Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Ehliyet Randevu Alma Çilesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Alıntı rumelian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayrıca örnek vermeyeyim buradan ama başka bir ilçe emniyetinde sistem gece yarısı 3.02:15 (bakın saniye veriyorum) de açıldı. 3 bilgisayar ayrı ayrı reload yapıyorduk sayfayı. o saniyede açıldığında kalan kişi sayısı 4 idi. yani sistem önceden doldurulup açılıyordu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:03 ----------

senin manisa ama biz istanbul'dan bahsediyoruz istanbulun sistemi ayrı.
    Ben boşuna demiyorum İstanbul'da yaşanmaz diye
    rumelian bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Kurstan aldığım bilgiye göre yazın çoğu memur izinli diye günde 4 randevu açılıyormuş, artık 15-20 tane açılacakmış bulurlarmış kolay. Zaten açılan sistemi de anında dolduranlar sürücü kursları. Açıldığı anda bir kaç kişi birden randevuyu alıp hemen dolduruyorlar. Sabah sistem açılır açılmaz girmeme ve 10 parmak bilgileri doldurmama rağmen onaylaya basana kadar sistem doluyordu. 3 gün denedim 3ünde de böyle oldu. En sonunda kursla anlaştım onlar alacak. Sistem dolu açılıyor muhabbetine pek inanmıyorum açıkçası. Araya tanıdık sokup yapmayı bile denedim en son iş memurun hayır demesine bakıyor. Zaten memurların artistliğinden geçilmiyor
    rumelian bunu beğendi.

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yusufozugenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kurstan aldığım bilgiye göre yazın çoğu memur izinli diye günde 4 randevu açılıyormuş, artık 15-20 tane açılacakmış bulurlarmış kolay. Zaten açılan sistemi de anında dolduranlar sürücü kursları. Açıldığı anda bir kaç kişi birden randevuyu alıp hemen dolduruyorlar. Sabah sistem açılır açılmaz girmeme ve 10 parmak bilgileri doldurmama rağmen onaylaya basana kadar sistem doluyordu. 3 gün denedim 3ünde de böyle oldu. En sonunda kursla anlaştım onlar alacak. Sistem dolu açılıyor muhabbetine pek inanmıyorum açıkçası. Araya tanıdık sokup yapmayı bile denedim en son iş memurun hayır demesine bakıyor. Zaten memurların artistliğinden geçilmiyor
    Hocam seninki de kadikoy mu? Kadikoyse kursun numarasini verirmisin?

Motosikleti
    2014 FAZER8 ABS
    Allah razi olsun. Tam kapinin karsi tarafindaki muameleci mi randevu ayarliyordu? Ben baska goremedim orada. İstersen ozel mesaj ile de yazabilirsin.
    Karşıda değil hocam. Özelden de yazdım buradan da söyleyeyim. Giriş kapısının hemen sol tarafında. Belki 1-2 metre. Adamın başı kalabalıksa herkesin içinde sormayın bence.

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Hocam seninki de kadikoy mu? Kadikoyse kursun numarasini verirmisin?
    Başakşehir benimki

Yine bir cumartesi, yine kadıköy emniyeti çilesi. Keşke kamyon altında kalsaydım da, Kadıköy'deki kursa (Gelişim) yazılmasaydım. B.k var. yok eğitim veriyorlarmış da yok bilmemne... git gebze den al bir mahalle kursundan. sanki sürmesini bilmiyormuşum da eğitimmiş.... Kursun kabahati yok, üstlerine düşen herşeyi tıkır tıkır yaptılar, ama bu safhayı da düşünmek lazım. tüm ilçeler randevu sistemini açtı hatta doldu, burası açmadı. çalışıyoruz işimiz gücümüz var. daha kaç dakika pc başında oturabilirim ki?
    Bundan sonra ehliyet alacaklar, sakın Kadıköyde kursa yazılmasınlar. gitsinler Sarıyer, Çekmeköy ve Üsküdar ilçelerindeki kurslara yazılsınlar. emniyetleri düzgün çalışıyor gözlemlediğim. ama en güzeli şehir dışında bir kursa yazılsınlar. 3 kere gideceksiniz hepsi. 1-kayıt 2- sınav 3- ehliyet başvuru

C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Yine bir cumartesi, yine kadıköy emniyeti çilesi. Keşke kamyon altında kalsaydım da, Kadıköy'deki kursa (Gelişim) yazılmasaydım. B.k var. yok eğitim veriyorlarmış da yok bilmemne... git gebze den al bir mahalle kursundan. sanki sürmesini bilmiyormuşum da eğitimmiş.... Kursun kabahati yok, üstlerine düşen herşeyi tıkır tıkır yaptılar, ama bu safhayı da düşünmek lazım. tüm ilçeler randevu sistemini açtı hatta doldu, burası açmadı. çalışıyoruz işimiz gücümüz var. daha kaç dakika pc başında oturabilirim ki?
    Bundan sonra ehliyet alacaklar, sakın Kadıköyde kursa yazılmasınlar. gitsinler Sarıyer, Çekmeköy ve Üsküdar ilçelerindeki kurslara yazılsınlar. emniyetleri düzgün çalışıyor gözlemlediğim. ama en güzeli şehir dışında bir kursa yazılsınlar. 3 kere gideceksiniz hepsi. 1-kayıt 2- sınav 3- ehliyet başvuru
    Allah korusun..böyle şeyler söylemeyin..
    rumelian bunu beğendi.
    AsLaNLaR ve SıRTLaNLaR HiÇBiR ZaMaN DoST OLaMaZLaR..

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    burası Türkiye hocam, ne düzen var ne de hak hukuk..
    rumelian bunu beğendi.

ALDIM!!!!!!!!!

Ama var bir kısmetsizlik. Evinde 20 mbit sınırsız fiber internet olsun tam randevu sayfasının onaylanma aşamasında internet bağlantısı kopsun olacak iş değil

Valla bu düğümü aşmak için gerekli dua vb önerilere açığım. çünkü bu 2. gidişim olacak. ilk seferde adres kaydımı göremediler sistemde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:04 ----------

bu arada başlığı gasp ettim.. ehliyeti elime alana kadar başlığın mülkiyeti bana aittir.

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Trafik takipçiye gittik bizde evraklarım daktiloyla işlendi 5 saat bekledik sonra ehliyet çıktı birsürü tan tana

Alıntı Bekozade adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trafik takipçiye gittik bizde evraklarım daktiloyla işlendi 5 saat bekledik sonra ehliyet çıktı birsürü tan tana
    burada bir de o takip işleri de kapalı yoksa... takipçilerle kanki olmuştum..

jack black - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XMAX 300
    ALDIM!!!!!!!!!

Ama var bir kısmetsizlik. Evinde 20 mbit sınırsız fiber internet olsun tam randevu sayfasının onaylanma aşamasında internet bağlantısı kopsun olacak iş değil

Valla bu düğümü aşmak için gerekli dua vb önerilere açığım. çünkü bu 2. gidişim olacak. ilk seferde adres kaydımı göremediler sistemde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:04 ----------

bu arada başlığı gasp ettim.. ehliyeti elime alana kadar başlığın mülkiyeti bana aittir.
    Bende bu saçma sapan sistemin mağdurlarındanım.B sınıf ehliyetime A2 eklettireceğim.Yeni sistem dediler,ehliyet almak zorlaşıyor dediler.İnanın,randevu safhasına kadar her şey çok kolay.Zorlaşıyor dediklerinden kasıt,bu randevu durumu sanırım.

Ehliyetimi gittiğim kursun Şişli'de olması nedeni ile Şişli Emniyet Müdürlüğü'nden çıkarmam gerekiyor(muş) ! Bu zaten ayrı bir saçmalık. Örneğin Antalya'dan aldığım ehliyeti İstanbul'da çıkarmak istesem bir derece mantıklı,lakin 21.y.y'da elektronik ve haberleşme çağında,aynı il sınırları içerisindeki başka bir ilçede bu işlemi gerçekleştirememek..?
    Bazen gerçekten kelimeler kifayetsiz kalıyor..
    Cumartesi sabah saat 8:00 den beri sık aralıklarla gerek bilgisayarımdan,gerek mobil telefonumdan denememe rağmen ''.BU İŞLEM İÇİN SEÇTİĞİNİZ BİRİMDE HENÜZ BİR PLANLAMA YAPILMAMIŞTIR! '' uyarısı almaktayım.
    Bu konuda ne bundan başka ne yapabilirim? Şişli İlçesi için fikir ,görüş ve yardımı dokunabilecek arkadaşlar varsa PM atabilirler. İnanın minnettar kalırım dostlar.
    I am The Captain of My Soul...

saat 8 10 arasında rahatça alabilirsin

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Bende Cuma sabahı kalktım 8.30 Da vergi dairesine gittim, 333 Tl yi yatırdım, Ordan hemen Trafik Tescile Gectim Saat 8.50 İdi, 101 Tl yi verdim,2.Kişiydim hemde parmak izim falanda vardı,Neyse Basıcak olan memur öglenden sonra yokmus,Pazartesi gel al dediler

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 300
    Alıntı furkanesen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saat 8 10 arasında rahatça alabilirsin
    Pazartesi günü saat 8:00 den itibaren yine Pc başında olacağım..

Alıntı jack black adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazartesi günü saat 8:00 den itibaren yine Pc başında olacağım..

okulum olmasaydin ben size alırdım ama 7 de okula gitmem lazım :D inş alırsınız

Daha onçe bir arkadas icin yazdigim mesaji burayada kopyalayim bulunsun. Aslinda konumacmak istiyorum bu konuda.

Hangi emniyet? Sabah 8:30 da en gec bilgisayar basina oturacaksin. Hem randevu sayfasini acacaksin, hemde ir txt dosyasi hazirlayacaksin.
    1- randevu sayfasi: surucu belgesi islemleri vs adimlarini gececek ve dolu veya planlama yapilmamistir yazisini goreceksin. Burada alttaki geri dugmesine degil, tarayicindaki geri dugmesine tiklayacaksin. Boylece tum sectigin kisimlar (islem, basvuru yeri vs) sectigin gibi kalacak sadece captcha kodu yenilenedek. Kod zor veya gorunmuyorsa saginda yenile dugmesi var. Oradan yenile.
    2- TXT dosyasi: bu dosyaya her satira tc no, nufus dairesine kayitli oldugun gibi adresin. Varsa ehliyet numaran, verildigi yer, baba adin yazacak, turkce harflere ozen goster ve tum bilgileri hatasiz yaz kayitla.

Simdi bu ikisi hazir. Randevu sayfasinda pazartesi sali carsamba, cumartesi (bazen pazar) 8:30 dan baslayacan 11:00e kadar 1. Maddede hazirladigin sayfada ilerleyecen. Dolu veya planlama yapilmamistir, sayfasini gorunce geri gidip tekrara captcha kodunu yazip ilerleyecen. Buralarda captcha kodunu yazdiktan sonra enter dugmesine basmiyorsun, ekranda altta gorunen ilerle dugmesine basiyorsun. Bu kisimi bos zamanlarinda hem calis.
    Olur da bu safhayi gecersen ajanda sayfasi geliyor. Hizlica kendine bir saat araligi seciyorsun. Az yer kalmis olmasin. Senin keyfine gore degil.
    Sonra getirmen gereken belgeler yaziyor. Okuma! hepsinin yanindaki kutucuklari isaretle gec. Zaman kaybetme. Randevu kagidinda yazacak bu bilgiler.
    Sonra doldurman gereken alanlar cikacak. Burada txt dosyasini kullaniyoruz ve tek tek ve hizlica kopyala yapistir yapiyorsun.
    Bu adimi da gecinde randevu kagidini bastirma kismi gelecek tamam de gec, sonra bastirirsin.

Randevuyu boyle alabilirsin. Zaman cok onemli. Elin hizli olmali. Randevuyu al sonra bana mesaj at diger puf noktalari yazayim.

Edit: bu asamada google chrome kullan.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rüşvet alıyorlarsa ilgili yerlere şikayet edin

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 300
    Daha onçe bir arkadas icin yazdigim mesaji burayada kopyalayim bulunsun. Aslinda konumacmak istiyorum bu konuda.
    Teşekkürler Dostum.Önerini dikkate alacağım.

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 300
    @ rumelian Dostum,mesajında belirtmiş olduğun diğer püf noktalar nelerdir? Rica etsem paylaşabilir misin?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)