Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Nedir bu KADIRGA marka Motosiklet :) =)

Motovento
    REKLAM ALANI
    macar_93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 x MZ etz 125 (92)
    Tekirdağlıyım fakat Trabzonda okuyorum..Buralarda kurye motosikletler genelde Kadırga Marka.Haydar Baş'ın motorları lakaplı bi motor. Ybr nin biraz kabası diyebilrim. ( eski kasa ). Biraz önce eczadeposunda çalışan.Kuryeci bir abiyle konuştum. İşte bu motor ne malıdır diye sordum. Oda biraz çelişkili konuştu. Sonra motor hakkında bilgi almak istedm. ( Bu arada onda asya motor varmış ) Gayet iyi dedi. Hızı 100 lere kadar çıkıyor ama çokta hız bekleme dedi.Sağına soluna baktım çamurunu yıkarsan temiz makina. Şu çamur olayını bilirsiniz genel kuryeci motoru =). Km esine bi baktım 60 küsur bin. ( Aslında 52 bindi. Abi 10.000 de kmsiz kullandım dedi ) Helal olsun valla dedim. Rektefiye görmemiş , kurye motoru , japon değil , hor kullanılmış, ve 60 küsur binde.Trabzonda da bayır çoktur malumunuz. O yollara 60 bln km çok iyi. Motorda tık yok hala diyor. Sizce bu motor niye çok bilinmiyor ? Ben foto koyamadım. İnşallah aramızdan blri koyarda daha canlı olur konu. Acaba cbf in yerine başka kurye motoru mu geliyor =) Bu kadırganın fiyatı 2500TL miş. ( Sıfırı )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    ybr nin fabrikasından cıkan jianshe tarafından üretilen(tamamıyla her parcasının)
    türkiyeye kadırga, salcano wolf, kanuni bora, gibi motosikletleri ithal eden firma.
    bakınız http://tr.wikipedia.org/wiki/Yamaha_YBR_125
    bakınız http://www.jianshetrade.com/wm/en/Pr...st2.aspx?fid=7
    yürekçe bunu beğendi.
    # motosikletle.blogspot

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)