Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

300 km/h ile viraja giriş!

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar bu video almanyada yaşıyan sinan isimli bir kardeşimiz tarafından çekilmiş ve motordelisine konmuş.ben ikiteker'den alıp buraya ekliyorum.

motor kawasaki zx 10r

http://students.sabanciuniv.edu/~kamil/sinanzx10r.wmv

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    Açılmıyor!
    DBTYSG

muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    Tamam geldi. Bunu seyretmiştim
    Oha falan oldum yani. Virajın dışına kaydığına da dikkatinizi çekerim
    Biraz profesyonel gibi bu adam
    DBTYSG

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Çok sakat virajda karşı şeride geçiyor
    Ama yol ve manzara süper

karşı şeride geçiyor ama dikkat ederseniz bilerek geçiyor, virajda gaz açıyor.virajın tamamını ve devamındaki yolu görüyor.yinede cesaret meselesi.

quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence adam bu işi biliyor..virajlarıda sanırım ezberlemiş..ama büyük cesaret o hızda orada gazlamak

Oytun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet işi biliyor. Bilmese zaten böyle birşeye kalkışmazdı. Ve zaten o hızla o yolda kullanmak ciddi bir cesaret işi. Sino'ya tebrikler buradan
    ...Oytun...
    ..Ainador..

JetAime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorsiklet, Seyahat, Bilgisayar
    Heyyt be yakışır adaşıma Bnde büyünce bööle kullancam desemde inanmayın Dediğim gibi 4 tekerde hız yapmayı tercih ederim
    Benim icin zoru basarmak kolaydir, imkansiz ise biraz zaman alir!”

Sinan Atasoy

Donald_Duck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    Bunu biliyorum, ve Sinan la yazistik da zaten. O da cok tehlikeli oldugunu kabul ediyor.

Kabul etmedigi sey cizgiyi kacirdigi ve iki yerde kontrolsuz bir sekilde karsi seride gectigi... COK tehlikeli boyle seyleri trafige acik yollarda yapmak.

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    gerçi trafiğe kapalı alanlarda yapmakta tehlikeli bence
    bi kaç yerde bilinçsiz olarak çıktığını bende farkettim...
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    yani helal böyle şeyler atıyorsunuz ve sonra kontrollü sürüşten bahsediyoruz
    şaka yaptım ama insanı tetikliyor
    dün akşam iftara yetişmek için L biçimindeki viraja 90'la girdim sonuç ne mi oldu bir anda dairenin dışına çıkışımı hissetdim ve yavaş yavaş frenleyerek topladım, en kötüsü yolu yeni asfaltlamışlar seviye yükselmiş en az 15cm ve bitiş çizgisine sıfır geçtim nerdeyse o seviyeden aşağı inip çalıların içine giriyordum zaten ne zaman doğru dürüst asfalt döküldü buralara hatırlamam geçen yağmur yağdı yollar köstebek yuvası oldu gene
    DD abi kızsanda oluyo böyle şeyler ama bizede ders oluyo yani
    ERASER WİLL COME BACK

Motosikleti
    R6
    sonlarına doğru şerit çizgisine yaklaştığında yanından bi araba geçiyor ya, wallahi rüzgarını hissettim...
    [COLOR="Blue"][B]"Ey yaşam, senin bunca değerli oluşun ölüm sayesindedir."

Lucius Annaeus Seneca [/B][/COLOR]

Motosikleti
    spor, müzik, iki teker:)

...

Bende izleyemedim henüz, açılmıyor bende de... ama buradaki yorumlara göre zx10'un hakkını veriyor gibi Gerçi Almanya da yollar hız için uygun radarlara rağmen ama Türkiye de yola ne zaman ne çıkıcağı hiç belli olmuyor. Belki biraz zor bir ihtimal ama Formula1 pisti umarım motor severlerede açık olur, hız denemeleri burada yapılır.

bence izlemelisin çok şey kaçırıyorsun
    Ben motorumda arabamdaki konforu ararm

Motosikleti
    Kymco Agility City
    oha be motora bak 300 e çok çabuk çıkıo euheue
    nede olsa zx 10
    :bestmt:

hondacbr1100xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Cbf 150
    Benim hemşeri nede olsa

O sürmesinde kim sürsün
    Bilgi;kucuk adami kibirlendirir,vasat adami sasirtir ,buyuk adami ise mutevazi yapar..

Video bittiğinde nefesimi tuttuğumu farkedip çığlık attım! Bu arkadaşın yaptığı şeyi ilk iftarı ailem ile yapmak için 125 CC Cross motosikletim !!! ile hem macera hem ilk uzun yol deneyimimi edinmek için adanaya gitmeye karar verdiğimde SADECE 100 KM HIZ İLE, Alanya/Mersin yolunda o bitmek tükenmez bilmez dağ virajlarında yaptım inanılmaz zevkliydi.O yola koyulan ne tehlikeli olduğunu bilir.. Anamura inerken bir virajı alamadım yolun dışındaki bankete inip ağaçların arasında geçtiğimi hatırlıyorum.Heleki yol kenarlarında üzerlerinde reflektör olan yarım metrelik direklerden bir tanesini öyle sıyırdım ki eğer motosikletle o direğe çarpmış olsaydım sanırım makina ve beni ikiye biçerdi.Motoru durdurup kask+eldiven+çeketi çıkarıp temiz bir 30 dk nefes alıp, su içip ya düşseydim ne olur du diye senaryo yazdım!Düşünüyorumda altımda cross değilde herhang bir racing olsaydı sanırım şu an yaşamıyor olurdum.

Mr-Metal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ohooo siz sinan abimizin fotoğraflarını görmemişsiniz anlaşılan.. biraz bilgi vereyim kendisi hakknda.. o altındaki kawa kendisinin değil die biliyorum. sino gsx çidir çünkü. 2 tane gsxz 1000 i vardı bildiğim kadarıyla, yani geçen sene konuştuğumuzda öyleydi yeni aldı mı bilmiyorum. bu motorlardan biri 2002 biri 2003 model. 2002 modeli dışarda, günlük gezmelerinde, 2003 ü ise pistte kullanıyor. sanırım bu pist olayı ne kadar deneyimli olduğunu gösterir bir kelimedir..

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Alıntı Ates adlı üyeden alıntı
    O yola koyulan ne tehlikeli olduğunu bilir.. Anamura inerken bir virajı alamadım yolun dışındaki bankete inip ağaçların arasında geçtiğimi hatırlıyorum.Heleki yol kenarlarında üzerlerinde reflektör olan yarım metrelik direklerden bir tanesini öyle sıyırdım ki eğer motosikletle o direğe çarpmış olsaydım sanırım makina ve beni ikiye biçerdi.Motoru durdurup kask+eldiven+çeketi çıkarıp temiz bir 30 dk nefes alıp, su içip ya düşseydim ne olur du diye senaryo yazdım!Düşünüyorumda altımda cross değilde herhang bir racing olsaydı sanırım şu an yaşamıyor olurdum.
    Bilmezmiyim abi her sene anamura gidip geliyorum.abi öyle riske girilcek bi yol değil orası ne yaptın sen yahu? virajı alamadığın yer denize bakan dik bir uçurum da olabilirdi.allah korumuş...

Aynen öyle.Allah Korudu.Herhalde ilk iftarı ailemle geçirmek istememi biliyor olacak ki eve sağsağlim ulaştım.Dönüş yolunda yolu ögrendigim ve tehlikeli yerleri bildigimden pür dikkat 100 kmde bir molalar vererek tamamladım yolculugumu.Korkmuş olacagım ki Adana Amerikan Pazarından Dizlik ve Cok Kaliteli deri bir eldiven daha almıstım.Gerci ucurumdan ucsan kurtacak tek sey paraşüt oda Amerikan pazarında bulunur fakat sırt cantam vardı ve doluydu ici

Danger o kadar güzel bir manzara ve muhtesem virajlar baska nerede var?Hic pisman degilim wallahi.Keske fotograf makinamıda yanıma almıs olsaydım burada tüm yolu sizlere tarif eder,tehlikeli virajları,manzaraları hepinze gösterebilirdim.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler