Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Wındıy S 125 / Kuba XR125 Hangisi Bi Yardım İçeri Girin

Motovento
    REKLAM ALANI
    sSameT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motor Alacam Arkadaşlar Ama Biraz Çekici Bişey Olursa Bunlardan Hangisi Güzel Sizce Yada Başka ( Kuba/Kanuni ) modellerinde Hangisi Güzel Bi Yardım Ederseniz Artık Sevinirim Kızların Gözüne Güzel Görükcek Bişey Olursa Biraz Sevinirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:17 ----------

Dediğim Motorların Resimlerini Koyuyumda Bilmeyenler Baksın Belki Ona Göre Bi Şeyler Sölersiniz Yardım. Resimleri Koyamadım Resimleri Orada Bakarsanız Sevinirim Nasıl Koycağımı Bilmiyorum.
    http://www.kubamotor.com/new4/urunlerimiz/touring/xr125
    http://www.kanuni.com.tr/motosiklet/87/windy-s-125
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir.
    Ehliyet: A2 (01.10.2015)
    Motosiklet: 125 Mh Drift

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İkisi de değil, aynı bütçeye Salcano Wolf
    cesur509 bunu beğendi.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

kızların gözüne güzel gözükücem diye dedin varsa bu tip motorların alayından uzak dur.
    yzf125 güzel gözükür

Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şöyle söyleyim, motoru internette görmeyle ve bizzat kendi gözünle görmek arasında dağlar kadar fark var. Geçen gün kanuni windy s'e bakmaya gittim, motorun tipi gayet iyiydi. İnternetten bakmaya o kadar alışmışızki motorlara, gerçek hayatta windy s'i görünce motor gözüme at gibi geldi.

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Windy dikkat çekmiyor bence. sonucta eski kasa YBR tipli başka bişey degil. Apache, Drift, YBR Esd gibi modeler varken Windy yanında bebek bezi gibi kalıyor.

Dikkat çeksin diyorsan ki sanırım 3bin lira butcen var en fazla. bu butceye Mondial Drift ve Salcano Wolf'ten baska motosiklet alınmaz benim düşüncem. Drift Wolf'ten daha torklu ve gucludur fakat saglamlık ve rahatlık bakımından Wolf daha iyi. yani sen diyorsun ki dikkat ceksın kız tavlıyım, Mondial Drift alıcaksın. oturus tarzı olsun motosikletin durusu ve gücü olsun tam senlik bi motosiklet bence. Diğerllerine hiç bakma bile. bu tavsiyelerim 0 motosiklet için. 2.el istersen yine tavsiyeler gelebilir tabi ama dedıgım gıbı 0 alıcaksan senın ıcın en uygunu Drift'tir.
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    125'lik motora kızlar ne kadar bakar bilmem ama bi TATLIHIZ izzet vardı geçen diyodu liseli kızlar baksın istiyosan 2013 YBR alacakmışsın, kırmızısından olacak ama

Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Liseli kızlar bakmasını istiyorsan..

Alıcan 2013 Ybr.. Kırmızı olucak ama.. Basıcan siyah taranspanı.Xenonu.. Ferrari logo ekzoz..Beyaz kask veya gözlük sana bırakıtık bunu.. Giyicen süperstarları..Kısa gömlek..

Simdi yorumuma geleyim.. Drift güzel motordur beyazını al derim ..

Ve ugur kardesimin dedigigi gibi. MH DRİFT SAYFASINA..
    EmrE_09 bunu beğendi.

semihg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy's 125-Honda PCX 125- X-max 250-CBF 150
    Windys'i 10.000 km kullandım gerçekten parasını sonuna kadar hak eden bir motor.Tabiki bakım periyodunu takip edip düzenli bakımını yapıcaksın.Kubayı hiç kullanmadım ve nasıl bir motordur o yüzden yorum yapamam.Ama windys e sonuna kadar kefilim.
    Bence şekli şemali gayet yerinde bir motor bence.Tabi kişisel olarak değişir bu durum.
    Buda üzülerek sattığım kara kızım.
    https://www.facebook.com/gencal1

semihg abi motorun süper bi görünümü varmış bende bundan bunun gibi alım diyorum abi artı yönleri neler tekerleri frenleri ne nasıl kullanımı ne abi bi yardım edersen sevinirim. kara kızın güzelmiş valla

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:58 ----------

bide benim boyum 171 kilomda:96 sence sürebilirmiyim boyum ne yetermi ya abi onuda sölersen semihg abi ya motoru gördümde önden gördüm yandan ne bakmadım ondan büyük gibi ama nasıl yetişirmiyim ya onuda sölersen

Motosikleti
    Alıntı sSameT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    semihg abi motorun süper bi görünümü varmış bende bundan bunun gibi alım diyorum abi artı yönleri neler tekerleri frenleri ne nasıl kullanımı ne abi bi yardım edersen sevinirim. kara kızın güzelmiş valla

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:58 ----------

bide benim boyum 171 kilomda:96 sence sürebilirmiyim boyum ne yetermi ya abi onuda sölersen semihg abi ya motoru gördümde önden gördüm yandan ne bakmadım ondan büyük gibi ama nasıl yetişirmiyim ya onuda sölersen
    Benım boyum 1.67 ve ayagım yere tam basıyodu dusun yanı .Selesı alcak bır motordur.Frenlerı yuksek sürat yapmadıkça yeterlidır,lastıklerı ben degıstırmemıstım ama degıstırırsen senın icın daha ıyi olur.

