Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

Motorcunun itirafları

Motovento
    REKLAM ALANI
    -ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kimi zaman arabayla giderken, yanımdan hızlıca geçen kasksız motor sürücüsüne değişik kombinasyonlarla küfrediyorum.
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    itiraf ediyorum geçen gün 90 derecelik biyerden dönerken gazı biraz fazla açtım ve motor yanladı arkadaki arabadaki eleman kesin apaçi demiştir bana

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı ozcanaykul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın belediye başkanım hergün yüzlerce aracın gectiği ana cadde üzerindeki 5 cm derinliğinde olan kanalizasyon kapagının üstune aylardır bi asfalt dokmediğiniz için sizi de saygı ile selamlıyorum nede olsa ordan motosıkletlı ınsanlar gecmıyor ve hızlı olup onun üzerinden gecmıyor...
    Böbrek taşlarına iyi geliyor diye yaptırmıyormuş yolları bizim başkan halkının sağlığını düşünen bir belediye başkanımız var daha ne istiyorsun Özcan
    Ghostrider91 bunu beğendi.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Ghostrider91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arora Zorro 150-70
    dün gece saat 12 civarlarında arkadaşlarımdan ayrılıp evimin yolunu tuttum. Yol boş ya nasıl olsa 90 na oturttum gidiyorm. Işıklar sarıya dönmüş oh mis ama ışıklara yaklaşırken yol üzerindeki setlerden tırrt tırrt tırrt giderken arkamda bişeyn sürüklenme sesini duydum aynama baktım yerlere bişeyler saçılmış hemen durdum sağa çektim saçılan şeyleri yanına gittim orta yerinden çatlamış topcasemi gördm.
    Yaşadığımı Bazen Devir Saatinden Anlıyorum

bütün taksici ve dolmuşçulara demek istediğim çok şey var da forumda yazarsam olmaz

bahadirce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu anda motorsuz...
    itiraf ediyorum,
    -2012 yaz sonunda sinyal vermeden sağa dönmeye çalışan araç ile ufak bir temasımız oldu. sağ arka kapıda çizik, sağ ön kapıda çizik + çöküntü oluştu. bunların hepsini benim gidonum yaptı. Genç arkadaşın hatalı olduğunu belirtip yoluma gidecekken tutanak tutalım, senin trafik sigortan ödesin dedi. Gitti tutanak getirdi. Motorumun sigortasını yenilememiştim. Eski sigorta numarasını yazdım. ayrıca motor benim üzerime değildi. Artık ne yaptı bilmiyorum. Belki sürmeyi öğrenmiş ve pederden iyi bir tokat yemiştir.
    -Motoru büyütecem dedim dedim, elimde patladı. Ne motor bulabildim alabilecek, ne de para ayarlayabildim. Rezil oldum herkese...
    -Kısa mesafelerde kask takmadan gitmeyi çok seviyorum. Kısa mesafeden kastım, motorun üzerinde geçirdiğim 5-10 dk arası mesafeler...
    -Araba sürerken sinirli, sürekli korna çalan bir insanken, motosiklet sürerken, hemen herkesi anlayışla karşılıyorum. Sebebini de kendimce buldum, motosiklet sürerken sürüşe odaklandığım için diğerlerini takmıyorum. Araba sürerken, herşey otomatiğe bağlandığı için uğraşacak yer arıyorum sanırım.
    -Şehir içinde racing motoru kask takmadan süren, saçlarını ineğe yalatmış tiplerin hiç arkadaşı yok mu yahu, birisi de "iticiniz olm" dese ya...
    -Bana olan 7.500-TL borcunu vermeyip de CBF1000 alan insan evladı... Senin .................................................. .................... neyse...
    -Trafikte araba geçeceğim zaman önce içine bakıyorum şoför bayan ise, biraz geniş dönüyorum, yaşlı bir amca ise biraz daha geniş dönüyorum. yaşlı bir bayan ise, geçmiyorum a.q.
    -Kırmızı ışıkta sıra sıra durmak yerine kaldırıma sıfır yanaşan otomobil şoförleri, hepinizin ehliyetine sokim. az yer açında en öne geçelim
    -Nişanlımla motora binip bir yerlere giderken, motorum 150'lik diye utanıyorum
    -Kendi şehrimde yılın 9-10 ayı motoruma binebiliyorum, bunu kıskanan insanlar olunca da mutlu oluyorum
    -Dar boğazdan kurtulmak için yaz sonuna doğru motorumu satma ihtimalim var, satarsam yenisini ne zaman alabilirim bilmiyorum. uykularım kaçıyor...
    viper17, yürekçe ve yusufozugenc bunu beğendiler.
    AB rh (+)Biz rüzgarı hissetmeyi seçtik, klimayı değil...

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Şşştt Nicolai!! olm senin paran geçmez burda derken yalan konuşuyordum lan insan evladı bütün hesabı kitledin lan 3 gün boyunca Bundan sonra sorana senin paran bir gün boyunca geçmez ondan sonra neyse alırım parasını diyecem aq!!
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Hiçbir koruması yokken motosiklete binenlere elleşmeyip, full koruma motora binenleri sırf artistlik olsun diye çevirip rajon kesen sevgili mehmur arkadaşlarımızı da saygıyla anıyorum.
    APALA bunu beğendi.
    AsLaNLaR ve SıRTLaNLaR HiÇBiR ZaMaN DoST OLaMaZLaR..

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    motosiklet fiyatına araba diyenlere birde broadwaydan az yakar diyenlere son olarakda bunu alana kadar araba alsaydın diyenlere gıcık oluyorum...
    APALA bunu beğendi.
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

merkanar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı serdar1547 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosiklet fiyatına araba diyenlere birde broadwaydan az yakar diyenlere son olarakda bunu alana kadar araba alsaydın diyenlere gıcık oluyorum...
    Yapmayın ya, gerçekten var mı böyle diyen? Onlar için çok üzüldüm.

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Alıntı merkanar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olmazmı 2,500e çinli motor alıyorum adam bana eski bi toros alsaydınya buna kışın binemezsin , ailece biyere gidemezsin diyen oldu ( başkalarını bindiriceğimi nerden çıkardınız :D )

Tulpar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650R
    he sabah 7 de komşumun performans egzozlu arabası çalışınca yataktan zıplıyorum bir gün patates tıkıcam egzozuna kesin farkında ibnelik yapıyo... ben uç saatlerde motoru elimde caddeye kadar götürüp öyle çalıştırıyorum bir gün saracak biri motoru çalıyorum diye ama bu insanlık ...

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beni de eşi-nişanlısı-sevgilisi artçılıktan bi haber erkekler kulübüne alabilirsiniz.Geçen sene nişanlım olan şimdiki sevgili eşim ;motosiklete topuklu ayakkabıyla binilmez,içinde karadelik olduğundan şüphelendiğim gevur ölüsü askılı çantayı motosiklete binerken yanına almanın hiç bir anlamı yok.Motosiklete binmeden önce saatlerce saçlarını yapmak çokta mantıklı değil o saçlar kask taksan bozulacak kask takmasan rüzgardan daha beter bozulacak.Bir de en çok merak ettiğim 100 kg arkadaşım hiç dengemi bozmaken sen 50 kglik kuş gibi ağırlığınla nasıl bu kadar fazla dengemi bozmayı başarıyorsun cidden anlamıyorum.Seninle motosikletle gezmekten zevk alacağımı düşünürdüm hep ama cidden seninle motosiklet kullanmak eziyet hep ne zaman kaza yapacağım ne zaman dengemi kaybedip düşeceğim diye düşünüyorum.Seni çok seviyorum seninle vakit geçirmek çok hoşlanıyorum ama Haziranda yeni motosikletim geldiğinde lütfen yeni motosikletimle aramıza girme bırak biraz baş başa vakit geçirelim.

