Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yuh arkadaş bu kadar olmaz

Motovento
    REKLAM ALANI
    ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Azıcık yavaş gitsinler gaz kolu ellerine mi yapışır. O virajda motorunu düşürenler ya çok acemi ya da çok hızlı oluyor. Scooterı ayaklık demirini yere sürtecek kadar yatırıp sonra düşenler var, arkadaş 15-20 km daha yavaş gitsen olmaz mı nedir bu acele.
    yok abi çok videosunu ızledım bunun, konu hızla alakalı degıl. arabayla da gıren var. gul gıbı yarıs arabasıyla sıkır sıkır alırken vırajı herif, bı anda kıç atıyor araba. motorda da aynı sekılde, şeridin tam ortasından gecerken motor, kontrol kayboluyor. bısey var orada hafıf bır egım gıbı bısey.. gazla alakası yok yanı abi. bir-iki video izleyip de soylemıyorum bunu ki, Ünlü Mulholland virajıdır kendisi ki mulholland virajları da ünlü ama bu virajların ıcındekı en şeytani virajdır o.

Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uğur yaptığın yorumun farkındasındır umarım hakaret ediyorsun

gerizekalı olmasa o yolda öyle bir kaza yapmaz
    ve haberi yapanlar gerizekalı olmasa öyle bir haber yapmaz
    ne diyor 4 senedir kaza olmuyordu demekki 4 senenin sonunda çıkan ilk gerizekalı bu
    ayrıca iyi bak viraj bitiyor ve düzde çarpıyor bisikletlilere "gerizekalı"
    abicim, o viraj ünlü virajdır. ister scooterla gir, ister zx9'la. dusersın. soylemesı basıt. al altına motorunu gıt bakayım. o adam o vıraja ılk defa gırıyorsa duser. cok ızledım vıdeolarını ki konusuyorum. o vırajı alan da var alamayan da ama 10da 8i alamıyor. serıtın tam ortasında bısey var kı cozemedım, orda adam kontrolu kaybedıyor. ellerını ızleyın isterseniz, gazla alakası yok dusmenın, hafıf egım gıbı bırsey var cok hafıf bır egım, lastık bosa cıkıyor sonra da kaydırıyor. bılmeden konusmamak lazım. virajı bitirme konusuna gelınce, illa virajda mı dusuluyor ? vırajı toparlarsın ama cıkısta atar senı, hıc mı gormedın vıdeolardan. neyse bakalım
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4 senedir kaza olmuyomus...
    Habercilik 10 numaraymis adamlarda.

Ben kendim daha 1 nisanda kaza yaptim o yol ustunde, 10 gun hastanede yattim?
    Kimden duymuslar kaza olmuyor diye.
    En azda 10 kazaya sahit oldum gozlerimle son 3 yil icinde, bide benim gormedigim kim bilir kac tane var.
    We are many...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)