Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhaba yardım Edebilirmisiniz acaba ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    MYG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 mg sport
    Merhaba , ben yenı motor aldım yasım 15 , Motorumun markası Mondial 100 sfc snappy x , bugun motorumla giderken
    Silindirden galiba bi patlama sesı geldı , hızım 3 vıtes 50 km di fazla bagırtmıyordum , ve Aniden bi patlama sesi geldi bu ses, bugun baya korktum suremedım 1-2 saat ,
    ondan sonra , tekrar surdum 5 dakika sora yıne patlama sesleri gelmeye başladı tamamen korkup koydum garaja , Benzını yenı koydum , yag 10 40 , yeni , km 950
    Egzos falanda deldirmedim , bi cevap verebilirmisin işi bilen abiler arkadaslar kardesler ? Cok korkuyorum bişeymı oldu acaba ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ekrsozdan geliyodur o patlama sesi. Karburatôrüne hava ayarı yaptır.

Motosikleti
    Mondial 125 mg sport
    Peki abi bunun ıcın benden nekadar para alırlar , egzozdan dınledım ama bosa alıpta bgırttırttım egzozdan gelmedı ama dedıgınıde yapayım abı yarın yınede teşekkür ederim

sSameT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaptırınca banada sölermisin bide sen motoru 0 mı ?
    plaka ne aldıysan kaç tl ye mağal oldu ?
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir.
    Ehliyet: A2 (01.10.2015)
    Motosiklet: 125 Mh Drift

Motosikleti
    Mondial 125 mg sport
    Motoru sıfır aldım 1800 plaka ruhsat 2 ye maal oldu , tabı ruhsat falan babamın ustune , benım yaşım 15 babamın daha olaylardan haberı yok , Korkuyorum kotu birşeyi varmı acaba motorun ya o Patlama sesınden sonra egzozdan cıkan ses bayagı kalınlaştı bu arada

sSameT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeşim o egzoz açılıyo ondanmış arkadaşıma sordum böle böle ney o diye oda dedi egzoz motor sıfır olunca açılma yapar diyo ondanmış sen ginede git bi sor derim. benim yaşımda 15 annemin üstüne alım diyom plaka ehliyet olmayınca alınıyomu ?
    Alıntı MYG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru sıfır aldım 1800 plaka ruhsat 2 ye maal oldu , tabı ruhsat falan babamın ustune , benım yaşım 15 babamın daha olaylardan haberı yok , Korkuyorum kotu birşeyi varmı acaba motorun ya o Patlama sesınden sonra egzozdan cıkan ses bayagı kalınlaştı bu arada
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir.
    Ehliyet: A2 (01.10.2015)
    Motosiklet: 125 Mh Drift

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    o ses egzosdan geliyor korkma zamanla alışırsın hatta hoşuna bile gider ani gaz açıp bıraktığın zamanlarda olur genelde
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

Motosikleti
    Mondial 125 mg sport
    Peki Teşekkür Ederim cevaplarınız ıcın hepınıze , cok teşekkür ederim sagolun , motor galiba yavaş yavaş aciliyor o yuzden gelıyor Cok Teşekkür ederim serdar abi

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    15 yaşında birine göre cesaretlisin. Yalnız. "Umarım polis yakar ve ehliyetsiz ruhsatsız binmenin cezasını yersin" diyorum.
    Çocuksun. Allah korusun o motorla giderken yola atlayan 3-5 yaşındaki çocuk olsa , yaşlı bastonla giden dede-nene olsa... Ve sen onu ezsen öldürsen nasıl o vicdanla yaşayacaksın.
    18 ine gel. Ehliyetini al adam gibi sigortanı yaptır sonrası kaderine kalmış. Sen sebebini işle sonra Rabbine bırak.

Lütfen forum halkı, böylelerine önderlik etmeyin.
    Sürsünler alışsınlar ama yollarda değil. paran varsa piste eğitime git. Yoksa git tarlada köyünde düşe düşe bin kardesim...

Sonunda bunun gibi olursunuz işte:
    "men dakka dukka"

Motosikleti
    Mondial 125 mg sport
    haklısın abi ama , ben bunun gıbı gösteriş yapmıyorumki , haftada 2 gun , suruyorum cumartesı ve pazar , onceden babamın motorundan deneyımım baya var, hız olarakta 60ı gecmıyorum , sakin sessiz yollarda hızlanıyorum , gösterişle , havayla vb ısım yok abi , Allah korusun kaza falan cok sakat ıs bunlar teşekkür ederim uyarı ıcın sagol abi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)