Eski motosikletimi evi olarak benimseyen ve ben geldiğimde bile üzerinden zar zor kaldırdığım,ben motosikletin üstüne bindiğimde de bana sanki motosiklet onun ben hırsızmışım gibi pis pis beni dövecekmiş gibi bakan mahallenin kabadayısı sevgili kedicik o motosiklet benimdi senin değil.Az yede kendine bi motosiklet al.

Sağına soluna bakmadan arada 2-3 metre mesafe varken kendini yola atan intihara meyilli sevgili teyzeler amcalar yaşlı genç yayalar,tamam her zaman yayalara öncelik verilir ama henüz frene bastığı gibi 2 m de duran alet icat edilmedi.Fren sıkıyorum zar zor motosikleti durduruyorum siz beni hala fark etmiyorsunuz.Belki bu yüzdendir ki dibinize geldiğimde gaz vererek yada korna çalarak sizi hoplatmaktan büyük zevk duyuyorum.Sevgili elinde bebek arabasıyla kendini yola atan dengesiz kadın,bebek sahibi olman sana doğru gelen araçların fren mesafesini kısaltmıyor.Belli senin yaşamaya niyetin yok belki o bebeğin vardır onu niye tehlikeye atıyorsun neden etrafındaki araç sahiplerine gereksiz heyecanlar yaşatıyorsun.

Yolun ortasında durduğu yetmezmiş gibi bir de üstüne geri vitese takıp üstüme gelen öküz ötesi insan kılıklı yaratık o dikiz aynasını minibüste kullanmıyorsan onu oradan söküp senin bir yerine monte edebilirim kıl dönmesi var mı yok diye kontrol edersin ara sıra.

Sağına soluna bakmadan külüstür kamyonetiyle son gaz ana yola fırlayan,milimetreler ile kazadan sıyırmama yol açan insan müsfettesi yaratık henüz sana edilecek küfür icat edilmedi.Seninle aynı havayı bile solumayı içime sindiremiyorum.

En önemlisi sevgili öküz ben,yeni motosiklete karar vermeden satarsan motosikletini üstüne de aylarca kararsızlık yaparsan böyle dallama gibi yaya dolaşırsın yeni motosikletim gelse de binsem diye bütün gün iç geçirirsin.Bu sana ders olsun önce karar ver,alacağın motosikleti garantiye al sonra kendi motosikletini sat.

Oh be rahatladım.
    dreamkiller, Permatiq59, APALA ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beni de eşi-nişanlısı-sevgilisi artçılıktan bi haber erkekler kulübüne alabilirsiniz.Geçen sene nişanlım olan şimdiki sevgili eşim ;motosiklete topuklu ayakkabıyla binilmez,içinde karadelik olduğundan şüphelendiğim gevur ölüsü askılı çantayı motosiklete binerken yanına almanın hiç bir anlamı yok.Motosiklete binmeden önce saatlerce saçlarını yapmak çokta mantıklı değil o saçlar kask taksan bozulacak kask takmasan rüzgardan daha beter bozulacak.Bir de en çok merak ettiğim 100 kg arkadaşım hiç dengemi bozmaken sen 50 kglik kuş gibi ağırlığınla nasıl bu kadar fazla dengemi bozmayı başarıyorsun cidden anlamıyorum.Seninle motosikletle gezmekten zevk alacağımı düşünürdüm hep ama cidden seninle motosiklet kullanmak eziyet hep ne zaman kaza yapacağım ne zaman dengemi kaybedip düşeceğim diye düşünüyorum.Seni çok seviyorum seninle vakit geçirmek çok hoşlanıyorum ama Haziranda yeni motosikletim geldiğinde lütfen yeni motosikletimle aramıza girme bırak biraz baş başa vakit geçirelim.
    Hocam onun formülünü buldum ben Aşkım motora alışmam lazım bunun merkez noktası alcak yüksek sagda solda silindirden biraz yukarıda ama varyatör kapağından aşağıda....vb gibi kafasını karıştırıcı cümleler kur.. Şu an iki kişi binip seni riske edemem bu motora alışmam lazım de işe yarıyor!!!
    APALA ve kürşat ışık bunu beğendiler.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam onun formülünü buldum ben Aşkım motora alışmam lazım bunun merkez noktası alcak yüksek sagda solda silindirden biraz yukarıda ama varyatör kapağından aşağıda....vb gibi kafasını karıştırıcı cümleler kur.. Şu an iki kişi binip seni riske edemem bu motora alışmam lazım de işe yarıyor!!!
    Rodaj ayağına 1000 km yırttım.Bakalım rodaj dolduktan sonra ne bahane üreteceğiz.

