Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motosikletimi baştan yaratacak servis - usta önerisi istiyorum dostlarım

Motovento
    REKLAM ALANI
    mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    abilerim, ablalarım, kardeşlerim, dostlarım, adminim, modum hepinize merhaba, mutlu sürüşler dilerim.

maruzatım başlıkta gördüğünüz üzre motosikletimle alakalı. aşağıda durumu özetlemeye çalışacağım..

benim çin malı (monero cmx 250 a) motosikletim vardı geçen yaz biniyordum.. ameliyat olmam gerektiği üzre motosikletimi evimin önüne zincirledim ve vedalaştım..
    vedalaşırken yağ akıtan benzin damlatan doğru düzgün çalışmayan kısaca hurdaya ayrılmak üzre idi zaatı muhterem..

ben derim ki, artık iyileştim.. motosikletimi a dan z ye 0 dan toplayabilicek, şase kaynağından tutta işte muayeneden geçecek şekle sokup daha sonra boyayabileceğimiz yani kısaca kendi motosikletiyle uğraşır gibi uğraşıcak (emeğinin kaşılığını fazlasıyla ödeyeceğim elbetteki) parçaları ben temin edebilir miyim bilmiyorum ustam temin edebilirse ne ala sözün özü böyle bir servis, usta zanaatkar bir abi kardeş dost arkadaşa ihtiyacım var..

varmıdır durumla alakalı bana yardım edebilecek olan ? yani zaman kısıtlamamız da yok ne efendime söyliyim harcamalar için işte 2 3 binlira falan gözden çıkardım.

şimdi üstadlarım diyecekki be ey allahın insanı, at o motoru çöpe gel 2. elini zaten o paralara alırsın.. hayır üstadlar ben çok motosiklet almaya niyetlendim hatta aldım da olmadı bi şekilde iade oldu hep bi sorun çıktı falan bu motosikletle kaderimiz hep eşit gitti.. ondan kıyamıyorum..

umarım özetleyip derdimi anlatabilmişimdir.. motosikletimin resmini isterseniz çeker koyabilirim.. ama şu an hurdayı hayata kazandıracak bir zanaatkar abi kardeş dost arıyorum..

selamlar, hörmetler..
    What goes around, Comes back arround...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    bu yazıyı KIŞ aylarında açmış olsaydınız,
    yardımcı olurdum,

Fakat sezonun başındayız ve havalarda epeyce açık geçiyor,
    malum herkesler yatırdıkları motorları hayata geçirme çabasındalar ve pekte boş vaktım kalmıyor,
    o sebepten yardımcı olabilecek başka kişiler çıkar umarım,
    dediğim gibi keşke daha evvelden duyurmuş olsaydınız,,,
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    BURGMAN
    sevgili serkan iyi niyetine çok teşekkür ederim, cevap vermen bile mutluluk verici..

ha 'gel kardeşim hallederiz sıkma canını' diyebilecek üstadlar olmasını da ümit etmek ayrıca güzel..

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    Geçmiş olsun uzun zamandır görünmüyordun, özlettin kendini.
    Umarım motoru da istediğin gibi toplatır dönersin yollara
    dört tekerde bedenimi,iki tekerde ruhumu taşırım

Motosikleti
    BURGMAN
    merhaba tombo, evet sağlıkla alakalı sıkıntılar yaşadım, zor bir kış geçirdim, sanalla pek ilgilenemedim, tekrar burada aranızda olmak çok güzel

umarım bizim hurdayı düldüle çevirebilecek bir üstad bulurum

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    Olmadı alır sırtına sen onu gezdirirsin aranızda lafımı olur, yıllardır birbirinizin kahrını çekiyosunuz
    dört tekerde bedenimi,iki tekerde ruhumu taşırım

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    nerelerdesin sen yahu..ne ararsın ne sorarsın..sağlık probleminden haberimiz bile olmadı...geçmiş olsun...

motosiklet tamircimiz var biliyorsun..
    amaaaa....

adama o kadar yalancı çıktım kii..

ben diyeyim 10 sen de 20 kişi için telefon açtım..konuştuk,motoru yolluyorum diyorum..

bekliyorum diyor...

ne gelen var ne giden..
    ülem o kadar adamın 1 tanesi gitsin değilmi..gitmediler arkadaş..

dolayısıyla artık sen bana kimseyi gönderme şöyle böyle bir iş var diye arama diyor..isteyen getirsin motorunu,beni bulsun konuşalım uyarsa hallederim..artık kimseyi beklemem diyor..

ve ben bişey diyemiyorum...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Motosikleti
    BURGMAN
    samet abi merhaba, haklısın abi hayırsız kardeş çıktım sana karşı hakkını helal et

abi benim motosikleti biliyosun.. sıkıntılı uğraştıran motor.. ustam a dan z ye toparlayabilicekmi hani çırıl çıplak soyup şaseyi elden geçirip işte motor rektefiyesi elektrik düzeneği falan..
    bide mesafe çok uzak olduğu için gelip gitmek de sıkıntı çok mesafe var ondan ürküyorum biraz. ufak bi arızada abi yolda kaldım gel diyemem ki ustaya..
    hadi mesafeyi de geç hakkaten benim istediğim gibi olurmu sen kişisel garanti verebiliyomusun bi üstad olarak ?
    yani sadece getirdik götürdük 300 400 liraya mal olcak arabayla :\

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)