Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BMW F 650 CS Alsam mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    xvs 250 dragstar
    BMW F 650 CS almayı düşünüyorum ama piyasada az sayıda olması açıkçası beni düşündürüyor, kullanan yada bilgi sahibi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Şimdiden teşkkürler.
    [B][COLOR="#DAA520"]i never ride faster than my guardian angel can fly[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ShockWave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnşAllah günün birinde :)
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/15636-bmw-f650-cs-kullanan-var-mi.html şuraya bakabilirsin
    UNUTMA iyi gelişmiş refleksler şanstan daha hızlıdır.

Motosikleti
    xvs 250 dragstar
    Alıntı ShockWave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/15636-bmw-f650-cs-kullanan-var-mi.html şuraya bakabilirsin

Teşekkürler, bu konuya baktım aslında ancak piyasası hakkında kimse bir şey söylememiş. Bir de çok uç fikirler var çok beğenen nefret eden bile var emin olamadım ya iyice karıştı kafam
    [B][COLOR="#DAA520"]i never ride faster than my guardian angel can fly[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Kawasaki ER6N 2013
    Benimde ilk almak istediğim motorlardandı, yedek parçası feci pahalı diye soğuttular beni. Birde kişisel zevk önünü beğenmiyorum artık... Develüasyon yüzünden ya 2001 e kadar var yada 2007 sonrası o yüzden fiyat skalası da biraz tutarsız ekonomik kriz yüzünden.

Motosikleti
    xvs 250 dragstar
    Alıntı diimh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde ilk almak istediğim motorlardandı, yedek parçası feci pahalı diye soğuttular beni. Birde kişisel zevk önünü beğenmiyorum artık... Develüasyon yüzünden ya 2001 e kadar var yada 2007 sonrası o yüzden fiyat skalası da biraz tutarsız ekonomik kriz yüzünden.
    Teşekkür ederim dostum, fiyat konusunda dediğiniz gibi çok tutarsız ve ben pek ilanda bulamadım açıkçası. Artıları ve eksileri göz önüne alınırsa, tercih edilebilir gibi duruyor, ilk izlenimim bu yönde benim de

okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    1,5 yıl kullandım
    az yakar çok gider son hızı 180 km/h gibidir
    tek silindir yüksek tork nedeniyle kullanması kolaydır,bazen vites küçültmek gerektiğinde değiştirmeden yola devam eder
    parça kalitesi üst düzeydedir
    ben hiç sorun yaşamadım ve masraf yapmadım
    abs si güven verir ve çok etkili frenleri vardır
    kayışlı aktarım nedeniyle zincir yağalam temizleme derdi yoktur
    kevlar kayış 40 bin km kadar dayanabilir, yenisi 300-400 tl dir
    fiyat olarak şu an 9-10 bin tl den fazla verilmez

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşım cs si ile kaza yapmıştı. Kayıp sürüklenirken aktarma kayışı hasar almış. Yurt dışından ustası 600 tl ye getirtip taktı.

Motor temizse periyodik bakımları çok pahalı değil. Cekişi iyi 100-160 arası tek silindir için baya seri, aralıksız hızlanıyor

Tip görceli, beğenmiyeni çok, piyasasıda çok hereketli değil.

Temiz bulunup sadece ufak bakımları ile uğraşılırsa iyi ama diğer türlü baya yorabilir

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    2004-2005 al kesinlikle.2004-2005 modelleri çift bujilidir.Ben çok düşündüm.Hala da düşünüyorum F 650 CS yi.
    Titreşim daha azdır.Ben ilanda sahibine sormuştum.Bakımları fln nasıldır diye.Alalı 2 yıl oldu yağından başka hiçbirşeyini değiştirmedim dedi.
    Çok güzel bir alet.Kullanması fln.Yakıtı çok çok az dedi.Tam bir geçiş motorudur dedi.
    Tipini beğenmiyorlar.Aama ben çok seviyorum.
    Onu Gs den ayıran özelliği.Şehiriçi kullanıma daha yatkın olması.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    kayısının 300-400 tl oldugunu gördumde yuh dedim oto sanayide 20 tl ye kestirir koyarız
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

Merhaba,
    Bende 2005 CS var, 18000 km de cok iyi durumda ve cok severek biniyorum, bu yaz daha buyuk bir motora binmek istedigimden satiyorum. Ilgilenirseniz konusabiliriz, fiyati 11.000 TL.

Ilker

2002 model 55.000 km de f650 cs buldum şuam tricity 125 kulanıyorum almamı önerirmisiniz ?

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Oguz88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2002 model 55.000 km de f650 cs buldum şuam tricity 125 kulanıyorum almamı önerirmisiniz ?
    Pek tutulmadı bizim Ülke'de. İkinci eli çok zayıf, parça sıkıntısı yaşatır mı muamma, elbet parçası bulunur ama, serviste/tamirci'de aylarca parça beklemeyi göze almak lazım.
    Bizim usta'da 2 sene önce falan bir CS'nin tüm yaz sezonu boyunca parça beklediğine şahit oldum.
    Zincirsiz olduğu için kayış fiyatlarını araştırmak lazım çok uçuk rakamlar isteyebilirler. Ayrıca en önemli konu satıcı motorun 55.000 km'de olduğunu ispat edebiliyor mu?
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Ante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Büyüyünce alacağım.
    Temizini bulursan düşünebilirsin. Bu motorla 3 yılda 50 bin km'ye yakın yol yaptım.
    Bence Yere sağlam basar, dengeli bir motordur. Üzerinde güvende hissedersin. Kıvraktır. Şehir içi için biçilmiş kaftandır. Yukarıda söylediğim kadar km yaptım ama bir kez bile zincir yağlamadım Çünkü kayışlıdır ve kayışı minimum 40-50 gider. Max. sürati GS'den biraz daha iyidir 195'i görürsün. 160-170 hiç zorlanmadan gider. Benzin deposu sele altındadır. Öndeki oyuk müthiş işe yarar market, pazar alışverişini yap koy oraya yoluna devam et. Frenleri ABS söylemeye gerek yok. Elcik ısıtma kışın en büyük dostun olur. Şehir içi yakıt tüketimi 3.5 litre cıvarıdır. (+-0.2). Torku gayet iyidir, hızlanması da aynı şekilde.

Parça fiyatı sanıldığı kadar yüksek değil, borusan işçilik fiyatı ise sanıldığından yüksektir üzer insanı. O nedenle bir usta bulman lazım. Şimdi nasıl bilmiyorum ama ankara-antalya çizgisini geçince servis bulamazsın. Titreşim makinesidir. 160'larda aynadan baktığında arkadan bir ordu dolusu motosiklet geliyor sanırsın. Çünkü arabaların iki farı üst üste biner. O derece titreşir. Zamanında arka çanta içinde 1.4 prime lens parçalamışlığım vardır o titreşimle. Hatta bu titreşimden bir kez otoyolda sol taraftaki kapağı bile düşürmüşlüğüm vardır. (Sağ ve sol yanda krenaj üzerindeki kanat şeklindeki kapakçıklar çıkabirılabilir hatta üzerlerindeki BMW logosu'da ayrıca çıkar. O logo'da pek ucuz değildi.)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler