Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motor kazası

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaslar sabah bı kaza yaptım düşük hızda yere düstüm motorda herhangı bı sorun olabılır mı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    mekanik olarak bi sorun olabileceğini sanmıyorum, grenajda ayna kenarlarında yada topuzlarda çizik oluşmuş olabilir.

onumdekı araba caddede bırden fren yapınca olanlar oldu

hyce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    geçmiş olsun sende bir sorun yoksa gerisi o kadar önemli değil. hafif düşüşlerde motorun mekanik aksamına genelde zarar gelmez. yere çarpan kısımlarda hasar olması muhtemeldir. basamak, egzos vs...

ekıpmanlarım oldugu ıcın bende bır sey yok sadece dızımde bı kasılma var

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Tekrar çalıştırdığında çalıştıysa bir sorun yoktur. Düşünce çöpe at, kullan at motoru piyasada yok.
    Sadece senin için demiyorum. bu başlıkları açarken, detaylı anlatım yapsanız, motorun neresinde ne oldu gibi, bir de foto katsanız.
    hem inandırıcı hemde yorumlara açık bir konu olur. yoksa forumun % 50 ciddi % 50 si de dalga geçerek yorum yazar.
    ÖzLeMKaYrA ve MotorKafa bunu beğendiler.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

kürşat ışık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XVS 650 Dragstar
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrar çalıştırdığında çalıştıysa bir sorun yoktur. Düşünce çöpe at, kullan at motoru piyasada yok.
    Sadece senin için demiyorum. bu başlıkları açarken, detaylı anlatım yapsanız, motorun neresinde ne oldu gibi, bir de foto katsanız.
    hem inandırıcı hemde yorumlara açık bir konu olur. yoksa forumun % 50 ciddi % 50 si de dalga geçerek yorum yazar.
    aslında geçen hafta da benim başımdan ufak bi kaza geçti, ama tolganın yorumu görünce yazmaktan çekindim foto da yok
    Meğer hayat motorun üzerindeymiş..

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Geçmiş olsun, ön diskte çizik ezik var mı diye bir bak yamulmuş olabilir. Tabii ne tarafa düştüğün ve nasıl düştüğün de önemli :D Büyük ihtimalle hiçbir şey olmamıştır.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten tam makara yapmaya hazırlanıyordum ki, bir kaç ciddi yorum görünce vazgeçtim
    Artık başka konulara
    Motosikletli Kaplumbağa...

salvoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Süper 8 2012
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten tam makara yapmaya hazırlanıyordum ki, bir kaç ciddi yorum görünce vazgeçtim
    Artık başka konulara
    MotorKafa kerim546 'a bilmem sence bi sorun olabilir mi yazasın geldi dimi

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Gözle görülen yerler dışında Gidonda hafif bi sapma olabilir.Kontrol ettir derim ben.

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    Ulen ben adam akıllı soru sorsam bu kadar cevap vermezsiniz, adam düşmüş bize motorunu soruyor belkide dalga geçiyor herkes atlamış kerim546 taa interneti bulup siteye girip üyeliğine girip konu açıp yazacağını motoru kaldırdığında baksaydın ya bir şey var mı yok mu diye...
    Tolga Can bunu beğendi.

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı kürşat ışık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında geçen hafta da benim başımdan ufak bi kaza geçti, ama tolganın yorumu görünce yazmaktan çekindim foto da yok
    Yaz kürşat yaz sana laf yok
    Bilerek yada bilmeyerek, genç arkadaşlara lafım yok, motordan soğutmak istemem. Ancak onlarda benzer konunun yorumlarını hiç okumuyor sanki.
    Benim cevap yazmaktan yana sıkıntım yok, hatta yorum yazmak sıkılmadan yaptığım en eğlenceli iş, hodri meydan bile yaparım.
    Ancak kaza yaptım derken biraz ayrıntı verilsin. Motorla kaza yaptım nesi var. 3-5 yorumdan sonra ek olarak yağda akmıştı. ya kardeşi komple başından geçen herşeyi yaz.
    Herkes ona göre ne gerekiyorsa söylesin. Bazıları varki sola yatırsam sorun yok da sağa yatırınca şeytan karışır diyor.

Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artık başka konulara
    Yok ya sen yine yaz, forum yorumlarla renkli, hepimiz motosiklet kardeşliğindeniz. (
    Hepimiz kardeşiz yazcaktım ama şimdi sen nedemeye çalışıyon len babamız bir mi diyen örümcek kafalı biri çıkar diye vazgeçtim
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı aranel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulen ben adam akıllı soru sorsam bu kadar cevap vermezsiniz, adam düşmüş bize motorunu soruyor belkide dalga geçiyor herkes atlamış kerim546 taa interneti bulup siteye girip üyeliğine girip konu açıp yazacağını motoru kaldırdığında baksaydın ya bir şey var mı yok mu diye...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)