Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Motorcunun itirafları

Motovento
    REKLAM ALANI
    dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Sizi bilmiyorum ama benim sadece kendime itiraf edebildiğim bir dünya fikrim var!!! Ama bunlardan en önemli iki tanesi ;

- Ya askım bak seni çok seviyorum ama ben motoruma seninle binmek istemiyorum.. Hem tedirgin oluyorum sen arkamdayken sana zarar gelmesinden de korkuyorum.. Artçı olmayı beceremedin bir türlü her frende her gaz kapatmam da üstüme çullanıyorsun ve o an motordan soğuyorum yemin ederim.. Motor bence tek kişi güzel..

- Lan üst komşum!! bazen arabanı motorun önüne çekiyorsun ve ben motoru çıkartamıyorum ya!! Gıcığım lan sana o biçim!! Tamam evde olmadığım akşamlar bunu yapıyor olman hoşuma gidiyor zira feriştağı gelse çalamaz Tokur u arabanın sayesinde ama genelde de gıcık oluyom lan!!! kafamda kask varken kafa atasım geliyor lan sana!!

Aslında daha çok var ama zamanla paylaşırım!!

ee sizin itiraflarınız nelerdir?
    */ AHm3T /*, barodi, AYDINLI ve 8 diğerleri bunu beğendiler..
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    macar_93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 x MZ etz 125 (92)
    Böyle kırmızı ışıkta arabalar beklerken takılmadan yanlarından geçiyorum yaaa =) işte o zaman hepiniz kerizsinlz lannnn ! Diye içimden geçiriyorum =)

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    sevgili 2ci kat 14 numarada oturan motorcu komsum.. ilk motorumdan beri garajda yer kaplamamak ıcın ve gırıs cıkıslarında motorumu çizmemen için duvara sıvır yanasıyor ve zinciri bile yarım yere yatarak takıyorum.. arkadas anladım motorun kıymetli değilde.. o döküntü cup'unu caprazlamasına garaj kapısına paralel bırakma amacın nedır ?....!....? senden baska kımse girip cıkmıyormu oraya.. bide orta sehpaya kaldırmak bıle zor gelıyor yan sehpada caprazlamasına bırakıyorsun sen cıkmadan garaja gırıs cıkıs imkansız. madem kapıya Capraz bırakıyorsun.. park etmeyi bilmiyorsun.. !! Be ''İNSAN EVLADI'' direksiyonu kitlemede girip cıkarken biz park edelim bari senin motorunu!!!!!!!!
    cool113, Ghostrider91, jawc ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

*/ AHm3T /* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha BW's 100
    Motorluları trafikte insan yerine koymayanlara ana avrat sövüyorum beyler ben. Çok net.
    cool113, barodi, wolrath ve 5 diğerleri bunu beğendiler..
    Motosiklet aşktır !
    Yarın olmayacak gibi kullanırsan, yarın olmaz. !

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Kara yollarında kullanılan malzemeden sorumlu olan saygıdeğer arkadaş; şu yaya geçitlerini, şehir içlerinde yollara çizdiğiniz çizgilerin malzemesini Allah rızası için değiştirin. Virajlara girerken "ne olur bir yaya geçidine" veya "bir uyarı cizgisine ratlamayım" diye dualar ediyorum. Her yeşil ışıkta kalkarken es kaza o nalet olası sarı yaya geçitlerini belirleyen çizgilerden geçersem motorumun tekerleri "yangın var" nidalarıyla sağa sola kaçışıyor. Hayır o değil etraftan gören gençler "wuaaawww herife bak" nidalarıyla beni izliyor, ki ben motoru zapdetme derdindeyim.

Aşkım fren yaptığımda tamam üstüme istem dışı çullanıyorsun onu anlıyorum! Fakat sonrasında bir zahmet selenin senin olan kısmına geç ki, ilerde 2. bir çocuk düşünebilelim. : ) ...
    barodi, crxforever, yürekçe ve 8 diğerleri bunu beğendiler..
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Alıntı */ AHm3T /* adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorluları trafikte insan yerine koymayanlara ana avrat sövüyorum beyler ben. Çok net.
    İçini döküyorsun resmen ve oracıkta rahatlıyıveriyorsun.. en iyisi en iyisi
    */ AHm3T /* bunu beğendi.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

cousinecruis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Sevgili kediler her sabah motorlarımda çamurlu pati, kusmuk, çiş, kıl tüy görüyorum. Anlıyorum brandanın altında olduğun zamanlarda motorlarım senin, kralsın.. Ama seni yakalarsam birgün suçüstü, öyle bir severim, kafanı öyle bir sıkarım, yanaklarını bastıra bastıra öyle bir severim ki seni.. Tüm sevgi fantezilerimi uygularım..
    namk, eray_uluyazı, darpgen ve 9 diğerleri bunu beğendiler..
    Evindeki muhabbet kuşunu, bebe şampuanı ile yıkayan insanlardan zarar gelmez

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Kaldırıma çıkmak için koyduğum taşı kim alıyor her seferinde, çıksın ortaya !!
    barodi, namk, mhmtesk ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    yaramas motorcular sizi
    namk ve yürekçe bunu beğendiler.

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    Alıntı macar_93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle kırmızı ışıkta arabalar beklerken takılmadan yanlarından geçiyorum yaaa =) işte o zaman hepiniz kerizsinlz lannnn ! Diye içimden geçiriyorum =)
    bide ağızlarını açıp bakmıyolarmı içim eriyor yemin olsun
    bide ışıklarda sana bakıp bakıp ara gaz atıpta kalkışta geri kalanlara gelsin

erimozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Makas atan, kırmızıda geçen, kaskını yarım geçirip sigara içe içe giden, 1mm pay ile arabaları sağlayan motosikletin üzerindeki hayvanları gördükçe sıkıştırıp düşüresim geliyor motordan. (Hiç uygulamadım hep teoride kaldı...)
    yürekçe, makseli ve poweranimal bunu beğendiler.
    ---İTÜ Makina Mühendisliği 2009---
    2009-2010 UYARI Model Uydu Takımı
    2010- ? ITU Formula SAE Takımı

Nolann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 600F K7
    Hamdi amcaa nolur senin balkonun altına koysak motoru bak o kadar brada alıyoz senin yüzünden ayıp degilmi cücük kadar motor..
    yürekçe ve srknbdm bunu beğendiler.
    [B]Otomobil sürücüleri herzaman aklı bir karış havada gezerler, O yüzden biz çok dikkatli olucaz. Kaskımızı takmayı unutmayalım. /B]

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    4 teker sürücüleri, ışıklarda hareket etmek için yeşil ışığı bekleyin daa, daha sarı yanmadan hareket ediyorsunuz, la görende gerçekten önemli bir iş yaptığınızı sanacak insan evlatları
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Olm kanka.. Bak skcm yolunu senin! Hadi benden heveslendin motor aldin ulan lastige hava basmayi bari gir internetten ogren her b.ka arama lan beni.. Bazen telefonunu bilerek acmiyorum israrla ariyorsun, birsey mi oldu acaba diye actigimda sacma sapan bissuru soru soruyorsun!! Ulan zaten bildigim herseyi paylasiyorum hatta usenmiyorum girip internete ben senin yerine arastiriyorum.. Birgun girtlagina yapiscam sanada motoruna da diye neyse.. Hele simdi motorunu degistiriyorsun hepten zctk!!!
    Sepetçioğlu, yürekçe, Hoca ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    trafikte tehlike yaratanlara içimden küfrediyorum
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Beypazarlı ve benzerlerine çok sinir oluyorum
    dreamkiller ve turbocharge bunu beğendiler.
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Beypazarli adamin karekoku!!!
    Sepetçioğlu bunu beğendi.

Motosikleti
    suzuki gsx650f, yamaha r6
    her seferinde motor şeytan işi deyip kaza ve belayı anan tiplere sürekli s. git diyorum
    cousinecruis, darpgen ve MR.bikoko bunu beğendiler.

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    1. ey o meşhur markanın, bisiklet lakaplı meşhur motosikletinin binicisi, üni arkadaşım. Ne la senin derdin? Her muhabbette sidik yarışına giriyon? İspanyol mühendisler seni mi kerpti anlamadım ki? La arkadaş, tamam la tamam anladık, senin motorun daha iyi, senin motorun daha hızlı, senin motorun daha gösterişli, senin motorun daha kalıplı. Heh, rahatladın mı. Yav arkadaş kaç kere diyeceğim, senin dinin sana, benim dinim bana. İster 1000 lira veririm, goldwing alırım, ister 50bin lira veririm mobilet alırım. Bundan sanane bırader, he sanane?< demeyi

2.Ey üst kat komşum, 60 yaş üstü, temizlik hastası teyze! banyodan turşu suyu dökmeye devam ettiğin sürece, istisnasız her iki günde bir, (bazen hergün) sabahın 8 inde elektrikli süpürgeyle, evin her yerini süpürmeye devam ettiğin sürece, bende bu şeytan icadı alete binecek, ihtiyarların uyku saati, gençlerin yaşam saati yani, akşamları saatlerin yaklaşık 10 olduğu civarlarda, o motosikleti 10bin devirlere getirmeye devam edeceğim< demeyi ne çok isterdim, ama efendilik bizde kalsın diye bir kere yapamadım ya laa
    dreamkiller, yürekçe, darpgen ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Güvenebileceğimiz tek gözler, kendi gözlerimizdir.

Ghostrider91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arora Zorro 150-70
    Hasta olursun 1 gün motora binemezsn hastanye gidersn eve geri geldiğinde ne görürsün.. Komşu teyzelerim halı yıkamış halının biride motorunun üstnde serili semer gibi. Sadece bakarsın o halıyı ordan alıcak gücün bile olmaz Allah kimseye göstermesin arkadaşlar.. 14 numaradaki 50cc ramzey motoru olan abi itiraf ediyorum. O motorunu kazan dairesne ben kaktım bidaha oraya ortalı çekmessn
    cousinecruis ve metin6gs bunu beğendiler.
    Yaşadığımı Bazen Devir Saatinden Anlıyorum

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)