Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bi yardımcı olurmusuz yeniyim

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Plakasi olmayan satisi olmayan motorlardan uzak dur basa bela alma

Hem daha satisi var bunun baska ilden alirsan yol nakliye parasi masraflari vs vs

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mc-hot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorlardan biri İstanbul biri Uşak biri İzmirde otobüsle gitsen hem giderken otobüs parası vercen dönerken motorada bilet alcan çift bilet vermiş olcaksın sen bu motoru alıp Allah korusun bi kaza geçirsen bi motor parası ceza ödeyeceksin.... Bide bu uşaktaki motorcuda iyi sallamış 100 tl masraf yaptım yazmış ama sıfır karbüratör 70 tl fren balataları 10 tl akü 50 tl işte bi kaç küçük parça daha var artı işçilik eklense 200 tl civarı bi fiyat çıkıyo yani yalan söylüyor olabilir. Aman Dikkat.

Motosikleti
    tvs apache
    mobilet al be kardeşim illaki motor sürmek istiyorsan o paraya alıcağın motor cebini yakar ki yeniyim demişsin motor hakkında bilgin yok ustaya gidersin iyice kazıklarlar
    ve evraksız motorsikletlerden uzak dur.

mobilete gelince motoru öğrenirsin ucuzdur bozuldugunda parçası ucuzdur seni bir süre tatmin eder biliyorum yaz geldi etrafta motorları görüp duruyorsun için pır pır ediyor ama bu dediklerimizi unutma

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    link attığın iyi olmuş ama bu motorların hiçbirinde plaka veya ruhsat olduğunu düşünmüyorum ben gerçi seninde ehliyetin yoktur da neyse orayı geçelim şimdi biz ne dersek diyelim sen bildiğini okuyacaksın,yolun açık olsun...unutmadan,bu motorla polise veya jandarmaya yakalanırsan 1,200 liraya yakın ceza yersin her yerden ceza yağar sana emniyetten,savcılıktan...
    bir işi yapıyorsan tam yapacaksın ki ilerde pişman olmayasın

mustafa.buda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 YBR 125 ESD
    kardeş bende senin gibi ilk motorumu burda ki yorumlar ve tecvrübelerin yardımı ile aldım.Eğer daha önceden motor tecrüben ve trafik bilgin yoksa scooterla başlaman doğru tercih ve ikinci el olsun ve ucuz olsun diye zorlama.Çünkü şöyle bir laf vardır 'Ucuz etin yahnisi mundar olurmuş'. Bütçenin biraz geniş tut birazcık sağlam ve masraf çıkarmayan bir motor bulmaya bak kendi şehrinden.gidip birde uzaklardan motor bulacam diye uğraşma.hele ki plaka ruhsat yoksa bakma bile.Ben önceden çok scooter kullandım scooter alacaktım nitekim ama baktım ihtiyaçlarıma karşılamıyo ve hafif ve benim için iyi olacak bir motor YBR 125 aldım. 0 aldım çünkü içim rahat etsin istedim.varsın biraz pahalı olsun öderik dedim Yaslandım krediye anlayacağın.İmkanın varsa ucuza kaçma dikkat et ve kaskını da böyle ucuz düşünme ;) yoksa Allah korusun.

Yorumlarınız için tesekkürler vazgectim o fiyata scooter almaktan bütce 1000 tl oldu

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    hocam 600tl bütçeye iyi bir bisiklet alabilirsiniz..

1000 tl ye ise 2.el bi çinli scooter alırsınız ancak kendi fiyatından çok masraf çıkarır die düşünüyorum.

telmessos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-honda-cg-125-1.750-tl-124576917/detay

denkleştirebilirsen böyle birşey al arkadaşım arkana bakmazsın

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)