Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

filo indirimli honda cbf 150 için toplanalım diye düşünüyorum Bursa da

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arz-talep meselesi biraz da cehalet, tembellik. Piyasada iş görecek ekonomik arabalar varken tofaş şahin-doğan-kartal nasıl çok talep görüyosa aynısı cbf150 için de geçerli. O şahin balonu da 1-2 seneye sönecek trafik sigortalarında 1000-1500 lira fiyatları görünce insanlar.
    kusura bakmada bende çinliye para verecek kadar zengin değilim.
    bana hondada çinli deme boşuna şimdi.
    herkesin bi bildiği varki gidip boşuna para baglamıyor.
    evden işe işten eve gidecem diyosan alacan bi tane kanuni köylü binecen.
    sonra bozuldu mu cagıracan hurdacıyı verecen gidecek
    # motosikletle.blogspot

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kusura bakmada bende çinliye para verecek kadar zengin değilim.
    bana hondada çinli deme boşuna şimdi.
    herkesin bi bildiği varki gidip boşuna para baglamıyor.
    evden işe işten eve gidecem diyosan alacan bi tane kanuni köylü binecen.
    sonra bozuldu mu cagıracan hurdacıyı verecen gidecek
    Nası bozacan motoru o önemli, balkondan aşağı mı atacaksın, arabaya 50 km hızla girecekmisin yada benzin döküp yakacakmısın. 10 bin km de 200-300 lira masraf çıkarsa çok mu garip olur. Hondanın hiç mi ağır bakımı yok ?

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Cbf kullanmayıp şehir efsanesi üretenler zaten çok. Bak size kaba hesap nasıl yapılır göstereyim.

sene 2011 yeni kasa cbf150 3750 plaka ruhsat dahil satılıyordu.
    eşek gibi kullan dip gaz gez apaçilik yap ne yaparsan yap 2 sene garantide 1 kuruş motorun yapılmasına para vermezsin. 2 sene sonunda şuan sat 4000den aşağı kimse vermez motoru.

Haa kullanmaya devam ettin 30binde motor ye o kadar apaçisin yani sandık motor 400tl. motor sana 4150 ye geldi bu fiyata gene satıyosun ki motorun ciğerini söken apaçiden bahsediyorum. Tanıdığım bir sürü adam cbf kullandı ben dahil kimsenin motorunda problemde çıkmadı uzun yıllarda kullandı. Bir laf vardır ucuz mal alıcak kadar zengin değilim aynen öyle çançin çona para verip servisten çıkamamaktan tvs cart curt motora bineceğime paşa paşa cbf alırım. CBF150 5000tl etmez ama honda güvencesi 5000tl eder o yüzden çoğu insan cbf alıyor. Ki bütün insanlar salak binlerce cbf alıyor bir siz akıllısınız Biz ne motordan anlıyoruz ne hesap kitaptan... cbf150 nin tek rakibi ybr125 tir gerisi fasafiso. Eğri oturun doğru konuşun.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbf kullanmayıp şehir efsanesi üretenler zaten çok. Bak size kaba hesap nasıl yapılır göstereyim.

sene 2011 yeni kasa cbf150 3750 plaka ruhsat dahil satılıyordu.
    eşek gibi kullan dip gaz gez apaçilik yap ne yaparsan yap 2 sene garantide 1 kuruş motorun yapılmasına para vermezsin. 2 sene sonunda şuan sat 4000den aşağı kimse vermez motoru.

Haa kullanmaya devam ettin 30binde motor ye o kadar apaçisin yani sandık motor 400tl. motor sana 4150 ye geldi bu fiyata gene satıyosun ki motorun ciğerini söken apaçiden bahsediyorum. Tanıdığım bir sürü adam cbf kullandı ben dahil kimsenin motorunda problemde çıkmadı uzun yıllarda kullandı. Bir laf vardır ucuz mal alıcak kadar zengin değilim aynen öyle çançin çona para verip servisten çıkamamaktan tvs cart curt motora bineceğime paşa paşa cbf alırım. CBF150 5000tl etmez ama honda güvencesi 5000tl eder o yüzden çoğu insan cbf alıyor. Ki bütün insanlar salak binlerce cbf alıyor bir siz akıllısınız Biz ne motordan anlıyoruz ne hesap kitaptan... cbf150 nin tek rakibi ybr125 tir gerisi fasafiso. Eğri oturun doğru konuşun.
    400 liraya çinli cub motoru bile yok en ucuzu 500 lira. Şimdi diyeceksiniz misal verdim de şu cbf150'nin alt motoru 1500 liradan ucuz değildir buraya yazıyorum.

Motosikleti
    Demir At
    Nası bozacan motoru o önemli, balkondan aşağı mı atacaksın, arabaya 50 km hızla girecekmisin yada benzin döküp yakacakmısın. 10 bin km de 200-300 lira masraf çıkarsa çok mu garip olur. Hondanın hiç mi ağır bakımı yok ?
    bana motor kısmı acılmamış 15 binde motor göstersene?
    yada 50 bin km yapmış göster çinli
    bi elin parmaklarını geçmez..
    yarısı da sagı solu oynanmıştır.
    bende kullandım hocam çinli motor . savunulcak tek bir tarafları var o da parası ucuz çinlilerin.
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana motor kısmı acılmamış 15 binde motor göstersene?
    yada 50 bin km yapmış göster çinli
    bi elin parmaklarını geçmez..
    yarısı da sagı solu oynanmıştır.
    bende kullandım hocam çinli motor . savunulcak tek bir tarafları var o da parası ucuz çinlilerin.
    50 binde sağı solu oynanmamış kaç tane cbf150 var.

Alıntı sarıdev adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    64 bini devirdim bugün çok şükür.Tek cümleyle şu kadar özetliyim.150 cc commuter segmentinde bazı çinliler japonları nerdeyse yakaladı.Ama scooter da arada dağlar kadar fark hala var.Tüketici olarak çinlilerin sadece iyi modellerini bilip alsakta ülkemizi motosiklet çöplüğüne çevirmesek ne kadar iyi olacak.Çöplük demişken istanbuldaki yedi emin otoraklarında ki motosiklet rezilliklerini görseniz bana eminim hak verirsiniz.
    . .

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Alıntı marmarasiste adlı üyeden alıntı Mesajı göster

dostum emin ol mondial 125 in yanında 3-5 kat daha keyifli ,dayanıklı ve konforlu bir motor.ben henüz 150bin km de çin görmedim ama cbf150 çok gördüm
    Büyük bir motosiklet forumunda "The China-made CBF 150 aims to penetrate this market segment" yazan bir bölüm hatırlıyorum. Yanlışım olabilir düzeltin ama CBF 150 bildiğim kadarıyla Made in China.

Bir arkadaşta 130 yapan YBR den bahsetmiş : ), o 130 yapmasına yapıyor ama 1.300 km sonrada rektefe oluyor. Zamanında sıfır aldığım 2005 model YBR motorum 120 yapsın diye 2,500 tL harcamıştım . 120 yaptıramadım ama çok rahat geziler yaptım onunla. O da Çin malıydı. Ayrıca Alanya / Adana da kısa dönem yaşayan ve motosikletle ilgisi olanlar çok iyi bilir ki 140 / 160 yapan, yaptırılan mobiletler çokdur.

Konunun amacı birlik, beraberlik adı altında toplu bir alım yapmakmış, gördüğüm kadarıyla yanyana olsalar birbirlerini boğazlayacak insanlar oluşmuş : ). Yapmayın böyle, isteyen Çin alır, isteyen Japon. Kimisi topluca füloya girer, kimisi kurbanda davara : ) ...
    utkan35 ve swath bunu beğendiler.
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Motosikleti
    Şu cbf150'yi sanki siz ürettiniz, türk malı da değil e niye bu kadar savunuyosunuz. En iyi araba fiat albea demek gibi bişey cbf150'ye yaptığınız.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    5,200 liracik plaka sigorta haric 150 cc bi commuter icin bu fiyat gercekten fazla degilmi ?

mahomeral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    :(

ucuz eşek istemiyorum fakat 5.000 tl de vermek içime sinmiyor doğrusu. hem sonra bunun plakası var, motor koruma demiri var, yan ayağı var, çantası var, koruyucu camı var, michelin marka lastiği var, kilidi var... var oğlu var...
    teşekkr ederm

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı mahomeral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :(

ucuz eşek istemiyorum fakat 5.000 tl de vermek içime sinmiyor doğrusu. hem sonra bunun plakası var, motor koruma demiri var, yan ayağı var, çantası var, koruyucu camı var, michelin marka lastiği var, kilidi var... var oğlu var...
    teşekkr ederm
    istanbulda peşin para 4400 lira veren bayiler var
    hatta motor+ruhsat+plaka+sigorta+koruma demiri 5 bin peşine halediyorlar.
    bi canta alıcaksın sonra 20 liralıkta benzin alıcaksın
    # motosikletle.blogspot

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 1,5 yıl önce 3750 idi sonra ne olduysa 5000 lere çıktı cbf altın mı kapladılar nedir

markası ne olursa olsun 150 cc ye kadar bir commuter motosikletin maksimum sıfır fiyatı 3500 TL olmalıdır. ötv si 300 cc ve üzeri olanlar gibi yüksek değil. ne akla hizmet bu kadar para istiyorlar anlamış değilim. bana göre motosiklet üreticileri en karlı satışlarını 250 cc aşağısı modellerinde yapıyor.

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Neresi keyifli ya motorun yağı bittimi çok azaldı mı acaba diye gezmenin neresi keyifli, yağ konusunu cbf150 kullanıcıları da yalanlamıyor yağ yakıyormuş yağ sızdırma da değil sızdırsa yine keçeleri contaları değiştirirsin. Aynı fiyata alıp aynı fiyata satılabilen motormuş hakkını vermek lazım ama dünyada cbf150'ye bu kadar rağbet edilen başka bir ülke yoktur heralde.
    tanıdıgım ecza deposunda calısan arkadaslar var 20 LT lik tenekelerle yağ alınıpda cbf lere tamamlama, takviye yapılıyormus
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

darpgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    altın düşüyo bu düşmüyo .
    amaninmb bunu beğendi.
    Hayatı seviyor musun? Öyleyse zamanı çarçur etme, çünkü hayat ondan ibarettir. Benjamin franklin

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Alıntı cool113 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    markası ne olursa olsun 150 cc ye kadar bir commuter motosikletin maksimum sıfır fiyatı 3500 TL olmalıdır. ötv si 300 cc ve üzeri olanlar gibi yüksek değil. ne akla hizmet bu kadar para istiyorlar anlamış değilim. bana göre motosiklet üreticileri en karlı satışlarını 250 cc aşağısı modellerinde yapıyor.
    içimizden geçenler olsa keşke, bana göre asgari ücret minimum 2000tl olmalıdır, minimum emekli maaşı 2000tl nin altına düşmemelidir, benzin 1tl olmalıdır( olan yerler yok mu ?)
    Şöyle düşün cebinde 5000tl var. 2 yıl sonra motosikletini sattığında yaptığın masraf ne olacak. Cebinde kaç para kalacak. Buna motosikletten aldığın zevk, titreşim gibi şeyleri de ekle..
    Bana kalsa sıfır kullanırım takıntınız yoksa 4500e mişlen lastikli, çantalı koruma demirli, belki mercekli zenonlu 5000km civarı 2012 model motosikletler bulabilirsin, satarken 4200e de sen satarsın ki muhtemelen satılır.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...21541063/detay

örnek ilk aramada karşıma çıkan bir motosiklet.

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    10000km'de 2009 Model Cbf 150'si olan arkadaşım motosikletini sıfır 3.750TL'ye aldı yıl 2013 3.800 TL'ye sattı Güzel ülkemin güzel insanları..
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    5 binliraya cbf alcağıma giderim tvs apachenin 2013 modelini alırım
    Tİme_shİft42 bunu beğendi.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    ne olursa olsun honda ya gereksiz para verilmez ..
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı MotoGT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10000km'de 2009 Model Cbf 150'si olan arkadaşım motosikletini sıfır 3.750TL'ye aldı yıl 2013 3.800 TL'ye sattı Güzel ülkemin güzel insanları..
    daha da laf söyler bizim millet =)
    al bakalım bi çinli satabiliyon mu 4 sene sonra 500 liraya

---------- Post added at 10:42 ---------- Previous post was at 10:25 ----------

Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 binliraya cbf alcağıma giderim tvs apachenin 2013 modelini alırım
    alırsın, seneye de sattıgında görürüz satılık ilanını =)
    bakalım kaç para zararla, ne kadar sürede satıyorsun.
    # motosikletle.blogspot

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler