Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

büyük kaza atlattım arkadaşlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    geçmiş olsun.......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    sinirliyseniz,içinizde kötü bir his varsa,kendinizi trafikte böyle tehlikelerin içinde hissediyorsanız veya panik haldeyseniz;rahatlayana kadar motordan inin biraz mola verin,motora binmeyin(5/10 dakika)...bence en iyisi bu
    satoyama bunu beğendi.
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    büyük geçmiş olsun Allahtan bişey olmamış
    etraf apaçi dolu malesef
    satoyama ve otopsici bunu beğendiler.
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Çok geçmiş olsun,bunlar aptal bildiğin.
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    geçmiş olsun arkadaşım , len bu apaçilere ne denir bilmiyorumki ,kendininkini boşvermiş tamamda başkasınıda mı düşünmezssin be adam yuh beyavvv yuhhhh.

120 km yle giderken yolda kendi kendine düşmüş olmakla belki kemikleri kırılmaz ayağa kalkar , lakin asfalta sürtünme etkisiyle derisi yanar, kıçına kevlar kaplama pantolonda giymeyeceğine göre sıcak sıcak bir şey anlamaz ama aradan zaman geçtikçe zannederim acısını hissedecektir , allah ıslah etsin insan sinir oluyor , tamam kaza bizler için ve kazalarda insanlar ölebiliyor istenmedik bir durum ama böyle tiplere uyuz oluyorum , yolda makas atanlara dengesiz araç kullananlara , helede ailemle çocuğumla aracımda yol alıyorsam o adamın ayaklarını kırarcasına ayaklarının üzerinden geçesim geliyorki birdaha araba kullanamasın , ama olmuyor işte yoksa kaza hayatımızın her anlamında var bu seninki kaza değilki , apaçinin yaptığı önceden bilinen kazaya davetiye yollanan bir durum bunun neresi kaza ?

gecen cuma başıma geldi işte bu kazadır , dikkatli olmak lazım kadın bizim tedbirli olduğumuz için şu an belkide hayatta biraz daha süratli olsaydık altımıza bile alabilirdik kullandığımız minübüsle bu arada ben yolcuydum araçta ama tam gözümün önünde olup bitti her şey çok üzüldük kadıncağıza bizi görmedi bile dönk diye önümüze atladı .

http://www.haberler.com/kestirme-yol...567328-haberi/
    satoyama bunu beğendi.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

albaywolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Polisin görevi nedir arkadaşlar? Hırsızı arsızı kapkaççıyı huzur bozanları böyle apaçileri başkalarının canına kastedenleri yakalamak mı? Evet dediyseniz yanıldınız. Bu ülkede sakal, çorba nerede polis orada. Trafik kazasına 3 saatte gelen ekipten ne beklersin ki? Gece hırsız girmiş ve ihbar yapılmış eve sabah gelen polis neye yarar?

Bizzat dayım da polis ama kimse kusura bakmasın, onlardan öyle nefret ediyorum ki hepsini bir yere tıkıp diri diri yaksalar zerre kadar üzülmem...
    satoyama bunu beğendi.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Size bir şey olmamış tesellimiz o, bunun dışında nerden baksan tutarsız diyecek bir şey yok. Apaçi işte, böyle bir memlekette yaşıyoruz.
    satoyama bunu beğendi.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Bence bu apaçilere hiç sinirlenmeyin. Şöyle düşünün yolda önünüze kedi köpek atlayınca hayvan olduğu için normal karşılayıp sinirlenmiyorsunuz deme ? sadece korkuyorsunuz. İşte bu apaçilerde insan olmadığı için aynı muammeleyi yapın, insan çok korkar ama sinirlenmemek lazım.
    Benim sinirlendiğim konu ise herhangi bir hayvan nasıl trafikte bir hakka sahip değilse bu apaçi hayvanlarınında aynı şekilde hiç bir hakka sahip olmaması gerekiyor ama aynı bizler gibi onlarda trafiğe çıkabiliyor.
    benim elimde olsa aynen belediyenin hayvanlara vurduğu damga gibi bir damga vururum bunların alnına ki normal insanlardan ayırt edilsinler
    satoyama bunu beğendi.

Motosikleti
    gv250
    çok büyük geçmiş olsun
    satoyama bunu beğendi.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    sana birşey olmaması büyük kazanç mustafacım...
    Allah beterinden saklasın...
    motosiklette paranoyak olmak iyidir, 6 yönüde ( ön-arka-sağ-sol-yukarı-aşağı ) sürekli kollayacaksın.
    satoyama bunu beğendi.
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    en güzeli apaçilerin arasına girip böyle yapcan
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı albaywolf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polisin görevi nedir arkadaşlar? Hırsızı arsızı kapkaççıyı huzur bozanları böyle apaçileri başkalarının canına kastedenleri yakalamak mı? Evet dediyseniz yanıldınız. Bu ülkede sakal, çorba nerede polis orada. Trafik kazasına 3 saatte gelen ekipten ne beklersin ki? Gece hırsız girmiş ve ihbar yapılmış eve sabah gelen polis neye yarar?

Bizzat dayım da polis ama kimse kusura bakmasın, onlardan öyle nefret ediyorum ki hepsini bir yere tıkıp diri diri yaksalar zerre kadar üzülmem...

bu kadar zalim olma beaaa benim evede hırsız girdi ne yapayım şimdi polisimi yakayım olaya tek taraflı bakmamak lazım gelir her insanın önce vicdanı polis olacak , o zaman polise ne hacet

yani bende polis filan değilim hatta akrabamda yok ama azcıkta merhametli yaklaşmak lazım hiç mi faydası yok bu insanların , devlet haybeye besliyor o zaman
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Buyuk gecmıs olsun . Allahtan altındakı motor fren ve manevra kabılıyetı konusunda sınırları zorlayan bır model .
    satoyama bunu beğendi.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Gaziantepte de bu rezil kepaze adamlardan sürüyle var.s Bi keresinde çevre yolunda araba ile 120 ile giderken bunlar ters seride girmiş yarışıyorlardı direksiyonu bi anlık refleksle sola kırmamıs olsaydım rahat 2 3 tanesini biçip atacaktım.s bi insan nasıl olurda bu kadar canına değer vermez anlamıyorum:S
    satoyama bunu beğendi.

albaywolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu kadar zalim olma beaaa benim evede hırsız girdi ne yapayım şimdi polisimi yakayım olaya tek taraflı bakmamak lazım gelir her insanın önce vicdanı polis olacak , o zaman polise ne hacet

yani bende polis filan değilim hatta akrabamda yok ama azcıkta merhametli yaklaşmak lazım hiç mi faydası yok bu insanların , devlet haybeye besliyor o zaman
    Evet, hiç faydası yok. Ne zaman polise işim düşse eli boş döndüm. Ceplerindeki maaşı biz veriyoruz karşılığında bol bol cop yiyoruz. Hatta geçen gün haksız yere trafik cezası yedim o günden beri polise bakış açım değişti. Eskiden asker polis ayırmazdım ama şimdi askere acıdığım kadar polise kin duyuyorum.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Bu da size küçük bi video adam bmw ye kafa tutuyo ee ne de olsa bu motorların ustüne yatınca acaip hızlı gidiyomuş öyle böyle değil yani
    http://www.youtube.com/watch?v=Y_OnLsI88IY&feature=youtu.be
    satoyama bunu beğendi.

dogrusukru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250cc +toyota yaris
    Hocam geçmiş olsun Allah kazadan bizleri korusun. Okudukça izledikçe daha dikkatli kullanıyorum. Ama bir taraftan da korkuyorum.
    satoyama bunu beğendi.

Geçmiş olsun
    satoyama bunu beğendi.
    [B]''[COLOR="#FF0000"]Motosiklet[/COLOR]'' Bir Yaşam Tarzıdır [/B]. :cat:

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)