Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

EŞİYLE MOTOR SEVDALISI OLANLAR VAR MI? yoksa herkesinki karşı mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    piaggio x8 250 premium
    Arkadaşlar herkesin eşi destekçi değildir herhalde... Neler yapıyorsunuz konuyla ilgili merak ettim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CsaRvoX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600F5
    ben nişanlımı fuara götürdüm yoksa bana 600 falan yok

Manjandreza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X9 200
    ben biras şanslıyım bizim ailede herkes motora bayılır annem babam saolsun

Motosikleti
    piaggio x8 250 premium
    gerçekten şanslıymışsın manjan... bu arada x8 250 çıkıyor ondan alacağım ne dersin?

cgl125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bizim ailede herkes bayılmıyo ama tam tersine annem sever babam karşı peder den mali destek alıncada bişey yapamıyoruz ama mali destek almasan bi yandan okuyup bi yandan çalışılmıyo bu devirde bizde 93 model jawayla idare ediyoruz ama motora karşı olmayan ama motorcuda olmayan bi eş daha iyi olur bence
    her şey mümkün değil
    hiç bir şey de imkansız

bulut gülen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun city fun

olmaz mı

sevmenin ötesinde onuda motorcu yaptım..bugün ona jinlun,un city fun modelini aldık...

Motosikleti
    CBR 600 F
    Annem, daha şimdiden başladı, "Yok efendim, İstanbul'da arabaları bile çalıyorlar, seninkini zincirlesen de haydi haydi çalarlar", vs.vs.

Ah be anne, önce kazasız belasız sürüş dile yaaaa!

Neyse, otopark araştırmalarımı derinleştirdim.
    The Ruler of Titans

womanrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    nasıl sevdirdiniz bana da ööretin yaaaa beceremiyorum ben
    ...............

cgl125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bi kere hız kelimesini tamamen çıkar litaratürden onlarla konuşurken ikinci önemli noktada bu seçimi tamamen ekonomik olduğu için trafiğe takılmadan zaman kazandığın için gibi motorun riskine karşılık artı yönlerinden dolayı seçtiğini ve kesinlikle hızlı kullanılacak bi alet olmadığını falan söyle ama biraz da insanın içinde olucak annem zaten eskiden beri sever motorları gerçi bi kaç kazadan sonra aklım sende kalıyo düşüp duruyon falan dediği oluyo ama iyi bi iş bulda güzel bi motor ne bu böyle dediğide oluyo seçimlerinin sorumluluğunu aldığın sürece sorun yok bence
    her şey mümkün değil
    hiç bir şey de imkansız

womanrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    Alıntı cgl125 adlı üyeden alıntı
    bi kere hız kelimesini tamamen çıkar litaratürden onlarla konuşurken ikinci önemli noktada bu seçimi tamamen ekonomik olduğu için trafiğe takılmadan zaman kazandığın için gibi motorun riskine karşılık artı yönlerinden dolayı seçtiğini ve kesinlikle hızlı kullanılacak bi alet olmadığını falan söyle ama biraz da insanın içinde olucak annem zaten eskiden beri sever motorları gerçi bi kaç kazadan sonra aklım sende kalıyo düşüp duruyon falan dediği oluyo ama iyi bi iş bulda güzel bi motor ne bu böyle dediğide oluyo seçimlerinin sorumluluğunu aldığın sürece sorun yok bence
    çocukmu kandırıyoruz hız kelimesini çıkartmak o kadar kolaymı inanırlarmı sence yok bence öyle bi ihtimal
    ...............

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    evli değilim ama. annemle beraber çok bineriz motora. babam zaten eski motorculardan şanslıyım heralde.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

feragold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı womanrider adlı üyeden alıntı
    ben honda today 50 aldım bizimkilere ayda bir iki defa bahçede kullandırıyorum,oda bana karışmıyor ve hak veriyor
    mehmet arıkök .r6 vale rossi.gaziantep

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sanırrım en şanslı benim ben asla artçım olmadan binemem, eşim benden çokdaha meraklı soğuk günlerde evden benden önce çıkar bahçede motoru ısıtır beni çağırır.
    sevdirmeniz için öncelikle ona güven vermelisiniz hız asla olmamalı, onada kıyafetler yanar döner kasklar bayanlar ışıltılı şeyleri severler doğal olarak ondan sonra herşey yoluna girecektir.

PACEMAKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla benimki hala surat yapıyo 2 senedir yalvarttı desem yeri sonunda razı ama ben henüz marka konusunda karar veremeyince işler yine karıştı bugün mondiale gidecem birazdan, yoksa yine suyu cıkıyo işin.bikere ok dedimi anında alacan mosikleti

ahmet6946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gn 125
    Arkadaşlar bende en büyük problem bu motorumu değiştirecem ama değiştiremiyorum hanım biyandan annem+babam biyandan bana köstek oluyorlar anlayacağınız EN500 ü göz göre göre kaçırdım deli oluyorum

Journeyman_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650

Sabır Hocam Sabır...Jedi şövalyesi gibi olacaksın...

Selam...

Ben tam 3 yıl uğraştım hocam 3 koca yıl...çok çabaladım...ama hiç yılmadım...
    Şöyle ki, 3 yıl önce " Asla olmaz ....ya motor ya ben" diyen sevgili eşim; bugün itibarı ile " seninle her yere gelicem , ama lutfen yavaş yavaş gidicez di mi ? " diyebiliyo...

Hocam; sevgi budur...ben şimdi yere göğe koyamıyorum hatunu...11 yıl evlilikten sonra inan çok anlamlı ...

Biraz sabır, üstüne gitme fazla derim ben...sonra zaten senin her geçen motorun ardından deli deli bakmanı görür bir gün...

Selamlar, saygılar...
    [FONT="Verdana"]
    [COLOR="Red"]" Tanrım, iyi bi adam yap beni, yalancılara kandırtma, karşımdakilerin doğru anlamalarını sağla, gerçek sevenlerimi koru ve gözet; sınırlarımı koyma gücü ver sevdiğimde ve kavga ettiğimde..."[/COLOR][/FONT]

Motosikleti
    1000RR06
    walla şuanda yok olanlarda hep sevdi oda sadece hızlı olduğumdan dolayı belkide kullandığın makinanında etkisi olabilir
    Acımadıki, acımadıki

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR

kimsenin haberi yok

abi ailelerin kabul etmesi zor tam okeyleyecekler camın önunden veya arabadaysak yanımızdan bağırarak bir motor geçtimi fikirler olumsuz oluyor..

metemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİ 250 MCT
    Valla bizim hanımda çok önceleri acayip karşı çıktıydı ama şimdi çocuğu nereye bıraksakta bi terlre kaçsak diye plan yapıyor ben sad ece ona uyuyorum bir nevi şöförlük gibi.. komutlar belli hızlan yavaş sahile çek oraya git felan şimdide ben becerirmiyim havasında hadi hayırlısı..
    ...tın tın giderim abi....

delitay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok.....
    motoru almadan önce kataloglarda ağzımın suları aka aka gösterdiğim resimlere KESİNLİKLE OLMAAAZ diyen sevgili eşim. motorumu aldıktan sonra hmmm güzelmiş dedikden sonra şimdileri ya banada bi kask alsak da en azından pazarları beraber gezeriz dimi diyebiliyo üstadlar. havalar iyice bi ısınsın gezeceez Ankara yollarında (Pazarları)
    yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür
    ve bir orman gibi kardeşcesine...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler