Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

N-Com Özellikli Kask

Motovento
    REKLAM ALANI
    MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Merhabalar, 1 haftadır yeni bir kask araştırması yapıyordum. Benim emektar Nolan N61 yadını doldurmuştu ve bildiğiniz üzere N61 lerin iç astarları çıkmıyor. Temizlik mümkün olmadığından yeni model bir kask arayışına girdim.

Aradım taradım Nolan N63 / N86 / N103 / N104 derken N90 N-Com u alma kararı verdim fakat satınaldığım firmanın elinde olmadığı için tekrar bir arayışa girdim. N90 ararken N91 in bir üst versiyon olduğunu öğrendim ve sonunda istediğim bedeni ve rengi bulup aldım.

N91 çenesi açılabilen, içi çıkabilen ve yıkanabilen, dahili güneş gözlüğü olan orta halli bir kask. Uzun süre N63 kullandığımdan Nolan kalitesinden şüphe etmeden aldım. Gel gelelim nedir bu N-Com? Bu konuda yaptığım kısıtlı araştırmalar neticesinde, bu özellik sayesinde telefon görüşmelerimi yapabileceğimi ve mp3 dinleyebileceğimi öğrendim. Hatta arkamdaki (artcı) kişide de N-Com özelliği olan bir kask olması durumunda onunlada görüşme olanağı sunuyormuş.

Fakat beni tek ilgilendirek nokta Mp3 dinleyebilecek olmam. Bazı bağlantı kabloları mevcut Mp3 dinleyebilmem için, sadece bu kablo Mp3 dinleyebilmem için yeterli olacak mı? Bu kaskın içinde dahili bir speaker mı mevcut? Yoksa extra aparatlar mı gerekecek? Gerekecekse ne almam gerekiyor?

N-Com ile ilgili tecrübeli, bu sistemi kullanan, kullanmasa dahi iyi bilen ve beni yönlendirebilecek olan arkadaşların yorumlarına ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Kaskın içinde herhangi bir hoperlor vs yok. Sadece n-com hazırlığı yani gerekli boşluklar mevcut. Nolanın N-com unu alıp takınca kullanabilirsiniz anca.

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaskın içinde herhangi bir hoperlor vs yok. Sadece n-com hazırlığı yani gerekli boşluklar mevcut. Nolanın N-com unu alıp takınca kullanabilirsiniz anca.
    Fiyatlarını inceledim. 85$ dan 285$ a kadar değişen fiyatları var. Bluetooth özelliği olanlar zaten neredeyse kask parası. Neyse Mp3 playera devam : ) ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)