Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yamaha RX 135 hakınnda bilgi

Motovento
    REKLAM ALANI
    hyosung150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung ms150 / mondial 125agk / honda today 50
    öncelikle mrb motorum ve ben aranıza yeni katılıyoruz
    şu an kafamda vitesli motora tam adapte olabilmek daha doğrusu racing motor kullanabilmek için iyi bir başlangıç motoru almak istiyorum şu an özellikle yamaha rx 135 ilgimi çekiyor bu motoru kullanan veya bilgisi olan arkadaşlardan yardımcı olmalarını istiyorum tşkler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hyosung150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung ms150 / mondial 125agk / honda today 50
    arkadaşlar bu motor hakında (kalkış serilik son sürat frenler denge yakıt) bilgisi olan yok sanırım vay be .....

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Arkadaşım aradığın motosikletin "0" km si yok ve sadece Endonezyada üretiliyor artık. 2. elini almak ise akıl karı iş değil çünkü çok yıpranmış oluyor tabii performansına diyecek yok 135 cc ve 19 Hp motoru ile seni 160 km hıza kadar çıkartabilir. Diyelim ki çok temiz bir Rx 135 buldun onun fiyatıda ortalama 4.000 YTL civarı olacaktır. Onun yetine üstüne 2.500 YTL daha koy git bir CBF 250 al olmadı git bir Yamaha YBR 125 al paranda cebinde kalsın. Rx 115 ve RX King içinde aynı şeyler geçerlidir. Haa Endonezyadan getirtme şansın varsa hiç durma alınabilecek en iyi motosikletlerden birisi ama 2. el düşünmezdim yerinde olsam ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

osmanonder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR
    Alıntı hyosung150 adlı üyeden alıntı
    öncelikle mrb motorum ve ben aranıza yeni katılıyoruz
    şu an kafamda vitesli motora tam adapte olabilmek daha doğrusu racing motor kullanabilmek için iyi bir başlangıç motoru almak istiyorum şu an özellikle yamaha rx 135 ilgimi çekiyor bu motoru kullanan veya bilgisi olan arkadaşlardan yardımcı olmalarını istiyorum tşkler

Bende rx 135 var tabiri caizse yer ucağı deniyor onlara mukemmel bir motor ben en fazla 130 yapabildim aslında daha fazlasınıda yapar ama yemiyo anlayın korkuyorum motora tek binmeye meraklısına duyrulur bende var satıyorum...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler