Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Birazdan Gidip Alayım Mı? ( Yamaha Crypton 0km)

Motovento
    REKLAM ALANI
    forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    arkadaşlar ybr almaya niyetlenmiştim ama nakit alacağımdan dolayı bütçeyi fazla zorlamamak adına ve bütçeyi müsait hale getirmek için bu güzel günleri kaçırmamak adına 0km yamaha crypton almaya karar verdim. bayiyle konuştum ellerinde indirimli 2012lerden bir adet kalmış 2990 liste fiyatı ama son diyor sizce araç başında nakit alımda bir miktar inmezler mi?

Fikirlerinizi bekliyorum iş çıkışı 5 gibi gidip satın almayı planlıyorum zira. İşe gidiş geliş ve haftasonları küçük gezintiler için kullanacağım. Hız merakım yoktur. İhtiyaçlarımı karşılar mı?

Çünkü nihai motorum olmayacak sonuçta 7-8 ay sonra büyük hacim bir touring veya maxi scooter düşünebilirim o zamana kadar ihtiyacımı karşılasın yeter diye düşünmekteyim.

Biraz iri bir adamım ama dışardan nasıl göründüğüm zerre umrumda değil bu yüzden küçük durması da önemli değil.

Fikrleriniz?
    Aptallık En Büyük Günahtır !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    naçizane tavsiyem :

Nihai motorunuz yada en azından 2 sene kullanmıcaksanız ikinci el alın plaka vs uğraşmayın

hemde daha ucuza getirmiş olursunuz. Ben çinli de olsa sıfır aldım. Taksit olayından

ötürü . Eğer o kadar nakitiniz varsa 2. el çook daha mantıklı bence

Şekil 1 A: 400 km de 2500 tl -<hemde ankarada>

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...14522464/detay
    zenon, kartaluzan, Benli ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Fikrin ne fahişesi oldum ne zamparası-Bir vicdanın bilemem kaçtır hava parası..
    Yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha, -Yolcular gitmese de yollar gider Allah'a..
    DIŞI SÜKÛN İLE ZAHİR, DERUNU MAHŞERDİR DERUNU MAHŞER..

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    evet bence de 2 el alsan çok faydalı olur senin bütçe açısından 0 alırsan boşuna 600 veya 700 gayme gider devlet babaya
    bu paraya 10 numara kask mont pantolon alırsın
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Arkadaşlar ömrümde ikinci el ürün hiç almadım bu konuda biraz uyuzum. Aslında söyledikleriniz mantıklı ama işte içim huzursuz oluyor

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    cup önermem 125lık debrıyajlı alın
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

Motosikleti
    Mondial 100 ukh, 2001 Titan Deluxe
    Benim tecihim ybr olurdu 2. el yeni modellerden temiz.
    Fazla değil.. Bi Cbr'nin ruhsatında adım yazsa yeter.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    touring alicam diyorsaniz ileride bence vitesli alin sonra insan tuhaf oluyor
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

Motosikleti
    çin düşünsem gider alırdım gt170 http://kanuni.com.tr/motosiklet/282/gt-170 Aslında halen aklımın bir köşesinde var ama bilmiyorum Her an delilik de yapabilirim ama göstergesi sapsarı olan boyası solan jantları tel tel dökülen çinli motorumu düşündükçe vazgeçiyorum

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    2 . elde gidip servise gösterip alırsanız bi sıkıntı yasayacagınızı sanmam temiz ybr cub a göre 10 kat daha iyidir ve satarken deger kaybetmez
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Cup motor ile commuter arasında uçurum var.İlk kullandığım motor cup motordu.Sonra cbf150 aldım.Arada acayip fark var.CBF150 ile istersen Türkiye turuna çıkabilirsin ama cup motorla yapabileceklerin sınırlı.Bence bi cbf150 ya da ybr gibi bi commuterla başla motora.Cup motora göre çok çok fazla keyif verecektir sana.Nasıl olsa büyüteceksen bence ikinci el al.3.500'e falan çok temiz ybr veya cbf bulabilirsin.Eğer imkanın varsa her iki tarz motoru da kullan aradaki farkı gör.Eğer cup motor şahinse , commuter mercedes gibidir.Sakın bulaşma cup motora.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alma yazıktır, o paraya mondial mcx al çok memnun kalırsın. sıfırının 3160 lira fiyatı var.

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Alabileceğin en sağlam motorlardan biri ama, sadece sezonu geçirsin bi süre idare etsin değiştiricemd iyosan, 2. el bişi almanı öneririm. En azından para kaybetmemiş olursun.
    Onun dışında yakıt yakmayan, bozulmayan güzel bi motor. 2. el konusunu düşünmeni tavsiye ediyorum.
    2.000₺ ye alıcağın 2. el bi cbf, ybr gibi motoru sattığında yine ederi 200₺ olacaktır.

SAKIN ÇİNLİ ALMA, bende senin gibi idare eder bi motor alıcam diyip ortada kaldım. haala atamadım garajda sadece şase olarak duruyo.
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

Motosikleti
    Arkadaşlar peki vibrasyonu olmayan commuter ne tavsiye edersiniz maksimum 3200tlye kadar?

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı kefeeee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alabileceğin en sağlam motorlardan biri ama, sadece sezonu geçirsin bi süre idare etsin değiştiricemd iyosan, 2. el bişi almanı öneririm. En azından para kaybetmemiş olursun.
    Onun dışında yakıt yakmayan, bozulmayan güzel bi motor. 2. el konusunu düşünmeni tavsiye ediyorum.
    2.000₺ ye alıcağın 2. el bi cbf, ybr gibi motoru sattığında yine ederi 200₺ olacaktır.

SAKIN ÇİNLİ ALMA, bende senin gibi idare eder bi motor alıcam diyip ortada kaldım. haala atamadım garajda sadece şase olarak duruyo.
    2000 liraya 8-9 yıllık YBR'ler var, 2000 liraya CBF150'nin de kazadan pert olanını anca alırsın.

Motosikleti
    ikinci el düşünmüyorum arkadaşlar. 0 olarak öneriniz varsa dinlemek isterim. özellikle çin malı da olsa commuter öneren arkadaşlardan fikir alabilirim japon modeller gibi titreşimi olmayan malzemesi kaliteli var mı max 3200 tlye önerebileceğiniz.

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alma yazıktır, o paraya mondial mcx al çok memnun kalırsın. sıfırının 3160 lira fiyatı var.
    Bak, Mengü yazmış.

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı forevermore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...
    Ooo uzun süredir yoktun sanki, ninja'yı satınca kaybolmuştun Hoşgeldin
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ooo uzun süredir yoktun sanki, ninja'yı satınca kaybolmuştun Hoşgeldin
    hoşbulduk artık buralardayım sezonu geçirecek az yakan bir motor alayım diyorum. çine bulaşmayayım dedikçe öneriler geliyor napsam bilemedim gidip alsam mı kriptonu yoksa ulusa inip çankırı caddesine mi gitsem çinli bakmaya

Crocuta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 135 MH Drift
    Alıntı forevermore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikinci el düşünmüyorum arkadaşlar. 0 olarak öneriniz varsa dinlemek isterim. özellikle çin malı da olsa commuter öneren arkadaşlardan fikir alabilirim japon modeller gibi titreşimi olmayan malzemesi kaliteli var mı max 3200 tlye önerebileceğiniz.
    Hacı bak sana şöyle söyliyim çin malı motorlar eskisi gibi değil , bir çoğunda balansör var ve gram titreşim yok , eskiden duyardık yok şu bu diye , forumda okuyorum bir çok cg kullanıcısı var kubanın olur mondialın olur yuki'nin olur yada ne biliyim çin malı cuplar var gir topiklerine araştır biraz , ben öyle büyük sorun yaşıyan duymadım. Ama yinede ben sana şöyle söyliyim 8-9 ay sonra satarım diyosun ve ne yazık ki çinli makinalar 2.el de çok değer kaybediyor. Uzun süre kullanmıycağını söylediğin için 2.el ybr yada 2.el tvs apache almanı tavsiye ederim. Tekeriniz düz bassın.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    aklının ucunda çinli varsa vay haline demek sende hurda malzemeden yapılmış bi motor alıp uğraşacaksın
    git 2 el ybr al 3 e satarken gene aynı parayı eder cubtan rahattır uzun yola gider ama cub alırsan şehir içi takılırsın uzun yol yapacam dersen de otobüse bin daha iyi derim
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)