Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Eskişehir' de Ehliyet kursu tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Cronos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Cbf 150 :) Kığmızı ossun 3 fazlası ossun
    Selamlar. Siteye epeydir üyeyim uzaktan uzaktan sinsice takip ediyordum. Başlıktaki gibi ustalarım. Eskişehir de bana tavsiye edebileceğiniz fiyat bakımından motorları bakımından iyi veya orta halli bi kurs tavsiye ederseniz duamı alırsınız. Sevgilerimle tekeriniz düz bassın.
    İzma da ne olaki?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaduru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yılların Eskitemediği Peugeot 103-CBR 250 R(2011)
    Bende Eskişehirde oturuyorum yeni ehliyete yazıldım yediler sürücü kursuna okuldan bi hocamın kursuydu ve güvenebileceğim bi yerdi b+a2 için 850 tl kurs ücreti sadece, ama nasıl bir eğitim verilecek bende bilmiyorum daha trafik dersleri yeni başladı ama motosikletlerin cbf 150 olduğunu söylediler.

Arkadaşlar ADALAR sürücü kursunu tavsiye ederim çarşı merkezde motor yamaha mt-07 cage var hocaları,eğitimleri mükemmel ilk sınavda geçtim

GÖKTÜRK99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R125
    Adamlar coktan ehliyeti aldi be abi 😄😄

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Hangi sürücü kursu olursa olsun ama sınava gireceğin motor büyük cc bir motor olmasın tecrubeniz yoksa motoru zapt edemeye bilirsiniz,cbf 150 sınav için çok uygun bir motordur,ama mt-07 gibi güçlü bir motor sizi çok zorlayabilir, akılcı olmak iyidir,önemli olan sınavı geçmek,tecrübe sonra kazanılır, selamlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:10 ----------

Konunun tarihine bakmadan yorum yazmışız.

Hocam kurs hocası zaten direk yamaha ile başlatmadı,ilk önce lifan 100 cc,sonra pulsar 150cc sonra yamaha geçtim,Adamlar profesyonel

Cronos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Cbf 150 :) Kığmızı ossun 3 fazlası ossun
    Ehliyeti aldim hocam çoktan teşekkürler

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Alıntı Cronos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyeti aldim hocam çoktan teşekkürler
    hayırlı olsun , Allah laza göstermesin,selamlar.
    Cronos bunu beğendi.

S3cond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Yuh forumda bu kadar esesli varmıydı ben tekim Die biliordum;D
    Cronos bunu beğendi.

Alıntı babaduru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Eskişehirde oturuyorum yeni ehliyete yazıldım yediler sürücü kursuna okuldan bi hocamın kursuydu ve güvenebileceğim bi yerdi b+a2 için 850 tl kurs ücreti sadece, ama nasıl bir eğitim verilecek bende bilmiyorum daha trafik dersleri yeni başladı ama motosikletlerin cbf 150 olduğunu söylediler.
    kesinlikle ES DOĞAN SÜRÜCÜ KURSU hem hızlı hem kaliteli şekilde ehliyet almak isteyenlere tavsiyemdir ;)

Es Doğan Sürücü Kursunu şiddetle öneririm , 1 hafta boyunca adam gibi kaliteli direksiyon eğitimi aldım ,diğer kursiyerlerle beraber değerli genç ve dinamik hocamız Serdar beyle resmen sosyalleştik , iyiki seçmişim

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:05 ----------

Alıntı rokoko26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ADALAR sürücü kursunu tavsiye ederim çarşı merkezde motor yamaha mt-07 cage var hocaları,eğitimleri mükemmel ilk sınavda geçtim
    Es Doğan Sürücü Kursunu şiddetle öneririm , 1 hafta boyunca adam gibi kaliteli direksiyon eğitimi aldım ,diğer kursiyerlerle beraber değerli genç ve dinamik hocamız Serdar beyle resmen sosyalleştik , iyiki seçmişim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler