Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBR 125 ustaları ---> İçeri(yardım)

Motovento
    REKLAM ALANI
    mustafatuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011)
    Selam Ustalar..

Kısmetse CBR-125 alamı düşünüyorum fakat aklımda 1-2 soru var.

Forumu az bişi karıştırdım fakat tatmin olmadım... o yüzden bu topici açıyorum

sorular :

1) Fiyat 4.500 ytl dior , buna kdv dahilmi?
    2) Ruhsat + plaka için kaç para gözden çıkartmalı?
    3) Motosikletin Hız panelinde İbre EN FAZLA kaç yazıor.. ( 110 yazıomuş galiba ama bazıları 155 km çıktım dio şaşaırdım)
    4) En fazla Kaç Km yapmak mümkünmdür?
    5) 10 litre Benzin ile aşağı yukarı kaç km yol gidilir..
    6) Vites olayı nedir(otomatikmi? yoksa manualmi?)
    7) Boyum 1.82 Kilom 95 , alete ufak bişi diyorlar bana uygunmu?

Biraz fazla oldu , Kusuruma bakmayın

Lütfen yardım edin

saygılarımla..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

fiyat 4500 ytl'dir.buna plaka masrafları dahil değil.tahmini 120-150 arası plaka masrafı tutar.(pazarlık yaparsan birkaçyüz milyon indiriyorlar!)
    göstergede 200 km yazıyor.
    140-150 km arası bir hız yapıyor.daha fazla gittim diyeni duydum ama hiç şahit olmadım.
    vites manuel.6 vites.
    benim boyum 1.74 kilom 90.(bana çok da küçük gelmiyor.sanırım sen de rahat edersin)tabi hiç bir zaman bir enduro ya da scooter rahatlığı vermiyor.
    yakıtını hiç ölçmedik ama 125 cc lik bir 4 zamanlı motor ne kadar fazla yakabilir ki.
    bir de yeni ötv oranına dikkat et.eğer c.baskanımız onaylarsa fiyatta küçük de olsa bir artış olacaktır.
    sana tavsiyem elini çabuk tut.kararını bir an önce ver.

ariulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 150t
    slm birader cbr güzel motor bn kullandım motor yüksek dewir acayip titriyor bn arkadaşın ybrsini ve kendi asyamda böle bi sonra görmedim ama motor güçlü sayılır 4 .vitesle 120 gösterdim ama sen 4.5 milyar vermeden önce bi daha düşün o paraya twister alamyı düşün

mustafatuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011)
    Twister de nedir?

şöle bi resim buldum
    http://www.soetengadesign.com/images...%20X%20768.jpg

umarım budur?

eğer buysa kaç paradır?

bu değilse resim vs.. varmı?

Manjandreza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X9 200
    Alıntı mustafatuzlu adlı üyeden alıntı
    Twister de nedir?

şöle bi resim buldum

umarım budur?

eğer buysa kaç paradır?

bu deil zaten benim bildiğim üretimden kalktı ama nasıl olduysa fuara yine getirmişlerdi...hafif modlanmış haliyle twister

Alıntı mustafatuzlu adlı üyeden alıntı
    Twister de nedir?

şöle bi resim buldum

umarım budur?

eğer buysa kaç paradır?

http://www.honda.com.tr/motosiklet/model/?model=82
    sanırım twister'ın yeni ismi cg 125.buradan honda'nın diğer modellerini de bulabilirsiniz.
    motor kursu sırasında cr125 kullanma fırsatım oldu, daha yeni olmakla birlikte kullandığım bir kaç motor arasında en çok beğendiğim cbr 125 oldu. ses ve güç iyi bence. yalnız bu motor sizde küçük kalabilir.
    iyi akşamlar

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı ariulu adlı üyeden alıntı
    slm birader cbr güzel motor bn kullandım motor yüksek dewir acayip titriyor bn arkadaşın ybrsini ve kendi asyamda böle bi sonra görmedim ama motor güçlü sayılır 4 .vitesle 120 gösterdim ama sen 4.5 milyar vermeden önce bi daha düşün o paraya twister alamyı düşün
    dostum sen bu motoru kullandığına eminmisin.. motor 4. viteste 100 görüyo.. ve 9 -10 bin devire kadar titreme yapmıyo.. sonrasındada yapsın bence.. lütfen yanlış bilgi vermeyelim. .

bu arada cbr125 100km=4L gibi bir rakam tüketiyo.. bu rakam kullanım tarzına göre deişir..
    CBR 600F Honda,

Motosikleti
    2006 cbr 125

cbr 125 ve tarihcesi

aslında bu arastırmayı alt foruma yazarak yazık ediyorum ama forum da cok kalabalık olmasın faydalanmak isteyenler burdan faydalansın.şimdi sizlere hondanın cbr 125 için söyleiklerinin türkce anlamlarını yazıyorum---------------------------------------------------------------------------------------------------------------Yıllar boyunca NSR125R, Honda'nın, 125cc supersports pazarında teklif ediyor olduğuydu.(NEYMİŞ..YILLAR BOYUNCA HONDA 125 CC SUPER SUPORT PAZARINA TEKLİF EDİYORMUS 125 CC SS OOLMAZ DİYENLERE DUYURU) Sadece etkileyici bir 2 - vuruş motoruyla performans için biçimlendirildiği Avrupa için yaptı. Ama euronun çevresel meseleler ve yerine getirmesini 1 yaymaya büyümekle, NSR, 2003'te bitirilmek zorundaydı.(NSR DEDİĞİ 125 CC BİR S.SUPORT ARKADASLAR RESİMDEKİ MOTOR)

NSR'in, nereden bıraktığını almak için koyulan yeni CBR125R'i karşıla.(YANİ DİYORKİ NSR YERİNE ARTIK CBR 125 İ ÜRETTİK) Yeni 4 - vuruş 125cc değiştirmesi emin yeni ve genç binicilerin daha geniş bir parçasına çekmek için, onların ilk olarak gerçek motosikletinde bazı rekabetçi baharat arıyor. CBR125R, CBR600RR ve yeni CBR1000RR Fireblade'den onun tarz liderliğini alır,(NEYMİŞ NEYMİŞ ANLAMAYAN ARKADASLAR OLABİLİR 1000RR VE 600RR ONUN TARZ LİDERİYMİŞ) onların supersports biçimlendirmesi ve renk düzenleri taklit etmek.(ONLARIN TAKLİDİ) Saldırgan yarış kopyası, çift ön farı biçimlendirir, ve bozkırlı oturacak yer sadece, supersports şekline ekler. Diğer özellikler, rahatlık için elektrik başlangıcını faydalı kapsar, 6-vitesli bir vites kutusu ve diskli frenler, bakar, ve bakar.YANİ SU RESİMDEKİ MOTORUN YERİNE ÜRETTİK VE RUHUNU CBR 1000RR VE 600RR DEN ALDI DİYOR BU YAZIDA. BU BİLGİLERİ KISA BİR ARASTIRMA SONUCUNDA SİZLERE TERCÜME ETTİM.GECENİN BU SAATİNDE İŞİNMİ YOK SENİN GOKHAN YA
    http://www.angelfire.com/sports/125superbikes/nsr.html BU LİNKTEDE DAHA YAKINDAN GÖRÜYORUZ NSR 125R Yİ.WALLA DOGRUYU SÖLYLEMEK GEREKİRSE KESKE HİÇ DEĞİŞTİRMESELRDİ.BU DAHA GÜZEL GELDİ BANA

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Honda twister 250 lik bir motor ve yeni adı cbf250.bilginize...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    @themarmara
    "bozkırlı oturacak yer" ne ya? İngilizceden programla falan tercüme ettiysen orjinalini yollar mısın?

Motosikleti
    asya 150t
    walla arkadaşsın biri cbr hakkında titremiyo 4.vites 100 yapıyor demiş ama bn kendim bindim mükemmel bi şekilde motorda titreme war ve 4 . vites kesiciye girmeek üzeriyken ibre 120deydi

Motosikleti
    asya 150t
    honda twister 250 lilik bi makina bu arada şu anda üretiminin olup olmadığı hakkında bi bilgim yok fakat bana göre cbrdan kat kat daha iyi bir makina

latif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf450,honda xl200,yamahaxt660r,yamaha tenere 660,honda xr650r
    arkadaşimbence cbr 125 sıfır alacagina ikinci el temiz bir tane bul daha hesapliya gelir san şöyle 3000 km felan az kullanlmiş bir makinayi 3500 kadar bulabilirsin bu da sana 1000 ytl avantaj salar
    istanbulmotoclub

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler