Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

ilkkez 600lükle köprüden geçirmek

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tulpar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650R
    Yüksek cc motorlarda virajlarda dikkat birde gaza gelme köprüde viyadükte sorun yaşamazsın... kartlı hgs alırsın sorun olmaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Çalındı almayı düşünmüyor
    O kadar korkuyorsan iyi sürmeyi bilen bir arkadaşına tanıdıgına söyle o getirsin kardeş kendine güvenmessen başına birşey gelir kendine güven ve gaz verme dönerken sanın fren yapma sakın ön fre asagı düscek gibi hissedersen gazı hafifden kes ve bi anda gaz verme arka attımı mazalla korkunç şeyler olabilir ilk önce öz güven bende korkuyordum ilk motorumu aldıgımda kendime bir güvendim başıma hiç birşey gelmeden geldim vallaha ilk kendine güven gerisi olur sakın anıden vites atma veya düşürme bu 600 arkayı kitlerse arka kayar ve asfalt ile kanka olursunuz

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Köprünün altından çok sular aktı, sen hala köprüyü geçemedin mi:S
    diimh bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Not: er6n 600 cc degil 650 cc

joeblack89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Leopard
    er6n 650 cc ama max speed çok yüksek değil diye biliyorum isterse 1300 lük makina olsun araba seyrinde gibi sakin kullanımda acele etmeden amacına ulaşabilirsin kazaların çoğu aceleden oluyor motor bilgin zaten varmış sıkıntı yaşamazsın hayırlı olsun bu arada

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Naptın geçtinmi köprüyü
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    İki gündür adam yok ortalarda. Ya köprüyü geçemedi yada motordan inmek istemiyor. Bari yemek yemek için dur olmadı merter mc e git arabaya servis yapıyorlar sanada yaparlar
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Kawasaki ER6N 2013
    Arkadaşlar geçtim geçtim hiç sıkıntı olmadı keza ybr den daha tahat geçtim iki gündür neredeyse motorun üzerinde uyuyorum . O yüzden yazamadım ki hala daha motorun üzerindeyim tek sıkıntım yarım saat hgs kuyrugunda bekledikten sonra kredi kartının geçmediğini öprenmiş olmam ve kaçak geçmem di motosohbet de ilk izlenimlerimi yazacağım az sonra
    philetoaster ve Dachota bunu beğendiler.

philetoaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250 ABS, 640 LC4 SM
    Alıntı diimh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar geçtim geçtim hiç sıkıntı olmadı keza ybr den daha tahat geçtim iki gündür neredeyse motorun üzerinde uyuyorum . O yüzden yazamadım ki hala daha motorun üzerindeyim tek sıkıntım yarım saat hgs kuyrugunda bekledikten sonra kredi kartının geçmediğini öprenmiş olmam ve kaçak geçmem di motosohbet de ilk izlenimlerimi yazacağım az sonra
    İyi günler ben trafik şubeden, o motordan inin bi konuşcaz
    Ridin' through this world, all alone. God takes your soul, you're on your own

Motosikleti
    CB500 F
    güle güle kullan motorunu

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)