Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2 Kask Kapasiteli Topcase Arıyorum! Önerileriniz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Mevcut topcase' imde problem çıktı ve iade ettim. 100 / 300 tL arasında 2 kask alabilen, gösterişli (arkadan gelenlerin dikkatini çeksin), belirttiğim fiyatlar arasında kaliteli topcase arıyorum.

Shad güzel bir marka, eski scooterımda 2006' da aldığım 32L olan modelinden var ama anca tek kask alıyor. Açıkcası onuda çıkartmak istemiyorum çünkü kısa mesafe yerlere giderken (örneğin bakkal) o da kullanılıyor. Givi ve Kappa hiç kullanmadım. Kappa sırt çantası, eldiven, kayak takımı falan kullandım ve kalitesini beğenirim fakat topcase olarak hiç kullanmadım ve rastlamadım. Givi de aynı şekilde ama markaları tanıdığımdan önerilere açığım.

Xcitin 250 de kullanmak için sıfır (varsa linkiyle) veya 2. el (sıfır kondisyonda olmak kaydıyla) önerilerinize açığım ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Coocase görüntü olarak güzel ama extra kablodur, ışıktır uğraşmak istemiyorum ve sanıyorumki orada yazan özellikleri kullanabilmek için extra montaj gerekecek. Ayrıca Coocase' i daha önce hiç duymamıştım. Çevrenizde linkini verdiğiniz bu topcase' i kullanan var mı? Veya siz kullanıyor musunuz? ...

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    http://www.feyizoglu.com/48-Lt-Topca...h_46887.html#0
    Parasını hakeder.

Arkadaşın verdiği linkteki ise o özellikleri barındıran model. Sanırım montajlı geliyor.
    Benim verdiğim linkteki en boş modeli. Extra ledli isterseniz o da 270 liradır.
    Çantayı kullanan 2-3 arkadaşım var çok memnunlar. Feyizoğlu da iyi bir firma hadi hayırlı olsun.
    ölümün seni nerde beklediğini bilemezsin..

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Alıntı madlive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.feyizoglu.com/48-Lt-Topca...h_46887.html#0
    Parasını hakeder.

Arkadaşın verdiği linkteki ise o özellikleri barındıran model. Sanırım montajlı geliyor.
    Benim verdiğim linkteki en boş modeli. Extra ledli isterseniz o da 270 liradır.
    Çantayı kullanan 2-3 arkadaşım var çok memnunlar. Feyizoğlu da iyi bir firma hadi hayırlı olsun.
    Full olanı, olmadı en az ledli olanı taktım kafaya : ) ...

Motosikleti
    Triumph Street Triple 675
    Bence LED li alacaginza sonradan taktirin hem daha uyguna gelir hem isteginiz gibi taktirirrsiniz

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Yardımcı olan herkeze teşekkür ederim. An itibarıyla yeni topcase' im;

http://www.feyizoglu.com/48-Lt-Topcase-Mat-Kumandali-Alarmli-Ledli-_46884.html#0

gelince belki yorumlarımı yazarım : )) ...

Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    Hayırlı uğurlu olsun dostum güle güle kullan
    Kaza Anında Seni Korur !

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Alıntı Samet Özkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun dostum güle güle kullan
    Teşekkürler, daha iyilerini siz kullanın : ).

Hep şu belirlediğim rakamların üstüne çıkıyorum ne hikmetse! "300 / 500 tL arası kask alayım öneride bulunun" dedim, gittim 700 tL ye kask aldım. Şimdide aynısı "200 / 300 tL" dedik, gittik 365 tL verdik.

Korkuyorum "50 / 100 Euro N*Com önerileriniz" yazıp, sonra gidip 250 / 300 Euro verip Bluetoth N-Com almaktan : ) ...

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Feyizoğlu 'ndan aldığım Topcase bu gün (15-20dk önce) elime geçti.

Bende genel bağlamda bahtsız bedevi şansı olduğundan sanırım Topcase sıfır ambalajından kırık çıktı! Tam kilit yerinden kırılmış, ilk başlarda fark etmedim ama sonradan baktım kapatamıyorum bir türlü, kırık olan kısmı gördüm.

Neyseki firma problem çıkartmadı. Söylediklerine göre yarın yenisini yollayacaklar ve 30.04.2013' almış olduğum Topcase, eğer tekrardan bir aksilik çıkmazsa 06.05.2013 de elime geçmiş olacak.

Bunlarda arızalı (kırık) Topcase in fotografları (cep telefonuyla çektim fotograflar biraz kötü);

Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Nasip kısmetten öte hiçbirşey olmuyor. Son iki yaz askerlik dolayısı ile motora binemedim. Bu yaz da kaza yaptığım için binemiyorum. Benim için hayırlı olan bu sanırım.
    Ufak şeylerin canınızı sıkmasına izin vermeyin. Orası çizik burası kırık pek takmayın, keyif almaya bakın.
    Feyizoğlu iyi firmadır. Mağdur olanı duymadım.
    Bu arada motosikletinize ilan vermiştiniz. Direk iade edin isterseniz. Yenisini almayın paranızı alın.

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Alıntı madlive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasip kısmetten öte hiçbirşey olmuyor. Son iki yaz askerlik dolayısı ile motora binemedim. Bu yaz da kaza yaptığım için binemiyorum. Benim için hayırlı olan bu sanırım.
    Ufak şeylerin canınızı sıkmasına izin vermeyin. Orası çizik burası kırık pek takmayın, keyif almaya bakın.
    Feyizoğlu iyi firmadır. Mağdur olanı duymadım.
    Bu arada motosikletinize ilan vermiştiniz. Direk iade edin isterseniz. Yenisini almayın paranızı alın.
    İyi dilekleriniz için teşekkürler, zaten öyle aşırı takıntılı değilimdir. Kullanılabilecek durumda olsa belki kullanırdım fakat değil.

Motosiklet ilanıma gelince, değerini verecek olan, kafama yatacak takası sunan olursa zaten sattıktan sonra Fazer veya takasta istediğim başka model bir motosiklet alacağımdan geri iade etmeme gerek yok. Bunu o motosiklette kullanırım : ). Bakalım 6.000 tL teklif veren oldu ama o fiyatlara kesinlikle vermeyi düşünmediğimden reddettim. Ben motosikletime, temizliğine kefilim ve satılması konusunda herhangi bir acelem yok. Zaten daha tekerlerini bile yeni aldım, 15- 20.000 km daha kullanıp satmayı tercih ederim ama kim billir belki biri geçer yüzümü güldürecek bir teklif verir. Er-5' i de sattığımdan elimde istediğim motosikleti almak için yeterli nakit oluştu.

Zaten dikkat ettiyseniz araba takasıda olur gibisinde marka model belirttim. Piyasası en hızlı dönen, en kolay elden çıkartabileceğim ve takasa en çabuk giden araçları yazdım. Olmadı araba alır onu motosiklet takasında kullanırım diyerekten : ) ...

Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Hayırlısı olsun. İnşallah gönlünüzdeki motosiklete keyifle binmek nasip olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)