Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

şaka gibi ama gercek :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    güvenyahya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mobylette hemide 2005 70 cc oldu
    selamın aleyküm abiler geliboluda yazlıkta bekci olan bir abimizde bir regal raptol 250-9 modeli motor var 57.000 de orjinal makina 1750 tl istiyor sizce alıyımmı uzun yol tecrübesi yaparım 2 silindir 250 cc su sogutmalı resimlerini atarım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Uzun yolu bilmem de yolda uzun süre kalma tecrübesi yapabilirsin. Yüksek km'de piston sekman isteyen makinelar oluyormuş regalde. Yüksek dediğim de 40000 falan
    güvenyahya bunu beğendi.
    Heil Spellcheck

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    ben, ragalin yolda bırakanını görmedim ve duymadım.
    fiyatı çok makul değil aslında.
    motoru alıp en azından sekman-gömlek-yağ-filitre-akü vs ıvır zıvır derken 2750 yi bulur.
    zaten lastikler de bitmiştir.
    sen 2500 e kuba xjg modelini plakalı alırsın
    en azından sıfır makinan olmuş olur.
    güvenyahya bunu beğendi.
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    Zx6R Geliyor...
    benim ilk vitesli motorum regal raptor 250e9 modeli çok güzel süratlenme falan çok iyi yanlız ben 8 bin kmde aldım ve 8500 kmde sattım fanları sorun çıkartmıştı benmkinde... Güzel motor kullanımı rahat ve torklu motor temiz ise alınabilir. Eğer ustan falan varsa bir sor derim ben yinede göstermeden alma
    güvenyahya bunu beğendi.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Geliboluda motorcuları görmek ne kadar guzel
    ben olsam fıyatı biraz daha dusurtur öyle alırdım zıncırınden pıstonuna her an sorun çıkarma potansiyeline sahip
    güvenyahya bunu beğendi.

Motosikleti
    bende merak cok kt nin piston segmanlarını degiştirdim sadece şanzuman çok karışık bence gerisini kendim toplayabilirim ama gercekten regalin malzemeleri biraz pahalı amacım şu yazım bir ay boyunca tiger 250 ile gezdim oda 78000 de idi ama bir yazlıkcı amcanındı. amacıma gelince izmire gitmeyi çok istiyorum regali orda satabilirim belki ama hevesim var kuba cita 125 ler karamanda çook tutuluyor ben karamanlıyım tarsus konya adana karaman bunnlar çit mobylette (aslında çift ama orda çit diyorlar) bide mondial 125 ve çita çook tutuluyor kararsız kaldım :(

regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    korkmadan al kardeşim kendin kafana göre yabtrırsın fiyatı normale döner masrafı ile beraber yani sonrasında sıfır makınan olur hemde seni üzmeyecek bir makınan olur sallamıyorum kardeş bende kullandım 250 regal
    güvenyahya bunu beğendi.
    05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

Motosikleti
    Alıntı regal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    korkmadan al kardeşim kendin kafana göre yabtrırsın fiyatı normale döner masrafı ile beraber yani sonrasında sıfır makınan olur hemde seni üzmeyecek bir makınan olur sallamıyorum kardeş bende kullandım 250 regal
    biliyorum abi bu makinanın duruşu adamı hasta ediyor zaten ya geliboluda tek regal o motor 8 ay yattı adamla ozaman tanıştım bayır aşagı saldım 30 mt bitmeden çalıştı mondial falan olsa.... kaç 30 mtre 8 ay yatıp hem motor su sogutmalı ona şöyle bir bakım yapayım diyorum bide temizlik nikelajlarını parlattıkmı tamam ver elini izmir lastikleri yeni daha 17 günlük beraber taktırdık galiba dublex arka yada her ikisi

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    bu fiyat'a regal bulmuşsun hala soruyorsun...
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı güvenyahya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biliyorum abi bu makinanın duruşu adamı hasta ediyor zaten ya geliboluda tek regal o motor 8 ay yattı adamla ozaman tanıştım bayır aşagı saldım 30 mt bitmeden çalıştı mondial falan olsa.... kaç 30 mtre 8 ay yatıp hem motor su sogutmalı ona şöyle bir bakım yapayım diyorum bide temizlik nikelajlarını parlattıkmı tamam ver elini izmir lastikleri yeni daha 17 günlük beraber taktırdık galiba dublex arka yada her ikisi
    izmire gelirsen mutlaka görüşürüz beklerim bu ara hayırlı olsun zaten mobiletçi adam tamirden anlar motoru kendin toplarsın eksiğini yaparsın bizde ole yapıyoruz
    güvenyahya bunu beğendi.

Motosikleti
    çigliye gelcem

Motosikleti
    Kawasaki ER6N 2013
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben, ragalin yolda bırakanını görmedim ve duymadım.
    fiyatı çok makul değil aslında.
    motoru alıp en azından sekman-gömlek-yağ-filitre-akü vs ıvır zıvır derken 2750 yi bulur.
    zaten lastikler de bitmiştir.
    sen 2500 e kuba xjg modelini plakalı alırsın
    en azından sıfır makinan olmuş olur.
    ben yeni motorumu iki hafta önce alacakken arkadaşım aradı. birlikte almaya gidelim dedi. bende dedim olm bak gitmeyelim, bırak vapurumla gideyim . ama hiiiiç yoook . dinlemedi beni :D geldi aldı beni, tam kadıköyden eski salı pazarının oradan dönecekken çevre yoluna motor durdu. allahtan orada durdu. o regalini sürüyerek servise götürdü. bense taksiye atlayıp vapur iskelesine gittim :D ilk ve inşallah son regal maceramdır.
    güvenyahya bunu beğendi.

Motosikleti
    inşallah alıyorum bakalım bindik bir alamete gedeyoz gıyamete

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    çiğli bana uzak fakat babam eskiden orada oturdugu için biliyorum gelince mutlaka haber wer gelirim yanına

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    konuyla alakası yok da bir şey soracagım
    karamanlıysanız geliboluda neden bulunuyorsunuz sadece merak )
    güvenyahya bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çiğli bana uzak fakat babam eskiden orada oturdugu için biliyorum gelince mutlaka haber wer gelirim yanına

ayıpsın ya tel numaranı özelden mesaj atman yterli

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı güvenyahya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamın aleyküm abiler geliboluda yazlıkta bekci olan bir abimizde bir regal raptol 250-9 modeli motor var 57.000 de orjinal makina 1750 tl istiyor sizce alıyımmı uzun yol tecrübesi yaparım 2 silindir 250 cc su sogutmalı resimlerini atarım
    cbf al derim sana bende çok baktım gittim cbf aldım çünkü dd250-b9 u olan bi abim bende 130 u geçemiyorum sende 120 yapıyorsun ama senin parçan ucuz yakıtın bunun yarısı servisin heryerde var dedi bende cbf aldım =)
    güvenyahya bunu beğendi.

macar_93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 x MZ etz 125 (92)
    2500 derse kaçırma derim. Masraf açabilitesi yüksek o yüzden güzel bir tecrübe seni bekliyor Umarım güzel olur herşey =)
    güvenyahya bunu beğendi.

dtahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 S 2013 / Pcx 2019
    2012 Şubat ayında İstanbul'dan RR250E-9 almıştım 2007 model 8 bin km'de(Orijinal km).Biraz bakımsızdı ve grenaj eksiği vardı.1 ay kullandım sorunlar çıkmaya başladı.Ben de titiz biri olduğumdan serviste her şeyini yaptırdım,sıfır gibi oldu motor.Tüm masraflar ile birlikte motorun bana maliyeti 2750 oldu.Karbüratör falan da değişmişti.Sonra 6 ay kullandım ve sattım.Ama şu an çok temizini yine iyi fiyata bulsam hemen alırım.Kullanımı çok keyifli gücü çok yerinde bir motor.Ancak senin bahsettiğin motorun km si çok yüksek ve aldığın fiyatın 2 katı masraf etmen gerekebilir.Motorun içini dışını çok iyi baktırdıktan sonra az bir pazarlık daha yaparsan alınabilir diye düşünüyorum.
    güvenyahya bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konuyla alakası yok da bir şey soracagım
    karamanlıysanız geliboluda neden bulunuyorsunuz sadece merak )
    babam uzman çavuştu gözünün birinde körlük başladıgı için malülen emekli oldu sonra burda elektronik dükyanı acmış tabi ben daha çocukken sonra yazları karamana gidiyorum kışları burda endüstiri meslek lisesini okuyorum

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)