Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yardım edin:(

Motovento
    REKLAM ALANI
    Matasah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar.. Öncelikle merak ettiğim bişey var örnek veriyorum;2014 model ''0'' bir motosikleti şu aylarda alsam motorun degeri kaybolurmu ? motor 2013 moedelmi gözükür ?
    Diğer 2. şey ise cbr250r'lar Çokmu pahalı sıfırı 11Bin tl. Plaka sigorta falan 12bin tl peki değermi ? Nie süreli fikirlerim değişiyo yardım edin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Sakin ol, sende ille cbr ye odaklanma. Bekle biraz bajaj pulsar gelsin,ikinci el duke bak, cbf150, apachi rtr vs bak.. cbr piyasasi cok fena su siralar.. bayiler sifirini 10.500 tl ye nakit veriyor.. 2. El düşmüş çizilmiş olanlara da 10.000 istiyorlar.

cbr300 gelecek diyorlar,gelirse 250 cilerden satip 300 almak isteyenler olacak ve buda cbr250 piyasasini dusurecek vs vs gibi ihtimaller var.. tavsiyem cbr yi unut

Motosikleti
    2014 FAZER8 ABS
    Sıfır araç her zaman değer kaybettirebilir. ne zaman alırsan al, aldığın fiyata satman çok zor.

Değer kaybetmesin diyorsan temiz 2. el bulacaksın.

CBR250 ise bence çok güzel makine.

Ben fuarı bekliyorum. CBR250 yada inazuma s (çıkarsa tabi) aklımdaki aletler.

Şahsen japonlara verilen paraya acımıyorum. Kimse de niye cbr aldın, keşke şunu alsaydın diyemez. Zevk - tercih meselesi. Pişman olmazsın.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cbr300 benim tahminime göre çpk tutulacak motor değil üst vergi dilimine giriyor onun alacağıma gider 600lük alırım der

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Honda kurnaz marka, adam 12.000 e 250r diyor simdi cbr300 16.000tl olursa fanatik hondacilar nede olsa aldigimin ustune satarim zaten hemende zam gelir mantigiyla 4.000 fazla verip tercih edecektir diye dusunuyorum. Misal ben bile12bin tl 250 ye verecegime durumum musaitse (zaten k.kartina vade farksiz 12ye boluyor) gider 300 alirim.. honda herzamanki gibi 1 yil sonra 17 bine yukseltti mi 18500 e sacma sapan 2.el cbr300 ilanlari gormeye baslariz

demirkask - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Türkiye'de 300 satmaz bu vergi sistemi değişirse belki..

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Asıl model sorusuna kimse cevap vermemiş
    Fuarı beklemek acaba ne kadar mantıklı? İndirim uygulanır mı? Yeni yılda yeni model hondalar satışa çıkarken honda kesin zam yapar diye düşünen arkadaşlar da var...

Motosikleti
    2014 FAZER8 ABS
    çok bi indirim beklentin olmasın bence. fuardan sonra zamlanır mı dersen, biraz zamlanabilir.

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Suzuki - Inazuma

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)