Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

Motorcunun itirafları

Motovento
    REKLAM ALANI
    DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    Üstü açık arabanla işyerime geldin.

İçeride motoru görünce :aa motor mu kullanıyorsun

çok tehlikeli benim bilmemkimim motor kazasında öldü dedin.

Bende: Siz üstü açık arabayla giderken kamyon tekeri patlayıp kafasına

çarpıp kaza yapıp ölen ,balkondan birşeyler düşerek ölen kaç

tane insan var biliyor musunuz ? dedim. Bozuldu.Durumu kurtarmak

müşteriyi kaçırmamak için aa o zaman bunlardan bir tane takayım deyip

kaskımı, bir kaç yüz kilo boyalı başına geçirdin. Ama içine kurt düşürdüm bi kere

İlk ışıklarda aracının tepesinin kapattığını görmedim sanma

Ayrıca iyi bi teklif hazırlayıp gelmezsen iş miş yok sana

Lakin fondoteninin rengi bende hiç güzel durmadı bilesin

Dua ettim çene açılır kullandığıma , birde o rujunun benim dudağımda

nasıl durduğunu görmek bile istemezdimmm
    Eagle7, dreamkiller ve yusufozugenc bunu beğendiler.
    Fikrin ne fahişesi oldum ne zamparası-Bir vicdanın bilemem kaçtır hava parası..
    Yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha, -Yolcular gitmese de yollar gider Allah'a..
    DIŞI SÜKÛN İLE ZAHİR, DERUNU MAHŞERDİR DERUNU MAHŞER..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    ehliyetsiz 1500 km ye yakın yol yaptım motorla.

Bi çevirme görüp tarlaya daldım. Anladım ki scooterla cross olmuyor.

Ufak bir düşme ve sonunda kırık bir zandona dizlik ,şükür

daha fazla bişey olmadı.

Kurs :200 tl
    Sınavlar:110 tl
    MAliye harç:110 tl
    KArt yenileme:100 tl

Çevirme yapan polislerin üzerine üzerine sürmek ; paha biçilemez
    mustafaferah bunu beğendi.

ScaLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran CBS 150 Balancer 13' 7000km
    Bugün arkadaşlarımın fakültesinin önünde çıkmalarını beklerken yanıma güvenlikçi geldi. "Bu tabelayı görmüyong mu boşuna mı goyduk bunu buraya zart zurt" diye söze dalınca, tüm negatif enerjisini geri tepmek zorunda kaldım. Bir sürelik ağız dalaşının ardından arkadaşların da çıkmasıyla oradan ayrıldım.

Sözüm meclisten dışarı, yolda giderken aklımdan; ulan memlekette okumayan kim varsa güvenlikçi yaparsan, insan ilişkisi sıfır, konuşmasını bilmeyen adamı üniversiteye güvenlikçi diye koyarsan ne bekliyorsun ki; 13 yıllık güvenlikçiyim diye artislik yapan adama ben de 20 yıllık öğrenciyim diye cevap verseydim keşke; ulan sen benim yöneticim misin, amirim misin? sen bana emir veremezsin, senin görevin bizim okuldaki güvenliğimizi sağlamak, bize ne yapacağımızı emretmek değil, 13 yıldır öğrenememişsin mesleğini deseydim; sen nerelisin baban ne iş yapıyor diye soruyor cevap veriyorum, babam özel güvenlik şube bürosunda diyorum, vay efendim bana babanın mesleğiyle, sen benim kim olduğumu biliyor musun diye ima ediyorsun diyor... E amca sen sordun? Sonra diyor ki, kimliğini ver, vermeyeceğim diyorum. Sen benim kim olduğumu biliyor musun disiplin soruşturması açtırırım sana diyor. Senin kim olduğun beni ilgilendirmez diyorum. Hem gorkuyon hem artizlik yapıyon diyor, senden kim korksun diyorum, bana ters gidemezsin, bağıramazsın diye bağırıyor. E sen bana bağırıyon, bağırma bana diyorum, daha fazla sinirleniyor. Maloz, sabah sabah aksiyon peşinde yahu.

Neyse işte aklımdan tüm bunlar geçerken aynı zamanda trafikteyim. Kaza atlattım. Eğer kaza yapsaydım ve Allah korusun maddi/manevi bir şey olsaydı o güvenlikçinin iki tarafta yakasında olurdum. Ara sokakta 4 yol var, ışıkta bekliyorum. Yeşil yandı hareket ettim, güvenlikçi yüzünden dalgınım. Sağdan gözümün ucuyla beyaz bişey gördüm. Frenlere asıldım kornaya bastım derken bi baktım, yeni model bi araba. İçinde genç bir çift. Adam mal gibi dondu kaldı bana bakıyor. Kadın da elini havaya kaldırıp adamın yanından özür diliyor. Bana yeşil yandıysa o kırmızı da geçti. O an motordan inip gel kardeş, plakan şu şu. Şuan emniyeti arıyorum ve sana veriyorum. Ve kırmızıda geçtiğini kendin ihbar ediyorsun tamam mı? Yoksa zaten ceza arkandan gelecek. Diyecektim ki, kendi kendime ulan dedim, bi gün içinde bi aksiyon yeter... Allah görüyor.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Şirkette yeni açılan dış ticaret elemanı pozisyonuna dünkü sarısını alsınlar diye totem yaptım ekiekiekieki kimsenin haberi yok

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Geçen gün Avcılar da sıkısık trafikte 4 tekerle gitmeye calısıyorum.. Yanımdan böğğğüüürrrrrrrrr zınnnnn!!! diye bir abi geçti, CBR1000RR, plakalık var plaka yok, kask yok, sadece pantul ve tişört var üzerinde birde çakma ray ban gözlük tabisi!! Hemen 155 i aradım tabi bende acı itiraf ama en azından kask taksa aramazdım yeminlen!! yakaladılar mı bilmiyorum ama motorun plakasının olmamasından dolayı belkide çalıntıdır biri motoruna kavuşur dedim.. Benimkisi züğürt tesellisi tabiki de

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)