Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Kask Kamerası Artık Hepimize Şart Oldu :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orası neresi, örnek video da benim değil zaten, vatandaşın biri çekmiş.
    Blueray film izlemekten, Crossfire ekran kartı ile oyun oynamaktan kaliteli görüntüye gözler müftela oldu.
    Dvix filmler bile sarmıyor. Bunların görüntüsü hiç sarmaz. Beni anca gopro paklar. Oda uzun yıllar sonra herhalde
    Digitürk / History HD kanalında yayınlanan bi program usta

http://www.digiturk.com.tr/videolar/belgesel/modern-rehinciler-her-cuma-2100da-historyde/
    Fikrin ne fahişesi oldum ne zamparası-Bir vicdanın bilemem kaçtır hava parası..
    Yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha, -Yolcular gitmese de yollar gider Allah'a..
    DIŞI SÜKÛN İLE ZAHİR, DERUNU MAHŞERDİR DERUNU MAHŞER..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Valla ben dijitürk'e 2000 yıllarda yol verdim. Gidiş o gidiş dönüşünü de beklemiyorum. Bedavaya verseler almam. O kadar Öggg geldi.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eyvah, ki ne eyvah.... Emekli amcalara, is cikti. Cani sikilan amca, bes dakika bankamatigin onune durana park cezasi yazdirir. Ayrica fotografin ne zaman cekildiginin, makine tarihinin dogrulugunu nasil tespit edecekler? O zaman birini telefonla konusurken cekeyim, hergun photoshop ile tarih basar veriririm emniyete. emniyetin bile makinelerine kalibrasyon zorunlulugu varken (radarlar, alkolmetreler vs) adamin cekinin cektigi resimle ceza kesilemez. Tam okullar olmasa, milli egitim bakanligi ne guzel olurdu mantigi...
    Bu uygulama daha once anayasa mahkemesinden donmustu. Yine doner.
    drtayfun bunu beğendi.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Sazanlik etmeyin,
    Fotolari polise bedavaya vereceginize cezanin dortte biri fiyatina arac sahibine verin.
    Performansiniza bagli olarak gunde bin liraya para demezsiniz.
    xawa, 35emre35, serdar1547 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sazanlik etmeyin,
    Fotolari polise bedavaya vereceginize cezanin dortte biri fiyatina arac sahibine verin.
    Bu yasa kabul görürse, hemen işi bırakıyorum.
    sayende kendime meslek edineceğim
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sazanlik etmeyin,
    süper fikir her ay yeni model motor alırım her markadan bütün modeleri denemiş olurum

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:34 ----------

Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yasa kabul görürse, hemen işi bırakıyorum.
    sayende kendime meslek edineceğim
    meslektaş oluruz

her sabah en az üç sivil polis aracı emniyet şeridinde benim güzergahta onlardan da para istesek ayıp olurmu

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    herkesin birbirini ispiyonladığı bir toplum daha önce yaratılmıştı hem de teknoloji bugünkünün yüzde biri idi. isteyen buradan ulaşabilir. daha sepesifik bilgiye ise buradan

onun yerine insana saygıyı yerleştirsek daha kolay be
    enzo1903 bunu beğendi.
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı phradrel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkesin birbirini ispiyonladığı bir toplum daha önce yaratılmıştı hem de teknoloji bugünkünün yüzde biri idi. isteyen buradan ulaşabilir. daha sepesifik bilgiye ise buradan

onun yerine insana saygıyı yerleştirsek daha kolay be
    İçimi rahatlattın tek rahatsız olan ben miyim diye soruyodum kendi kendime... Devlet insanın eline 1 parça güç verip nasılda kontrolü altına alabiliyor. Sizden biraz daha fazla gücü olan polisten hergün şikayet eden adam kamera alıp sokağa çıkıcam diyo neyse hayırlı olsun. bu arada kaskına kamera takan arkadaşlar umarım bu cezalar size de geldiğinde şikayet edenlerin güzel annelerine küfürler etmezsiniz.
    enzo1903 bunu beğendi.

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı Terapist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İçimi rahatlattın tek rahatsız olan ben miyim diye soruyodum kendi kendime... Devlet insanın eline 1 parça güç verip nasılda kontrolü altına alabiliyor. Sizden biraz daha fazla gücü olan polisten hergün şikayet eden adam kamera alıp sokağa çıkıcam diyo neyse hayırlı olsun. bu arada kaskına kamera takan arkadaşlar umarım bu cezalar size de geldiğinde şikayet edenlerin güzel annelerine küfürler etmezsiniz.
    biz işin gırgırındayız

bir haber görmüştüm emniyet genel müdürlüğü proje hazırlamış plakalara chıp takılacakmış bunu biraz daha geliştirip emniyet şeridine girenleride tespit ederler.

her tarafımız teknoloji olmaya başladı bbg evi gibi olmaya başladık yakında ensemize chip takarlarsa şaşırmam mazeretleride her halde şu olur kaybolursanız sizi rahat bulalım diye.

en çok rahatsız olduğum ehliyet değiştirirken verdiğim parmak izi, devletin vatandaşa potansiyel suçlu gözüyle bakması.

Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz işin gırgırındayız

bir haber görmüştüm emniyet genel müdürlüğü proje hazırlamış plakalara chıp takılacakmış bunu biraz daha geliştirip emniyet şeridine girenleride tespit ederler.

her tarafımız teknoloji olmaya başladı bbg evi gibi olmaya başladık yakında ensemize chip takarlarsa şaşırmam mazeretleride her halde şu olur kaybolursanız sizi rahat bulalım diye.

en çok rahatsız olduğum ehliyet değiştirirken verdiğim parmak izi, devletin vatandaşa potansiyel suçlu gözüyle bakması.
    İşte korkum bu zaten dalga geçtiğimiz herşey gerçekleşiyor, bunlar gerçekleştikçe aklıma hep şu video geliyor.
    Eagle7 bunu beğendi.

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    tşk ederim çok güzel özetlemiş .şuanda toplumun yaşadığı durumu çok güzel anlatıyor

tabiki anlayana sivrsinek saz anlamayana davul zurna az

puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    araç sürücüleri, görüntüyü kaçırmadan acele ile fotoğraf çekmeye çalışırsa kazaya sebep olabilirler.

Kaska kola motora kameraları takıp emniyet şeridi avına çıkıcaz artık :D :D elimden kurtulamıyacak köprü katilleri!!! :D :D

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    aynı şey motosiklet sürücülerine uygulanabileceğini düşünürsek, araba sürücülerinden daha çok ceza yiyeceğimiz kesin..
    xawa bunu beğendi.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Motosikleti
    Mondial 150 Mr Vulture ''
    Devlet hepimize dağıtsın o zaman kamera 600 lira nerde bunun elentirik parasii

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    trafikle ilgili daha saçma neler yaparlar acaba derken bu çıktı.

her gün binlerce fotoğraf kim ayıracak kim derleyecek cezayı kim gönderecek?

seyir halinde fotoğraf çekmek bir suç değil midir ? sürücü hangi eli veya ayağıyla foto çekecek?

bir şahsın izni olmadan o kişini fotoğrafını çekmek ne olursa olsun hem ayıptır hem de suçtur.

tüm bunlara ve diğer radar vs gibi güvenlik önlemine harcanan para trafik eğitimine ve bilincine harcansa çok daha iyi olmaz mı ?. daha güvenli trafik amaçlarken birbirini ispiyonlayan efendisine şirin gözükmek isteyen köleler olmayalım. sizi bilmem ama ben güvenlik kameralarına bile şüpheyle yaklaşıyorum.

bunun yanında özellikle istanbulda trafiğin yeni bir sorunu çakar lambalı ama gerçek çakar lambalı görevli araçlar ve protokol araçlarıdır. onlar canımızı hiçe sayıp sözüm ona görev diyerek 5 cm yanımızdan tam gaz giderken ben hiçbir kuralı meşru saymıyorum.
    Oseberg bunu beğendi.

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    bunun yanında özellikle istanbulda trafiğin yeni bir sorunu çakar lambalı ama gerçek çakar lambalı görevli araçlar ve protokol araçlarıdır. onlar canımızı hiçe sayıp sözüm ona görev diyerek 5 cm yanımızdan tam gaz giderken ben hiçbir kuralı meşru saymıyorum.[/QUOTE]

aynen katılıyorum imam gazlasa cemaat s.....r .

Motosikleti
    Honda CB125 E
    Acaba Bu Kamera Her Kaska Uyumlumu ?

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizi bilmem ama ben güvenlik kameralarına bile şüpheyle yaklaşıyorum.
    Aklima Cem Yilmaz'in fundamentals'daki CIA bizi izliyor repligi geldi.

Bi gun motorun calinirsa oraya kamera koymayanlara soversin ama.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aklima Cem Yilmaz'in fundamentals'daki CIA bizi izliyor repligi geldi.

Bi gun motorun calinirsa oraya kamera koymayanlara soversin ama.
    suçluyu sistem yaratıyor, kamera çözüm sanıyorsanız sadece izlenmekten hoşlanıyorsunuz demektir. çözümü yanlış yerde arıyoruz.
    crxforever bunu beğendi.
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)