Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ben bir fikir istiyorum ( Honda CBR250r 2013)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR250R 2012
    Selam
    Samsunda oturmaktayım kendime 2 hafta önce kaporasını ödedim ve atakum da honda bayisinden cbr250r 2013 kasa siparişi verdim.Satış sorumlusu nisanın ilk haftasında elinde olabileceğini söyledi bende kabul ettim ve beklemeye başladım.Nisan ayın yaklaştığı için ve bende almak için sabırsızlandığımdan bugün aradım ve nisanın 20 sine doğru geleceğini gümrükte sorun yaşandığını söyledi.Bende honda müşteri hizmetlerini aradım ve bana geri dönüş yapacaklarını söylediler.gelelim soruma ??

Sizce bu durum normal mi yoksa anormal bi durum mu var ortada bilgilerinizi merak ediyorum teşekkürler?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    evoren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Pulsar 200 NS
    Bayi ile ilgili bir durum sanirim ben İstanbuldayim martin sonu demislerdi bugun aradilar Cuma ginu geliyormus motorum

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    hondanın bu işine uyuz oluyorum 2011 yılında cbf150 alıcaktım 3 ay sonra getirebilir dedi tamam banada getirin dedim parasını ödemem gerektigini söyledi 3 ay o parayı borsaya yatırsam daha byuk yatırım yapardım kızdım ondan sonra tam 2 yıl oluyor hiç honda bayinin önüğnden bile gecmedim. çok sacma bi olay
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    normal bence...bende yedek parça sipariş vermiştim, en geç 30 gunde gelir demişlerdi ama 50 günde gelmişti..
    Youtube: YOL AVCISI

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Otomobiller de de olabiliyor bu durum. Gemi bile gecikebiliyor mesela.. Gemiile geliyorsa hava sartlari, geminin bir onceki limanda yasadigi bir gecikme, dolayli olarak sana da yansiyor. Umarim tez amanda kavusursun.

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    artık 2012 üretim motorları 2013 olarak satamıyorlar yasa değişti
    bu yüzden baya bi gecikme yaşanabiliyor.durum doğal gibi
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Bambaşka bi fikir süreyim ortaya...

Belkide çoktan geldi, dağıtımını yapmayıp 2012 satışlarını baltalamak istemiyorlar, stok eritiyorlar
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

dream_rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14' CBR 650F
    klasık honda mantıgı ıste surundurucek ... ıste sırf bu yuzden beklemedım aldım bıde 1 nısanda zam gelırse otur sınırden kudur
    cb125e (5000km) --- CBR250R (11500km ) CBR 650F (0KM ---- )

enzo1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Repsol rengini getiriyorlar mi?

serdar37100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Alıntı emrahc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam
    Samsunda oturmaktayım kendime 2 hafta önce kaporasını ödedim ve atakum da honda bayisinden cbr250r 2013 kasa siparişi verdim.Satış sorumlusu nisanın ilk haftasında elinde olabileceğini söyledi bende kabul ettim ve beklemeye başladım.Nisan ayın yaklaştığı için ve bende almak için sabırsızlandığımdan bugün aradım ve nisanın 20 sine doğru geleceğini gümrükte sorun yaşandığını söyledi.Bende honda müşteri hizmetlerini aradım ve bana geri dönüş yapacaklarını söylediler.gelelim soruma ??

Sizce bu durum normal mi yoksa anormal bi durum mu var ortada bilgilerinizi merak ediyorum teşekkürler?
    otosever e de 2013 model motosikletler gelmemiş bayi ile ilgili değil gümrükte takılmış motosikletler bir kısmı cuma günü giriş yapacakmış bilginiz olsun tamamının gelmesi yaklaşık 5. ayı bulacakmış

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı emrahc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam

sorun honda da değil sizde. siz kaporasını ödedim demişiniz ancak nisanın ilk haftası ürünü teslim alacağınıza dair sözleşme yaptınızmı? elinizde satış sözleşmesi varmı? yoksa size söylenilen tarih en yakın tarihtir ve genelde o tarihte gelmez malesef. o tarihin üzerine 1-2 hafta daha ekleyin derim. Bu honda için değil genel durum ülkemizde malesef böyle. Ben aralıkta vw bayisine gittiğimde tiguan araç için ellerinde olmadığını mart-nisan gibi geleceğini şuan 53000tl başlangıç fiyatının olduğunu euroyu 2tl ye sabitlemişler almamız halinde mart-nisan gibi geleceğini ve euro kuru değişirse fiyata yansıyacağını söyledi bende otomatik olarak vaz geçtim buna ilave olarak suzuki inazuma bekleyenlerin halini biliyoruz eğer elinde satış sözleşmen varsa hukuki yollara baş vurabilirsin yoksa beklemekten başka çaren yok yada kaporanı iade alabilirsin.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    Çalındı almayı düşünmüyor
    Arkadaşlar demesi kolay HONDA Safkan bir motor markası arkadaşlar Honda yabancı bayisinden gelirken gümrüge zaten 3 günde geliyor gümrükte kaç bin tane eşya var seninkine sıra gelene kadar birde honda safkan oldugu için baya bir mevduat dosya sözleşme derken normaldir arkadaşlar bende getirtecektim yabancı ulkedekı honda 1.200 TL TR ye gelişi 4.100 :( adalet

Alıntı mertoreis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar demesi kolay HONDA Safkan bir motor markası arkadaşlar Honda yabancı bayisinden gelirken gümrüge zaten 3 günde geliyor gümrükte kaç bin tane eşya var seninkine sıra gelene kadar birde honda safkan oldugu için baya bir mevduat dosya sözleşme derken normaldir arkadaşlar bende getirtecektim yabancı ulkedekı honda 1.200 TL TR ye gelişi 4.100 :( adalet
    Senin sokucagın malla onun sokucagı mal aynı zamanda geçmiyor adamlar koskoca şirket malların çoğu irdelenmiyor bile 1 2 tane rastgele kontrol yapılıyor geç onayı veriliyor olay tamamen firmanın gelmeyeceğini bile bile gelicek demesi bizde ihracat ithalat yapıyoruz koskoca senede gecikme bi elin parmagı kadar üründe oluyor olmuyor.

Motosikleti
    HONDA CBR250R 2012
    bakalım honda firmasından cevap bekliyorum halen?
    zaten satış sorumlusu 2012 istiyorsan hemen getireyim diyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)