Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Ehliyet Randevu Alma Çilesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    mystic80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Sportster 883 2004
    2 haftayı geçti dosya bekliyorum hala. Tanıdık sayesinde halledeceğim ehliyet kursunun olduğu emniyet gerekmiyor dedi tanıdık. Büyük ihtimal görevlilerin uğraşmak istememesi yüzünden böyle bir şey çıkardılar. Mayıs ayında parmak izi çıkartmak isteyenler bilir günde 1-2 saat çalışıp 11 ay sonrasına randevu veriyolardı.

Bende 5 temmuzda direksiyona girmiştim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kngsze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache *11
    Alıntı mystic80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 haftayı geçti dosya bekliyorum hala. Tanıdık sayesinde halledeceğim ehliyet kursunun olduğu emniyet gerekmiyor dedi tanıdık. Büyük ihtimal görevlilerin uğraşmak istememesi yüzünden böyle bir şey çıkardılar. Mayıs ayında parmak izi çıkartmak isteyenler bilir günde 1-2 saat çalışıp 11 ay sonrasına randevu veriyolardı.

Bende 5 temmuzda direksiyona girmiştim.
    Siz hamama gitmiyorsanız devlet nörsün
    Dünyada taklit edilemeyen tek şey cesarettir.Doğrusunu bildiğim yalanları dinlemek çok hoşuma gidiyor.http://ulubahtsizhasan.blogspot.com.tr/ dan beni tanıyabilir,neler çektiğimi görebilirsin

mystic80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Sportster 883 2004
    Şimdi aradım sövdüm kursa 2-2.5 haftaya anca diyorlar. Yarın ilçe milli eğitim ile görüşüp evrakları ne zaman teslim ettiklerini öğrenmeye çalışacağım.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Arkadaşlar aldığımız bir randevuya gitmesek nolur?

Motosikleti
    Cbr 125
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar aldığımız bir randevuya gitmesek nolur?
    Aynı İşlem Türü İçin Aynı Birimden 1 Ay İçerisinde 2 Defa Randevu İptali Yaptığınızda 1 Ay Süreyle Randevu Alamayacaksınız.

İstanbul'da sadece 4 yerde boşluk vardı girebildiğim anda.

Beylikdüzü
    Bahçelievler
    Çatalca
    Silivri

Alamadım doğal olarak mesafeden. Bayramdan sonraya kaldık.

Motosikleti
    Mondial Rx3
    İlçe milli eğitim müdürlüğünü arıyorum, sertifikalar çıktı ve çoğu kurum teslim aldı diyor.
    Kayıt olduğum kursu arıyorum yok öyle birşey daha çıkmadı benden haber bekle diyor.
    Zaten randevu alamayacağız, en azından bayramda elimizde bir sertifika olsun, bunuda çok gördüler.
    22 nisanda kursa ehliyet başvurusu yaptım. 3 ay doldu daha sertifika alamadık. Motor aldık garajda yatıyor. Yaz bitti arkadaş.
    Bir hevesimiz vardı onu da zehir ettiler. 4 ayı bulacak ehliyet alma maceram. Allah sabır versin.

Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı fasfasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul'da sadece 4 yerde boşluk vardı girebildiğim anda.

Beylikdüzü
    Bahçelievler
    Çatalca
    Silivri

Alamadım doğal olarak mesafeden. Bayramdan sonraya kaldık.
    Aynen sistem aşırı yavaş ve kasıyor, şansa alabiliyorsunuz, 2 dakikada 18 randevudan 2 randevu kaldı b.evlerde. Bende pazartesi gunune b.düzünden aldım.

Hocam pazartesi bayram tatili değil mi ? Hizmet veriyorlar mı ?

Aynen sistem aşırı yavaş ve kasıyor, şansa alabiliyorsunuz, 2 dakikada 18 randevudan 2 randevu kaldı b.evlerde. Bende pazartesi gunune b.düzünden aldım.

Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı fasfasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam pazartesi bayram tatili değil mi ? Hizmet veriyorlar mı ?
    Bende tarihe bakmadan panikle aldım çıktı alınca gordum şaşırdım, demekki veriyorlarmış gerçi mantıken polisin bayram tatili mi olur

Randevu tarihi: 28.07.2014 09:00 - 10:00

Bende tarihe bakmadan panikle aldım çıktı alınca gordum şaşırdım, demekki veriyorlarmış gerçi mantıken polisin bayram tatili mi olur

Randevu tarihi: 28.07.2014 09:00 - 10:00
    Olmasın zaten

Önceki mesajlara baktım kimi her emniyetten randevu alınabilir diyor kimi de sadece kursun bağlı olduğu yerden alınabilir diyor. Sürücü kursu bana şehir dışından bile alabilirsin dedi. Anadolu yakası her yere bakıyorum bende o sebeple ama hiç boş yer yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:07 ----------

An itibariyle yarın sabah Ataşehir'e aldım. Çıktısını da aldım. Gerekli belgeler kısmında yazmıyor ama Önemli Not kısmında EK-1 belgesi Taksiciler Kooperatifine bağlı ilgili kuruluşlardan alınmalıdır diyor.

Ek-1 hazılıyacak mıyım ben şimdi ?

eraksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok.
    1 haftalık randevular dolu görünüyor, elimizde dosya gitsek, ehliyet alcaz desek, randevun varmı diye sorduklarında boş boş suratlarına baksak işlem yapmazlar mı acaba :D

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Bende 7 eylülde direksiyondan geçtim.Beyler zor olan sertifikaların kursa gelmesi mi yoksa emniyet randevusu mu?

RBF2014 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar tam şuanda Kadıköy emniyetinde 200 kişilik boş alan görünüyor sistemde.

flush royale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Yzf R125 Anodized Red
    Alıntı A.Volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende 7 eylülde direksiyondan geçtim.Beyler zor olan sertifikaların kursa gelmesi mi yoksa emniyet randevusu mu?
    Hala sertifikanızı almadınız mı? Ben de 14 Eylül'de geçtim, 17'sinde sertifika geldi. 19'unda randevu işlemleri ve emniyete dosyayı teslim.
    22'sinde ehliyet cepte. Eğer sizin sertifika daha gelmemişse çok ilginç. 22 gün geçmiş aradan.
    Kakono hakiri sokomoyu tokaji.

Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı flush royale adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hala sertifikanızı almadınız mı? Ben de 14 Eylül'de geçtim, 17'sinde sertifika geldi. 19'unda randevu işlemleri ve emniyete dosyayı teslim.
    22'sinde ehliyet cepte. Eğer sizin sertifika daha gelmemişse çok ilginç. 22 gün geçmiş aradan.
    Üstat şimdi aradım sordum sayende yarın gelicekmiş.Okullar açıldığı için yoğunluk varmış Milli eğitimde
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Hafta sonu ehiliyet randevusu alınıyor mu?

Motosikleti
    mondial mg125, mondial 150 mc
    ehliyet randevusu için sabah erkenden 4 5 tane egm randevu sayfası açılır güvenlik kodları girilir evin adresi önceden metin belgesine yazılıp copy yapılır hazırda bekletilir sistem açıldığında doğal olarak tek sayfa sistemden düşer ama 4 5 sayfa açtığımız için sıkıntı yok bütün sayfaları yenileriz birtanesi ıkına ıkına girer ondan sonra ad soyad ıvır zıvır önceden kopyaladığımız adresi hemen adres bölümüne yapıştır saatleri seç okeyle ondan sonra bağlantı kesildi gibi hata verebilir korkmanıza gerek yok yinede randevuyu alıyor onu görmek içinde rendevu görüntüle sayfasını açarak alıp almadığınızı görebilirsiniz
    A.Volkan bunu beğendi.

Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı moturmotur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehliyet randevusu için sabah erkenden 4 5 tane egm randevu sayfası açılır güvenlik kodları girilir evin adresi önceden metin belgesine yazılıp copy yapılır hazırda bekletilir sistem açıldığında doğal olarak tek sayfa sistemden düşer ama 4 5 sayfa açtığımız için sıkıntı yok bütün sayfaları yenileriz birtanesi ıkına ıkına girer ondan sonra ad soyad ıvır zıvır önceden kopyaladığımız adresi hemen adres bölümüne yapıştır saatleri seç okeyle ondan sonra bağlantı kesildi gibi hata verebilir korkmanıza gerek yok yinede randevuyu alıyor onu görmek içinde rendevu görüntüle sayfasını açarak alıp almadığınızı görebilirsiniz
    Çok akıllıca üstat!

Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Hala randevu alamadım:(

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)