Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

motosikletsiz asla

Motovento
    REKLAM ALANI
    dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Sektörden tanıdıklarım var sanırsam.. Bu aslında bir sosyal sorumluluk kampanyası.. Televizyonlarda sürekli kamu spotları dönüyor.. Bunu çekebilecek arkadaşlar tanıyorum.. müziklerini oturur ben ve benim ekip yaparız.. Senaryoyu oluşturacak bir ekip kurmak lazım sanırsam en iyi kadro bu siteden çıkar.. Eminim ki Barkın üstad ve Tarhan Telli gibi üstadlar böyle bir kampanyanın öncüsü olabilirler.. Yayınlatma işini gelince.. İşin zor kısmı o lakin sosyal medya kullanılabilir.. Hatta bakarsın bir web tv olayına girilebilir.. Sahibinden, tasit.com, arabam.com gibi motorlu araçlar satışı yapılan sitelerde yayınlanması sağlanabilir... Anlayacağın çok vaktim olmasa da bu tür şeylerde gaz bir adamımdır

Hatta kesin olmamak ile birlikte ablamın nüfusunu kullanıp medya da motosiklet kullanan insanlardan yardım isteyebilirim.. Ulan gaza geldim.. Şimdi yapalım mı gaz olarak kalsın mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sektörden tanıdıklarım var sanırsam.. Bu aslında bir sosyal sorumluluk kampanyası.. Televizyonlarda sürekli kamu spotları dönüyor.. Bunu çekebilecek arkadaşlar tanıyorum.. müziklerini oturur ben ve benim ekip yaparız.. Senaryoyu oluşturacak bir ekip kurmak lazım sanırsam en iyi kadro bu siteden çıkar.. Eminim ki Barkın üstad ve Tarhan Telli gibi üstadlar böyle bir kampanyanın öncüsü olabilirler.. Yayınlatma işini gelince.. İşin zor kısmı o lakin sosyal medya kullanılabilir.. Hatta bakarsın bir web tv olayına girilebilir.. Sahibinden, tasit.com, arabam.com gibi motorlu araçlar satışı yapılan sitelerde yayınlanması sağlanabilir... Anlayacağın çok vaktim olmasa da bu tür şeylerde gaz bir adamımdır

Hatta kesin olmamak ile birlikte ablamın nüfusunu kullanıp medya da motosiklet kullanan insanlardan yardım isteyebilirim.. Ulan gaza geldim.. Şimdi yapalım mı gaz olarak kalsın mı?

bunun için ciddi bir fikir alışverişi lazım usta.

Tema doğru çarpıcı belirlenirse gerisi gelir.

Şimdilik geçici olarak soda içmeniz faideli olacaktır

Ayrıca bakınız

Darkfriairs bunu beğendi.
    Fikrin ne fahişesi oldum ne zamparası-Bir vicdanın bilemem kaçtır hava parası..
    Yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha, -Yolcular gitmese de yollar gider Allah'a..
    DIŞI SÜKÛN İLE ZAHİR, DERUNU MAHŞERDİR DERUNU MAHŞER..

I.Love.Drift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gergedan demişken aklına gelenleri paylaşma aman diim hocam sende kalsın

Kişisel gelişim mi motosiklet ile yol öyküsü mü? Nedir abi kitabın ana teması? Anatema demişken uzun zamandır gelmiyorlar gelselerde dinlesek özlettiler
    Motosikletle gezi yapiliyo ana konu bu ama alttanda bilgilerde veriliyo hayatla ilgili bol bolda turkiyenin guzel yerlerinin adlarina yer verilmis asil konu motosiklet yauv gergedan mars falan karistirmayin

Motosikleti
    XT 660 R
    Alıntı I.Love.Drift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletle gezi yapiliyo ana konu bu ama alttanda bilgilerde veriliyo hayatla ilgili bol bolda turkiyenin guzel yerlerinin adlarina yer verilmis asil konu motosiklet yauv gergedan mars falan karistirmayin
    yürekçe ustanın bu aralar gergedanlarla ilgili bi alıp veremediği var

ama çözemedik henüz sebebini Hangi mesajına baksam ana

tema gergedanlar üzerine

Buradan gergedanlara sesleniyorum: Dikkatli olun gece yalnız başına

dolaşmayın , Türkiye sınırlarına gerekemedikçe yaklaşmayın

Ne de olsa zaman kötü

Kitabı okumuş biri olarak sende marsta fabrika kurma isteiği oluştu mu I.Love.Drift ?

Kitabın konusunu ona göre belirleyeceğiz
    dreamkiller bunu beğendi.
    Yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha, -Yolcular gitmese de yollar gider Allah'a..

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Marstaki fabrikadan ziyade orda yasayan canli varsa onlarada motosikletsiz olmcagini anlatmayi dusunuyorum :D

Motosikleti
    XT 660 R
    Marstaki fabrikadan ziyade orda yasayan canli varsa onlarada motosikletsiz olmcagini anlatmayi dusunuyorum :D

Evet beyler kesin "kişisel gelişim" kitabı.

Marsa gitmeye karar verilmiş bile.

Tek fark marsta kurulacak fabrikanın mahiyeti.

Motosiklet fabrikası

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Daha kendi motorum yok ne fabrikasi yauv :D

Motosikleti
    XT 660 R
    Daha kendi motorum yok ne fabrikasi yauv :D

Sen ikitane daha oku secret mecret geze geze balonla gideceğim marsa dersin

Merhaba,
    kitabın yazarı benim . Motosikletsiz ASLA !
    yukardaki mesajlardan sonra kısa bir açıklama yapma ihtiyacı hissettim.

Bu bir ROMAN. Sıradan bir muhasebecinin motosiklet dünyası ile tanışmasıyla başlıyor. Önceleri önyargıyla yaklaşırken motosikeltin yavas yavas bir tutkuya donusmesi isleniyor. Her motosiklet sevdalisi gibi uzun yol tecrubesi icin kipirdanmalar ve macerya baslama. Bu bir macera romanidir. yorumlarinizi bekliyorum. Ilginiz icin tesekkurler selamlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:35 ----------

Bazı okuyucuların motosiklet dunyası dışında olabileceği dusunerek yazılmıştır. Amac bu muthis ulasim ve keyif aracının sevdirilmesidir.
    DEISIS bunu beğendi.

Motosikleti
    XT 660 R
    Alıntı ayhanstrom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    kitabın yazarı benim . Motosikletsiz ASLA !
    yukardaki mesajlardan sonra kısa bir açıklama yapma ihtiyacı hissettim.

Bu bir ROMAN. Sıradan bir muhasebecinin motosiklet dünyası ile tanışmasıyla başlıyor. Önceleri önyargıyla yaklaşırken motosikeltin yavas yavas bir tutkuya donusmesi isleniyor. Her motosiklet sevdalisi gibi uzun yol tecrubesi icin kipirdanmalar ve macerya baslama. Bu bir macera romanidir. yorumlarinizi bekliyorum. Ilginiz icin tesekkurler selamlar
    Üstad kesinlikle kişisel gelişimle alakası yok diyorsanız

inşallah bende okunacaklar listemin başlarına koyacağım kitabınızı.

Extra olarak; kitap yazma sürecinizi,ne kadar zaman harcadığınızı,

yayınevi bulma kabul ettirme , basılma vs. süreçlerini, fazlaca kitap okuyan

biri olarak hep çok merak etmişimdir.

Zamanınız varsa biraz bahsederseniz çok memnun olurum.

Hayir
    Bu bir kişisel gelişim kitabı değildir.
    Eger motosiklet kullanıcısı iseniz, sayfalarında kendinizi bulacaginizdan eminim... bizi anlatan bir yol macerasıdır...

Arka kapak'tan :

İnsan tanık olduğu güzellikleri biriyle paylaşmak istiyordu.
    Hayatımızın, bireysel başarı ve sahiplenmeyle değil ama paylaşmakla anlamlandığını düşünüyordum.
    “Sevgi insanları birliğe, bencillikse yalnızlığa götürür,” demişti bir dostum, haklıydı.
    Nereye gittiğinin önemi yoktu, önemli olan kiminle gittiğindi!
    Bu güzel yolculuğu daha da unutulmaz kılmak için sevgilimle yapmayı dilerdim.
    Fotoğraflarımda, antik kentin orta yerine onu yerleştirmek, kimsenin ulaşamadığı çiçek bahçelerinde
    kulağına şiirler fısıldamak, dev şelalelerin dibinde yöresel yemeklerden tattırmak isterdim.
    Gittiğimiz yerlere avuç avuç gül tohumu serpmek, ulu ağaçların gövdesine adımızı kazımayı değil ama
    serin gölgesinde, yöresel bir aşk hikayesi okumayı tercih ederdim mehtabı seyrederken…
    Onu motoruma alsam, iki beden, tek ruh, Anadolu’yu baştan sona turlasak, maceranın ve
    keşfetmenin keyfini beraberce çıkarsak ne muhteşem olurdu! Maalesef yalnızdım.
    Yalnızlığı bilerek seçmiştim. Bir şeylerden kaçmak için mi, yoksa bir şeylere koşmak için mi tek başımaydım?
    Belki her ikisi de. Bu tavşan deliğinin sonunda beni bekleyen Barış’ı şimdiden çok merak ediyordum.
    Yaşadığım travmanın beni bir başkasına dönüştürdüğünün farkındaydım.
    Zamanın silgi kullanmadan resmettiği geleceğim yavaş yavaş belirmeye başlamıştı acılı yüreğimde. Biraz daha sabretmeliydim, az daha…

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Alıntı DEISIS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstad kesinlikle kişisel gelişimle alakası yok diyorsanız

inşallah bende okunacaklar listemin başlarına koyacağım kitabınızı.

Extra olarak; kitap yazma sürecinizi,ne kadar zaman harcadığınızı,

yayınevi bulma kabul ettirme , basılma vs. süreçlerini, fazlaca kitap okuyan

biri olarak hep çok merak etmişimdir.

Zamanınız varsa biraz bahsederseniz çok memnun olurum.
    Kişisel gelişime ben de inanmazdım.Sadece gaz verme amaçlı teknikler olduğunu düşünürdüm.Evinde pijamasıyla oturup , portakalı soyarken yellenen adam marsa bal gibi de gidebilir.Nerden mi biliyorum.Sabahtan akşama kadar kahvede oturup tavla oynayan adamın fabrika sahibi olduğunu gördükten sonra bu dünyada herşey olabilir.Hele bi de kamyoncu bi adamın fabrikatör oluş hikayesi var ki bizim burda herkesin dilinde.Adam bi fabrikanın kamyoncusuymuş.Fabrikanın bütün mallarının teslimat işini o yaparmış.Bildiğin kamyoncu işte.Kamyonun arkasında rahmetli de sollardı diye yazılar yazan cahil bi vatandaş.Bu kamyoncu bakmış fabrikanın bütün müşterilerini tanıyan kendisi.Fabrikanın sahibi müşterilerini bile tanımıyo.Onu tek ilgilendiren malların zamanında teslim edilmiş olması ve parasının zamanında ödenmiş olması.Ama kamyoncu amcam zamanla bütün müşterilerle bacak gibi muhabbet kurmuş.Müşterilerl de sadece kamyoncuyu tanıyo.Onlar için de önemli olan ihtiyaçları olan malların zamanında gelmesi.Mal aldıkları fabrikanın sahibiyle en ufak samimiyetleri yok.Neyse kamyoncu amcamın kafasında bi anda şimşekler çakıyo.Ulen ben boşuna bu fabrikaya çalışıyorum diyo.Ben müşterilerimin ihtiyaçlarını kendim de karşılayabilirim diyo.Sonra bu müşterilerin ihtiyaçlarını başka yerlerden karşılamaya başlıyo.Tabi kendi kar payını da koymayı ihmal etmiyo.Adam bu şekilde Allah yürü ya kulum diyo , bu sefer kendi fabrikasını kurup bi zamanlar çalıştı fabrikanın işini bitiriyo.Paraya para demiyo.

Fabrikası olan insanlar doğuştan fabrikatör doğmuyo.Benim bi akrabamın da fabrikası vardı.Bana biraz geçmişinden bahsedince şok olmuştum.Şimdinin fabrikatörü olan insan bi zamanlar bi kamyonetin arkasına iç çamaşırlarını doldurup sokaklarda ikizlere takke diye bağırıp iç çamaşırı satmış bi insan.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kişisel gelişime ben de inanmazdım.Sadece gaz verme amaçlı teknikler olduğunu düşünürdüm.Evinde pijamasıyla oturup , portakalı soyarken yellenen adam marsa bal gibi de gidebilir.Nerden mi biliyorum.Sabahtan akşama kadar kahvede oturup tavla oynayan adamın fabrika sahibi olduğunu gördükten sonra bu dünyada herşey olabilir.Hele bi de kamyoncu bi adamın fabrikatör oluş hikayesi var ki bizim burda herkesin dilinde.Adam bi fabrikanın kamyoncusuymuş.Fabrikanın bütün mallarının teslimat işini o yaparmış.Bildiğin kamyoncu işte.Kamyonun arkasında rahmetli de sollardı diye yazılar yazan cahil bi vatandaş.Bu kamyoncu bakmış fabrikanın bütün müşterilerini tanıyan kendisi.Fabrikanın sahibi müşterilerini bile tanımıyo.Onu tek ilgilendiren malların zamanında teslim edilmiş olması ve parasının zamanında ödenmiş olması.Ama kamyoncu amcam zamanla bütün müşterilerle bacak gibi muhabbet kurmuş.Müşterilerl de sadece kamyoncuyu tanıyo.Onlar için de önemli olan ihtiyaçları olan malların zamanında gelmesi.Mal aldıkları fabrikanın sahibiyle en ufak samimiyetleri yok.Neyse kamyoncu amcamın kafasında bi anda şimşekler çakıyo.Ulen ben boşuna bu fabrikaya çalışıyorum diyo.Ben müşterilerimin ihtiyaçlarını kendim de karşılayabilirim diyo.Sonra bu müşterilerin ihtiyaçlarını başka yerlerden karşılamaya başlıyo.Tabi kendi kar payını da koymayı ihmal etmiyo.Adam bu şekilde Allah yürü ya kulum diyo , bu sefer kendi fabrikasını kurup bi zamanlar çalıştı fabrikanın işini bitiriyo.Paraya para demiyo.

Fabrikası olan insanlar doğuştan fabrikatör doğmuyo.Benim bi akrabamın da fabrikası vardı.Bana biraz geçmişinden bahsedince şok olmuştum.Şimdinin fabrikatörü olan insan bi zamanlar bi kamyonetin arkasına iç çamaşırlarını doldurup sokaklarda ikizlere takke diye bağırıp iç çamaşırı satmış bi insan.
    Bu kamyoncu hikayesindaki kamyoncu varya.. Batar o yakinda :-)
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Motosikleti
    XT 660 R
    Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Usta sabahtan akşama kadar kahvede tavla oynayan o tavlayı oynarak yapmamıştır o fabrikayı.

Fabrikası olduğu için sabahtan akşama kadar tavla oynuyordur-ki zannetmiyorum her gün öyle olsun-

Kişisel gelişimleri çok okudum hakikaten çok ama.

Avrupa kültürünün verdiği şey "BAŞAR. BAŞARMAK İÇİN NE GEREKİYORSA YAP,

EZ VIR KIR AYAĞINI KAYDIR AMA BAŞAR"

Kişisel gelişim hakikaten KİŞİSEL gelişim. Onların vurguladıkları şey EGOİST olmak.

Sen iste evren sana verecek. Sen yeterki iste. Ulem iste de herşeyin de bir haddi var.

Had den kastım kısıtlamalar değil , kendine eş iste tamam makul ama

kendine "eş" olarak KOMŞUNUN KARISINI isteme . Kişisel gelişimlerde ki

kişisel bozukluk ,hadsizlik, sınırsız iste, ne olduğu farketmez inancıdır.

Ülkemizde bunu en iyi yapanlardan ERDAL DEMİRKIRAN ve AHMET ŞERİF İZGÖREN.

Kendi kültürümüzle alakasız şeyler bizi yozlaştırmaktan öteye götürmez.

Ki zaten onların amacı mutsuzluk aşılamak. Senin ferrarin yada ducatin olsa

onun hem yalısı hem ducatisi var neden senin yok diye mutsuzlaştırıp,

tüketim NESNEsi yaratmak istiyorlar.

C@LiMeRO bunu beğendi.

Motosikleti
    XT 660 R
    Alıntı DEISIS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ülkemizde bunu en iyi yapanlardan ERDAL DEMİRKIRAN ve AHMET ŞERİF İZGÖREN.
    DÜZELTME: Kendi mesajımı baştan sona okuyunca sanki bu saçma kişisel gelişimi yukarıda

ismini zikrettiğim kişiler yapıyormuş gibi bi anlam çıkıyor.

Demek istediğim Eğer gerçek kişisel gelişim kitabı aranıyorsa

Ahmet Şerif İzgören ve Erdal Demirkıran bu işi gerçekten iyi yapıyorlar.

Ayhan karaer in 30nisanda forumda actigi konuda motosikletsiz asla kitabini yayinladigini soylemisti bende o gun siparia ettim aldim ve 5dakika once bitirdim kitap hakkinda size bilgi vereyim.kitap konu olarak super otesinin otesi ancak herhalde yayin evinin acemiliginden olsa gerek 100.sayfadan sonra kelimelerin icinde yanyana harfler degismis veya baska harfler
    kullanilmis noktalama isaretleri bir kelime onceden kullanilmis gibi ufak tefek sorunlari var kesinlikle okuyun burdan ayhan abime kitabi okurken guzel fikirler geldi aklima bana ozelden ulasirsaniz sevinirim
    Tesekkurler.

http://www.netkitap.com/ayrinti.aspx?kod=182628

Motosikleti
    4. motor Honda
    bu kitabı başka okuyan var mı

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)