Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Lastik köpügü

Motovento
    REKLAM ALANI
    MertAksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR
    lastik köpügü kullanan oldumu nedir ne degilirdir işe yarıyormu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Merhabalar şöyle bir ürün var
    http://www.deltabisiklet.com/default.aspx?_Args=_ProductInfo,6111,OdesisMc
    Aslında bir bisiklet sitesi ama ürün gerçekten çok başarılı delta bisiklet yeni getirdi bu markayı, ben motosikletde değil ama bisikletimde kullanıyorum gayet başarılı aşağıdaki videodaki olayı bende benim lastiğimde denedim gerçekten patlamıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=EloYWhpCF70
    namk bunu beğendi.

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Alıntı MertAksoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastik köpügü kullanan oldumu nedir ne degilirdir işe yarıyormu?
    Ben hem arabamda, hemde motosikletimde herdaim bir tüp bulundururum. Motosikletimin 3-5 ay önce sürekli tekeri iniyordu, lastikciye baktırdım patlak falan yoktu. Yolda baktım yine inmiş, hem hava basmak, hemde delik varsa tıkaması adına sıktım ve bir daha o teker inmedi. Arabada da kullandım, oldukca işlevsel. Eğer lastikte yarık tarzında bir hasar oluşmamışsa işe yarıyor. Tabii lastiğin değişmesini gerektiren yarıklar olursa yeni lastikten başka çağre yok ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı MeTaL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben hem arabamda, hemde motosikletimde herdaim bir tüp bulundururum. Motosikletimin 3-5 ay önce sürekli tekeri iniyordu, lastikciye baktırdım patlak falan yoktu. Yolda baktım yine inmiş, hem hava basmak, hemde delik varsa tıkaması adına sıktım ve bir daha o teker inmedi. Arabada da kullandım, oldukca işlevsel. Eğer lastikte yarık tarzında bir hasar oluşmamışsa işe yarıyor. Tabii lastiğin değişmesini gerektiren yarıklar olursa yeni lastikten başka çağre yok ...
    Aynı sorun; patlak yokken lastiğin inmesi, benim motosikletimde de oluyordu. Bir kaç kez lastikçiye gittikten sonra sorunu bulduk, jantın iç yüzeyi lastiğin yanaklarının geldiği kısım çok kirliydi. Tel fırçayla zor temizlenecek kadar kirlenmişti sanırım lastiği takarken kayganlaştırmak için sürülen sabun-su karışımı yüzünden kirlenmiş. Orayı güzelce temizledikten sonra sorun halloldu.
    DEISIS bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)