Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Elf 611 Beyaz Open Face Kask nasıldır? Kullanan var mı? 54,00 TL

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkakadaşlar scooter'da yedek kask bulundurmak istiyorum bagaja sığıcak bu tarz kask olabilir. Ve fiyatı da makul benim için (54,00 TL)...Sizce nasıl kasktır?

Özellikleri;
    ▪ Open Face
    ▪ ECE Güvenlik Sertifikalı
    ▪ Kademeli Ayarlanabilir Çene Bağlantı Aparatı.
    ▪ Taşıma kılıfı hediyelidir.
    ▪ ABS Meteryalden Üretilmiştir.
    ▪ Kask içi hijyen astardan yapılmıştır.
    ▪ 1 yıl garanti
    ▪ Ürünler Sıfır Ambalajındadır.
    ▪ Europe Dizayn

http://www.hepsiburada.com/liste/elf...fview%3dlister

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    açık bir kask almaktansa kapalı yada enazından çeneden açılır bir kask alman emniyetin için daha iyi olacaktır

Motorda koyucak yerim olmadığı için bu şekilde alıyorum malesef!...

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı allenwalker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkakadaşlar scooter'da yedek kask bulundurmak istiyorum bagaja sığıcak bu tarz kask olabilir. Ve fiyatı da makul benim için (54,00 TL)...Sizce nasıl kasktır?

Özellikleri;
    ▪ Open Face
    ▪ ECE Güvenlik Sertifikalı
    ▪ Kademeli Ayarlanabilir Çene Bağlantı Aparatı.
    ▪ Taşıma kılıfı hediyelidir.
    ▪ ABS Meteryalden Üretilmiştir.
    ▪ Kask içi hijyen astardan yapılmıştır.
    ▪ 1 yıl garanti
    ▪ Ürünler Sıfır Ambalajındadır.
    ▪ Europe Dizayn
    Fiyatı, sağlamlığı bir yana; sırf özelliklerinde yukarıda kalınlaştırdığım yerler olduğu için almam...
    Ürünler sıfır ambalajındadır ne demek? İsterseniz patates çuvalıya verseydiniz...

Böyle maddeler genelde özellik olarak dolduracak şey bulamayınca yazılan şeyler...
    Açık kask konusuna ise hiç girmiyorum, sizin tercihiniz...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatı, sağlamlığı bir yana; sırf özelliklerinde yukarıda kalınlaştırdığım yerler olduğu için almam...
    Ürünler sıfır ambalajındadır ne demek? İsterseniz patates çuvalıya verseydiniz...

Böyle maddeler genelde özellik olarak dolduracak şey bulamayınca yazılan şeyler...
    Açık kask konusuna ise hiç girmiyorum, sizin tercihiniz...

Pahalı kaska da param yok :/

Biraz özellikleri konusunda abartmışlar dediğiniz gibi ama fiyatına göre iyi bir kask gibi gözüküyor.

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    kaskı eğer soğuktan korunmak için kullanmıyorsanız veya rüzgardan gözünüze toz toprak kaçmaması için kullanmıyorsanız bu kask sizin hiç bir işinize yaramaz sadece cezadan korur.
    kaza anında büyük ihtimal yüzünüzün ön tarafından darbe alacaksınız ve bu kask açık yani darbe direk size gelecek...eğer tam kapalı kask kullanamıyorsanız en azından çeneden açılır kullanmanızı tavsiye ediyorum

salvoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Süper 8 2012
    polisin ceza kesmesinden sizi yada arkanızdaki kişi koruyabilir , birde güneşli havalarda başınıza güneş geçmez. biraz daha para biriktirip full face yada çeneden açılır kasklar var onlardan almanızı tavsiye ederim.

GeNç61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hysoung GT 250 R
    öncelikle kask sizin kafatasınız demektir beyniniz bukadar ucuz'is durmayın alın bu kaskı hatta bu pahalı gidin motorcularda 25 tly kasklar var onlardan alın yok benim canımda beynimde değerliyse fulface yada çeneaçılır ama kalite testi onaylanmış ve sağlamlığı ile bilinen kaskları almanızı tavsiye ederım kredikartı ile alacaksanız taksıt yapın (kartım yok diyorsanız bir arkadasınızdan borç alın yeterki bu ucuz parcayı almayın) ama yeterki saglambır marka alın derim en basiti ls2 den baka bılırsınız uygun ve saglam bır kask tır dıerlerı bırazdaha pahalı o yuzden bu markayı söyledim) saygılar

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    boşa para verme,bunun yerine evde kullanılmayan bir tencere kullanılabilir...
    arkadaş kask işi şakaya gelmez.daha geçenlerde burada kask takmadığı için ölen bir arkadaşın başlığı vardı...

Yorumlarınız için teşşekür ederim LS2 alıcam o zaman fiyatları pek fazla değil! Yalnız kapalı olarak motorun alt kısmına sığdırabileceğim bir model var mı? Motor Honda PSİ 150

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)