 150 tl den 90 tl gıbı) sadece model(tip)'ini bırkac kez degıstırerek örneğin kanunı gt250 r degılde kanunı 251 gıbı.. motor no,plaka ve şase aynı kalmak sartıyla sıgorta fıyatı daha uyguna gelıyor..

tabı bu ne gıbı sorunlar yaratır bılmıyorum acıkcası ,sıgortacı plaka motor sase aynı olduktan sonra bırsey olmaz dedı ama sızınle paylasmak ıstedım eger bır sıkıntı olmazsa sızde artık daha uyguna sıgorta yaptırırsınız

ıyı gunler
    Çok acılar çekerim çok acılar, köpek değilim onu ısıramam.. Isırırım dudağımı. Büyük kişilerin sırlarına ortağım, gene de nah şu kadar övünemem. Bütün ayıplar bende ama, ne yapıp yapmalı ulaşmalı dostlara. Geri de kalmayı kendime yediremem..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    motoruma başka isim yapıştırmaya göğnüm elvermez...

Motosikleti
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoruma başka isim yapıştırmaya göğnüm elvermez...
    anlıyorum fakat sıgorta ucretlerı malum son zamlardan sonra bıraz pahalı oldu belkı bazı arkadaslara yardımcı olurum dıye şeyetmiştim
    Çok acılar çekerim çok acılar, köpek değilim onu ısıramam.. Isırırım dudağımı. Büyük kişilerin sırlarına ortağım, gene de nah şu kadar övünemem. Bütün ayıplar bende ama, ne yapıp yapmalı ulaşmalı dostlara. Geri de kalmayı kendime yediremem..

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    bence çok riskli, motorun pert olduğunda senin bizde görünen aracın bu değil diye her türlü çamura yatarlar. Hatta yanlış bilgi verdin vs. ayağına hiç ödeme yapmayabilirler. çünkü ortada gerçekte öyle bir marka model aracın olmayacak.

Motosikleti
    şaşe ve motor numarası aynı olduktan sonra tipe onem vereceklerını sanmıyorum aa bıde plaka var

DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    sigortacıların ödeme yapmamak için tekere kalktığı

bu zamanlarda çok riskli bi iş usta

Motosikleti
    varsa tanıdık bır sıgortacınız sorduralım o zaman bu konuyu bende kımseye yanlıs bılgı vermeyeyım ozaman..
    cunku dusuk fıyata sıgorta yapmak ıcın artık bu yolu denıyorlar.

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    sigortayı yaptırmaya gelince olur olur derler, sonra iş ödemeye gelince bu daha önceden varmış, bu kazada olmamış, bu düzeltilir değişmeye gerek yok şeklinde davranan bir tarzsan bahsediyoruz. kaldı ki farklı bir marka ve model girilmiş olacak. vay anam vay

Motosikleti
    hımm bı sordurayım bakayım su sıgortacıyı

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:02 ----------

dostum sanırım haklısın bu konuyu acılen duzeltıyorum ucuz etın yahnısıde sıgortasıda yenmez

djan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    Ben sigortamı yaptırırken 2 acente'de de cbr 250r çıkmadı mecburen bende cbr 600f yaptım . yine de 110 lira tuttu, seviyorum erzincan plakayı

Motosikleti
    Alıntı djan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sigortamı yaptırırken 2 acente'de de cbr 250r çıkmadı mecburen bende cbr 600f yaptım . yine de 110 lira tuttu, seviyorum erzincan plakayı
    senınde motor tıpın aynı degıl o yuzden bu durum senın ıcınde gecerlı sanırım

DARKSTAR54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x K13- BMW 1200 GS 2008
    Model tipi değiştirmek demek her hangi pert yada hasar durumunda daha az para almak demekle eş değer yok bana bir şey olmaz diyorsan yapmak her zaman yapanı bağlar...

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    markaya göre değişmez.en azından acentesi olduğum şirketlerin hiçbirinde yok böyle bişey.

kendi adıma baktığım 59plaka 2013 ferrari de 266 tl, 2013 model ford fiestada.trafik sigortalarında yakın olan araç kodu seçilir eğer araç bulunamıyorsa.

honda 600f bulunamıyorsa 600lük başka bir honda seçilir genelde ama markaya reno broadway yazıp, araç tipini motosiklet seçersen gene motosiklet fiyatı ödersin.

ama kaskoda fiyat değişir.
    söyleki reno megane 1,5dci 50.000tl iken onu seçersen kasko fiyatı 1000tl çıkıyorsa, 100küsür binliralık megane rs modelini seçersen kasko 2000tl çıkabilir.
    alidgn ve fatih.met bunu beğendiler.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de bugün yaptırdım sigorta, kasko fiyatı değerine göre de olsa değişmeyeceği söylendi...

muhendisane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konu sahibinin sorusu hakkında bilgim yok fakat sigorta fiyatları hakkında yaşadıklarımı aktarmak istiyorum;

Bugün sigortamı yaptırmak için Groupama Sigorta'ya gittim. 2006 model 110cc cub'ıma çıkarılan fiyat 129 TL ! Ağzım açık bir şekilde oradan hızla uzaklaşıp Halk Sigorta'ya uğradım, sonuç: 150 TL! oradan çok daha hızlı ayrılıp Allianz Sigorta'ya gittim ve beni çok daha şaşırtan o fiyatı duydum; 42 TL! Evet, bana verilen fiyatların tam üçte biri fiyatına sigortamı yaptırdım.

Hizmet kalitesinde herhangi bir fark olmayacağını söyledi acente, sadece motosiklet sigortası Allianz'da daha avantajlıymış. Her sigorta şirketinin avantajlı olduğu farklı araç türleri varmış. Umarım ileride bunun altından başka birşey çıkmaz.

Sigorta yaptıracak arkadaşlar Allianz'dan muhakkak bir fiyat öğrensinler.
    Dükkanlarım: bit.ly/muhendisane - bit.ly/muhendisane1

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    geçen hafta sigorta yaptırdım benim motorun adı zaten çıkmadı bizde başka bir isimi seçtik isim olarak sorun çıkarmaz zaten şase motor numarası tutsun yeter

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    bu ülke adamı üçkağıtçı yapar aga ben bunu anladım.
    cagatay17 bunu beğendi.

Rocknrolla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K100 rt Mondia Drift
    Motosiklet sigortası için sakın akbanka gıtmeyin !

2011 model hiç kazasız motoruma 1047 tl fiyat biçtiler
    kazasızlık indirimi olarakta 800 lıraya olur dediler

gülerek ayrıldım

Motosikleti
    Alıntı serdar1547 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen hafta sigorta yaptırdım benim motorun adı zaten çıkmadı bizde başka bir isimi seçtik isim olarak sorun çıkarmaz zaten şase motor numarası tutsun yeter
    aynen banada boyle dedıler..

motorumun tıpı kanunı sase motor numarası plaka tutuyor gıdıp ucuzundan yaptırdım ıste

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    eski sattığım çin malı motorumun markası sigorta şirketinde bulunamadığı için ybr 125 diye yapmışlardı

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)