Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

200tl bütçe ile kask önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Tanımadığın bilmediğin adamdan hele internetten sahibinden den falan 2. el alınmaz. Ama barışı forumdan tanıyorum para için böyle alçak işlere girmez tri color cbra uyuyor diye agv almıştı şimdi siyah 600rr aldı uymuyor diye satıyor kendisi titiz bir insan 300-500 lira için birinin günahına girecek bir adam değil. İhtiyacım olsa sıfır ls2 alacağıma barışın kaskını alırım tabiki bedeni uyarsa Bizim milletimiz bırak kask düşünce almayı dedesinden babasından kalan kaskı kullanıyor tarih marih bırakın bu işleri türkiyede yaşıyoruz.
    wolrath bunu beğendi.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    doganmizrap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Puma r6
    Alıntı ryangt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=9LfEFhBelTY

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...9782395/detay/
    Marushin de hoşuma gitti birde fiber glass olması bi avantaj diğerlerine göre...

Motosikleti
    Kanuni Puma r6
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tanımadığın bilmediğin adamdan hele internetten sahibinden den falan 2. el alınmaz. Ama barışı forumdan tanıyorum para için böyle alçak işlere girmez tri color cbra uyuyor diye agv almıştı şimdi siyah 600rr aldı uymuyor diye satıyor kendisi titiz bir insan 300-500 lira için birinin günahına girecek bir adam değil. İhtiyacım olsa sıfır ls2 alacağıma barışın kaskını alırım tabiki bedeni uyarsa Bizim milletimiz bırak kask düşünce almayı dedesinden babasından kalan kaskı kullanıyor tarih marih bırakın bu işleri türkiyede yaşıyoruz.
    Hocam beni yanlış anlamayın ben kimseyi suçlamak istemedim, sizin de söylediginiz gibi internet üzerinden hiç tanımadığınız birinden 2.el bi kask alinmaz fakat siz dediniz ki arkadaşım yanlış bi insan değildir bu guzel biseydi teşekkür ederim. Aslında Agv istiyorum ama 200tl nakitten fazlasini veremem şu an...

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    bende ls2 ff370 vae 210 tl sina aldim fiyatına göre gayet başarılı buldum. çokta beğendim bi incele derim

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı doganmizrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam beni yanlış anlamayın ben kimseyi suçlamak istemedim, sizin de söylediginiz gibi internet üzerinden hiç tanımadığınız birinden 2.el bi kask alinmaz fakat siz dediniz ki arkadaşım yanlış bi insan değildir bu guzel biseydi teşekkür ederim. Aslında Agv istiyorum ama 200tl nakitten fazlasini veremem şu an...
    kaska kapora verıldı zaten duzgun bısey almamaktansa ben senın yerınde olsam nakıt saglayana kadar beklerım kardesım. en hassas yerını koruyorsun. ucuza kacmamak lazım dıye dusunuyorum,hıc olmazsa kafanı korurken ;)

Motosikleti
    Kanuni Puma r6
    Agv k-3 mono black buldum sıfır 200tl Ye ama şimdi çene açılır kaska alıştığım için zorluk çeker miyim diye düşünüyorum nox ile Agv arasinda gidip geliyorum anlatacağın akşama kadar karar verip alicam artık birini zira motor nana ters ters bakmaya başladı özlemiş belli :D

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)