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı sSameT adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bişey demek istiyorum.. o manzaraya istersen mopedi koy, yine feci yakısıklı duracaktır buna emin ol. YBR cakmasıdır Windy. ben kotulemıyorum Wındy'i fakat sen dıkkat ceksın dıyorsun ve 2 secenegın var. Yamaha YBR ESD 2013 ve Mondial MH 125 Drift.

YBR çakması mı? Kullanıcısı çok iyi diyor siz kullanmadan 2 sene ömür biçiyorsunuz. Drift ve WindyS yanyana koyup malzeme kalitesine şöyle bir bakın hangisi iki sene içinde dağılacaktır. Tip ve güç sadece ölçüt olmamalıdır. Ben forum sitelerinde daha öncede WindyS kullananların çok memnun kaldığını gördüm.
    Fuarda Leopard gördüm hala öneriyorum. Bence bir bakın.

Motosikleti
    kardeşim sen kimsenın lafına bakma.Git ıkısınıde ıncele.hangısı aklına yatarsa onu al..

saol semihg abi saten öle de sadece iyimi diye tavsiye alım dediydim

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı semihg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim sen kimsenın lafına bakma.Git ıkısınıde ıncele.hangısı aklına yatarsa onu al..
    kimsenin lafına bakmayacaksa konu acmasın buraya canım kardeşim.

Alıntı artorroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YBR çakması mı? Kullanıcısı çok iyi diyor siz kullanmadan 2 sene ömür biçiyorsunuz. Drift ve WindyS yanyana koyup malzeme kalitesine şöyle bir bakın hangisi iki sene içinde dağılacaktır. Tip ve güç sadece ölçüt olmamalıdır. Ben forum sitelerinde daha öncede WindyS kullananların çok memnun kaldığını gördüm.
    Fuarda Leopard gördüm hala öneriyorum. Bence bir bakın.
    http://kanuni.com.tr/upload/ifotolar/1643_hg.jpg
    dostum ne dedim ? Windy'i kotulemıyorum dedım. neden abartıyosun dedıklerımı ? sonucta soyledıgın motosikletler yani Drift ve WindyS çinli olarak gecer. çinli motosikletlerden saglam olması beklenmez zaten. Grenaj kısımların dagılması sorun degıl. en fazla 50 liralar. sorun mu ? eger bunu sorun edıyorsanız japonlara bakın. Honda alın Yamaha alın. Drift 2 sene ıcınde adam gıbı bakılırsa dagılmaz. Drift'in sayfasını takıp etmemıssın, ettıysen de bı sonuc cıkaramamıssın. var mı buyuk sorunu olan biri ? yok. Far'ın cok asagı bakmasını sıkayet edenler var baska da sorunu yok drift'in. Mondial cok guzel bı motosıklet yaptı. Kendi tasarımıyla bak vurguluyorum ' Kendi Tasarımı kendi çizimiyle ' bir motosiklet yaptı. Arora YEBERE veya Windy gibi degıl. Mondial'in YBR cakması yok mu ? Var. 100mg superboy cok benzıyor YBR'ye. ama bence cok şirin olmus. herneyse, ben o mu saglam bu mu saglam demedım kardeşim benim. arkadasımız eger istiyorsa dikkat cekecek bir motosiklet. Windy olamaz bu, Drift olur. XR125 de guzel motosiklet ona da bakabılır. ama cekıcı olsun dıyosan Drift'tir. neyse bu benım gorusum, aslında cogu kısının gorusu boyle olacaktır.. neyse iyi aksamlar

Motosikleti
    Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimsenin lafına bakmayacaksa konu acmasın buraya canım kardeşim.
    Sen bu yazdığımdan bunu anladıysan bravo sana Benim demek istediğim,yukarıdaki yorumlar arkadaşın kafasını karıştıracak yorumlar.Bunlara takılmadan kendi incelesin demek istedim ben.
    https://www.facebook.com/gencal1

Sen bu yazdığımdan bunu anladıysan bravo sana Benim demek istediğim,yukarıdaki yorumlar arkadaşın kafasını karıştıracak yorumlar.Bunlara takılmadan kendi incelesin demek istedim ben.
    Saol Semihg abi motoru incelemeye gittim haziran da ne alım diyom motoru ya okullar kapalınca

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    kafasını karıstıracak yorumlar fakat iyi yonde karıstıracaklar. bız burada kımsenın fıkrını kotu yonde degıstırmeye calısmıyoruz. nasıl bır dusuncedır bu sızdekı. tekrar soyluyorum. yorumlara takılmayacaksa konu acmasın kimse. haydi iyi geceler hepinize..

blacklord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 2010
    YBR (tavsiye)
    KANUNI
    KUBA
    Benim görüşüm...
    http://www.flashokey.com

Alıntı blacklord adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YBR (tavsiye)
    KANUNI
    KUBA
    Benim görüşüm...
    YBR kaç tl bide benim boyum:171 kilom:96 yetermiyim yetişirmiyim ?blacklord

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)