Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

motorsiklet için kredi çekçem içeri...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı rapperuzi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abiler cevaplar için teşekkürler ama beni aydınlatıcak bilgiyi kimse vermemiş :D 1 kişi dio kredi kartı olmadan vermezler diğeri dio verirler 2 gün sonra gidicem bankayla görüşmeye ama ön hazırlık için sizlere sormak istedim sizce verirlermi 3 aylık sigortaya 5000 tl bana net cevap verebilcek varmı bazı abilerim sormuş ehliyetin varmı evet var a2 ehliyetim kaskım ve montumda var elbiselerim ehliyetim hazır 3 yıl vitesli motor kullandım herşey iyi hoş ama net alcak param çıkmıyo ve dikkat ettim alcağın eski model motor sorun çıkarır demişsiniz hiç sağlamı ayakta duranı yokmudur bu fiyata hani ben aldım 1 ay sonra bana masraf çıkarmadan binebilceğim sadece bakımlarını yaptırıp keyfime bakabilceğim eski model racing motorsiklet bulmak zormudur değilse ne alablrm bu fiyata teşekkür ederim tekrardan
    Sana buşkilde vermezler. Kefil isterler. 6 ay çalışmış olman gerekli.

Sıfır motor alırsan motora rehin koyarak verirler. Daha anlaşılmayan bişey varmı ?
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    salvoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Süper 8 2012
    o paraya 600 lük makıne alınmaz dostum alırsanda basın dertten kurtulmaz.illada alıcam diyosan al hayrını gör. krediyide verirler bence pek sıkıntı olmaz.kredi kartı kullanıosan ödemeni hiç geciktirmediysen ödemelerini gösterebilirsin.5 bin için pek sıkıntı cıkartmazlar bence.

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    o paraya 600 cc alınmaz bi okadar da üzerine harcarsın.
    150 250 cc katagorisine bak kardeşim.
    What goes around, Comes back arround...

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    onu bunu bilmemde bu forum neden war bilmediğimiz konuları sorup öğrenmek için ya bilmeyene birisi konu acıo haklı olarak 600luk motorla başlanırmı die konuyu açana denmeyen kalmıyor adı üstüne bilmeyen kişi öğrenmek için burda doğru dürüst kimseyi kırmadan cevap verilse ne olcak sanki...

Alıntı banro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kapitalist düzende yaşıyorsan faiz olacak, diğer alternatif, faizsiz sosyalist düzene geçersen din olmayacak, faizsiz bankacılık diye birşey var,nasıl işler halen anlamadım.Verdikleri borçtan faiz almıyorlarsa nasıl ayakta kalırlar bilmem. Müslüman geçinipte haram yiyen tonla adam var, birçift laf da onlara etsen.
    onlar faizin ismini değiştirmiş katılım bankacılığıymışlar hesapta. aldıklarıda faiz değil katılım payıymış, faize para yatırdığında onlarda kar payı diyorlar faiz yerine. yersen... arap kralları ingilterelerde fink atsın son model altın kaplama arabalar alsınlar isimleri müslüman olsun. halkı yerlerde sürünsün. peygamber efendimiz vefat ettiğinde sırtında bir tek yamalı bir hırkası vardı, dünya malına tapmayın diye nasihat ederdi bütün müslümanlara ve islam alemine. müslüman ülkelerin başındakiler şu anda halkını ezip kendileri şatafat içindeler. o şatafatı yapacağına dedilermi ülkenin hazinesinde şu kadar birikmiş var halkın ihtiyacı var onlara faizsiz kredi verelim yatırım yapsınlar diye. baştakiler o biriken paraların hepsini kendi ceplerine almayı yeğlediler. vatandaşlarınıda bankaların kucağına bir güzel oturtup kapitalist düzenin çarklarına uydurdular. adamda para yok taksitle alabilecek nasıl bir çıkış yolu var faiz ödemeden bende merak ettim.
    Mengu16 ve pistolpitt bunu beğendiler.

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bunca yıldır finans sektöründe çalışıyorum, bu kadar bankacıyı birarada hiç görmemiştim.
    tezer bunu beğendi.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı banro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kapitalist düzende yaşıyorsan faiz olacak, diğer alternatif, faizsiz sosyalist düzene geçersen din olmayacak, faizsiz bankacılık diye birşey var,nasıl işler halen anlamadım.Verdikleri borçtan faiz almıyorlarsa nasıl ayakta kalırlar bilmem. Müslüman geçinipte haram yiyen tonla adam var, birçift laf da onlara etsen.
    Faiz olmazsa bankalar ne kazanacak ? Herşey parayla dönüyor.

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    abiler cevaplar için teşekkürler ama beni aydınlatıcak bilgiyi kimse vermemiş :D 1 kişi dio kredi kartı olmadan vermezler diğeri dio verirler 2 gün sonra gidicem bankayla görüşmeye ama ön hazırlık için sizlere sormak istedim sizce verirlermi 3 aylık sigortaya 5000 tl bana net cevap verebilcek varmı bazı abilerim sormuş ehliyetin varmı evet var a2 ehliyetim kaskım ve montumda var elbiselerim ehliyetim hazır 3 yıl vitesli motor kullandım herşey iyi hoş ama net alcak param çıkmıyo ve dikkat ettim alcağın eski model motor sorun çıkarır demişsiniz hiç sağlamı ayakta duranı yokmudur bu fiyata hani ben aldım 1 ay sonra bana masraf çıkarmadan binebilceğim sadece bakımlarını yaptırıp keyfime bakabilceğim eski model racing motorsiklet bulmak zormudur değilse ne alablrm bu fiyata teşekkür ederim tekrardan

ABİLER DETECTED
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı haojin2005 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maklube var dediler geldik
    haojin2005 bunu beğendi.

DarkKnight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sen rahat ol 12 yasimdan beri motora biniyorum ve bu benim 5 ci motorum olcak burasi motorsikletcilerin birbirlerine yardimci olmalari icin acilmis bi site senin gibi beyin yadi 10u gecmemis andavallarin sacmalamak icin yer aradiklari yerlerden degil. Dua et telden yaziyorum
    Biz rahatızda sen azcık yaşını yerini bil,bu forumda öyle ben 12 yaşımdan beri biniyorum diyemessin arkadaş burası legal ortam ehliyetsizken veletsin bize uçtum kaçtım havası yapma,legal olarak 1 senedir motora binme hakkın var seninde kaç sene bindiğin bizi ilgilendirmez senin gibi kredi istek konusunda birsürü başlık var madem çok biliyorsun bişeyleri önce adam gibi forum kullanmayı öğren burası yardımlaşma ortamı evet ama öle yan gelip 600lük alıcam kredi çekicem diyip şekil yapma ortamı değil bulamadığın birşey olursa sorarsın kredi arama yeride burası değil bankaların müşteri hizmetleri klavye şövalyeliği yapmayın burda.

İşin ayrı bir yanı da 8 bin liraya 600lük motor alıcam diyorsun ama 0 8 bin lira elinde yok daha motorun sırf kendisine durumun şuan elvermiyor o motorun lastiği biterse,bakım masrafı,işten cıkabilme ihtimalin falan bir sürü olay yazmışlar ama seni gene tatmin edememişler cidden sana bir abi tavsiyesi birşeyi yapıcaksan olduğun konuma göre ve gerekli merciye göre yap burası kredi kurumu değil,motor konusunda da almaman gerekli ama büyük ihtimalle alıcaksın ve kazancının büyük bi kısmı hep o motora gidicek hayatta başarılar.
    barış03 bunu beğendi.

barış03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRICITY 125
    Arkadaşım senin alacağın kredi ihtiyaç kredisi adı altında olacak. Dolayısıyla 3000-5000 gibi rakamlar şube yetkisi altında kullandırılabilir. Bunun en kolayı maaş müşterisi olduğun bankaya başvurman. Şubeye gidip skorunu öğrenip ne kadara kadar kredi çekebileceğini söylerler. 3-4 aylık sigortalı çalışanlara üst onay vs. şeklinde kullandırılan krediler var. Eğer özelden yazarsan bizim bankanın faiz oranlarını söyleyebilirim. Burada reklam olmasın Umarım hayal ettiğin motora kendini yormadan, zora sokmadan kavuşur; kazasız belasız bir şekilde kullanırsın. syg.

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    gerçi arkadaşlar anlatmış ama ben de kendimden birşeyler paylaşayım.
    öncelike motosiklet kredisi-taşıt kredisi ile karıştırmayın lütfen.;
    bildiğim kadarıyla şu anda motosiklet kredisi veren çok banka yok.(yapı kredinin şartlarını inceledim, şartlar şöyle)
    adı " motosiklet kredisi" olan kredilerde sizin "0" motosikletin %20sini ödemeniz bekleniyor. kalan %80 için kredi kullanıyorsunuz, motoru ipotek ediyorlar. ayrıca bankanın yan kuruluşu olan sigorta şirketinden mutlaka hayat sigortası satıyorlar ve bazı durumlarda kaskoyu da kendi yan kurumundan yapmanızı diretiyorlar.
    yani astarı yüzünden pahalıya geliyor. ikinci el motosiklet içinse şartlar daha ağırdır diye tahmin ediyorum. ağır derken motorun yaş sınırı (azami 2, 3 ya da 5 olabilir, araştırmadım) ve kredilendirilebilecek miktarı (% olarak) kastediyorum.
    daha önce yazan arkadaşların bahsettiği gibi sizin için en makulu ihtiyaç kredisi kullanmak olacaktır. güvendiğiniz -ve size güvenen- birinin kefaletiyle çok rahat kredi kullanabilirsiniz.
    8bin liraya sağlam bir 600cc almanız bana da zor gibi geliyor. hele ki mevsim açılmış, tüm satıcılar avuçlarını ovuştururken.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)