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rodaj ayağına 1000 km yırttım.Bakalım rodaj dolduktan sonra ne bahane üreteceğiz.
    Hayatım, bu gün birşey öğrendim, daha doğrusu birisi aradı. Bekar bayanlar arkalarında bayan taşıyan motosiklet sürücülerine bayılıyorlarmış. Plakalarını alıp sonra trafikten onlara ulaşıyorlarmış. Neyse ya! Hadi gel hava almaya çıkalım, gezdireyim seni ...
    ozcanaykul bunu beğendi.
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    Alıntı merkanar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha bir hafta önce 3,500 liraya sıfır motor aldım ve benim aldığım en büyük tepki bu oldu,bunu alana kadar renault 12 alsaydın dedi herkes....
    o değilde bende zaten renault broadway var,ikinci arabayı ne yapacağımı kimse düşünmeden neden öyle diyor anlamadım...
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Yolda giderken beni sıkıştırdıktan sonra laf edip sonra kaçacak delik arayan, üzerine sıkışık trafikte yanlarına gelip camlarına tık tık buyurun diye hafiften vurduğumda dünyanın en kibarcık insanı olanlar seviyorum sizi

Ha bir de geçen ay araba ile ailem yanımda iken acemiliği ile bizi öldürmeye teşebbüs ettikten sonra arabalar yan yana iken tartıştığımızda hiç birşey söylemeyen, sapaktan ben sapıp geri dönme şansım kalmayınca beline kadar camdan sarkıp bana küfür eden tatlı su delikanlısı arkadaş sen accık gelsene yamacıma doğru bak bişi yapmıycam söz hakkat
    Ride hard or stay at home

bahadirce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu anda motorsuz...
    Bir de yolda sadece motosiklet olduğunu görüp de biz gelene kadar yavaş yavaş yolun ortasına kadar yürüyüp bizi sıkıştıran yayalara bir küfür istiyorum.
    Yolun hem sağından hem solundan ortaya doğru yürüyorlar öyle bir ayarlıyorlar ki tam bizim geçebileceğimiz kadar yer kalana kadar sıkıştırıyorlar... aralarından bir dallama da bunlar karşıya geçecek diye atlıyor yola. asılıyorum kornaya.. ama durrr... onlar için çok hain planlarım var... 140 desibellik bir korna hediye gelecek bir abimden inşallahhh...
    Muvaffak abi bizi diskoya götür... :c))))
    AB rh (+)Biz rüzgarı hissetmeyi seçtik, klimayı değil...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    150 cc motorla gezerken büyük motorlara heves eder , denk getirdiklerimizle muhabbet etmeye çalışırdık.Ama hepsi çok havalı , artis gibi olurdu.Pas vermezdi.Bende bir gün motoru büyütürsem böyle artis olmucam derdim.Ta ki geçen çeşme başında bi sigara molası verdiğimde yanıma yanaşan cupçı iki tane malla tanışana kadar.Arkadaş motorun kaçlık olduğunu sordun , kaç basar diye sordun , ee yeter daha ne istiyosun.Sigaram bitene kadar seni dinlemek zorunda mıyım?Bi git.Kene gibi yapıştın.İkinci sigarayı yaksam o da bitene kadar ayrılmayacan yanımdan.
    bahadirce bunu beğendi.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)