Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

EŞİYLE MOTOR SEVDALISI OLANLAR VAR MI? yoksa herkesinki karşı mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Walla oturdum ugrastim ona gusel bir kask yaptim ellerimle boyadim vizorunu degistirdim.Sonra Superligti gosterdim yolda bak ne gusel filan dedim ama simdi param yok alamiyacam dedim tabi uzuldu filan , scootera devam. Bir gun gizlice degistirdim. O gorunce deli oldu tabiki aldi kaski hemen yola. Ama en cok sevmesi birakin o calistirsin park icinde kucuk turlar yani herkez biner bu motorlara dusuncesini verin. Boylece sorun kalmiyor
    Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Manjandreza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X9 200
    yaa aslın insanın içinde motor aşkı hep war ancak dışa açık olması dolaysıyla insanlar bir huzursuzluk yaratıo eee bide hiç binmemiş olmakta etken faktör...bir arakadaşınızdan hfsonu için motorunu alın sonra arka tarafta bi kaç tur atın artık o tozu yutan pek sert bakmıo motora hadi gezelim diyor...

Bizde ise daha egsostun sesini duydukları gibi başlıyorlar homurdanmaya.. Yok efendim;daha kırılmadık yerin kalmamışmış, bu yaşta hala motor sevgisi mi olurmuş, falan filan.. Anlamadığım şu; motor kullanmamızın eşlerimize ne zararı var.. ( Bir tanesini biliyorum sanırım; bizim chopperler biraz gösterişli olduğu için insanların daha doğrusu diğer bayanların ilgisini çekebiliyor ama ilgiyi biz değil ha, motorlarımız çekiyor . Belki o olabilir )

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Benim hanım önceki motoruma (zat150) 1-2 bindiginde memnun kalmamıstı ama bu sefer ne zaman gezioz demeye basladı..Hey gidi Burgman sen nelere kadirsin.

cinedev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla ben sansliyim herhalde bu konuda benim kiz arkadasim benden daha merakli neredeyse..
    Motorla gezicez dedim mi gozleri parliyor.
    Ben ikisini de cok seviyorum...

arkadaşlar hanımını kandıranlar gerçekten sert ve erkek adamlarmış vallahi ben ne diller döktüm işe yaramadı
    saygılar

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla ben yeni A2 ehliyete başvurdum, bir kaç ay sonra motor alıcam, eşim benden çok istiyo valla. Resmen beni teşvik etti, yoksa almak için daha bekliycektim. Şanslı erkeklerdenim bu konuda sanırım.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Eeheh benim kız arkadaşım ben motosiklet diyene kadar yolda motosikletleri görmezken şimdi uzun süre binmedi mi "ya binelim biraz" falan diyor Gerçi başlarda tedirgindi ama sonra alıştı....

Real Paşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 400
    benım butun sevgılılerım motor meraklısı)))

super_meke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    varadero
    ben o konuda cok şanslıyım eşim en az benım kadar motosiklet tutkunu
    hatta fuarda seneye R1 alalımdıye tutturdu

metemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİ 250 MCT
    paylaşmak güzeldir
    ...tın tın giderim abi....

Walla yaş 21 , şu anda bir eş veya sevgilim yok.
    Ama ilerideki planlarımdan biri , eşim veya kız arkadaşımla beraber , ENDURO ile TURKİYE turuna çıkmak...
    İşallah olur!!!

maviş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki bandit 1200 s (2004)
    1200 lük makinem var eşimi dah bi defa bindiremedim.ne anne ne baba ne eş ..benden başka kimse istemiyo çok dertliyim çokk

Motosikleti
    fazer 600,sym jride200
    benim burgmana eşim severek biniyodu valla hata yaptık..gittim fazer aldım..

2 kere zor bindirdim..sonra sattım mecburen..chopper aldım onada ii kötü bindi..

ama en son x9 aldım sırf eşim için..şu an çok mutlu bende tabiki.. bide arka çantayla sırt dayamağı yaptırdım..süper rahat ediyor..

chopperlada ben tek geziyorum manita avlamak için falan
    istanbul kadıköy
    gurkanyaran@hotmail.com

CaBRioLeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 RT
    Benim eşim motor sevdalısı olduğumu gayet iyi biliyordu ve onun beni gaza getirmesi ile motor aldım... benim mutluluğum için endişe etsede motor almama vesile oldu şimdi onada öğreticem ve ufak bir makinada ona alıcam oda istiyor artık
    O KASKI Hemen Kafana Geçir.......

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)

cok seker bi baslik ya:)

ben de evli falan degilim ama bizde motor sevdalisi olan erkek arkadasim degil. dikkatini bile cekmezdi. benim yuzumden dikkat eder oldu yakinda ehliyetimi de motorumu da alicam. biraz mirmir etse de kaza yaparim die.. biliyorum, o da cok sevecek:D
    onada baliliorm motorlara da:D

bu arada anne-baba henuz bilmio motor alacagimi:( aldiktan sora sooliicem engel olmasinlar die ara ara nabiz yokluodum, babam, ala al gezeriz birlikte diodu ama annemden pek de tatmin edici bi onay alamamistim.. ole iste:D

lost_highway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARN 125
    Bugun kadar benim motor alma fikrime pek sıcak bakan yakınım olmadı dogrusu. Ama bir hafta evveli itibariyle aldıgım sevimli scooterımın ustunde beni goren nasıl mutlu olduguma sahit olan herkes su an bana destek veriyor.İlerdede esim olursa sanırım onun olumsuz fikirleri beni etkilemeyecekir anlamıyorsa napiim kardesim ben keyfime bakarim.

nurguldemirbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya t1
    eşim motorlara çok düşkün olduğumu bildiği için motor almamda bana çok yardımcı oldu.önceleri yagmurlu havalarda binme falan diyordu ama baktı yagmurlu havalarda da sag salim eve dönüyorum artık bir şey demiyor.annemse 1 kaç yıl kullan hevesini al sonra sat o aleti düyor tabi ben gülüyorum.hem eşimniz ailesi hem de benim ailem genel anlamda motordan korktukları önce biraz tereddütle yaklaşsalar da sanırım arabayı da iyi kullandığımı bildiklerinden sanırım artık bana çok güveniyorlar.hatta annem geçen gün istanbulla motorla gelecek misin diye sordu? sen iste anne hemen gelirim
    KARTAL GOL GOL GOL
    54 SD 534 B RH+

knight79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Arkadaşlar herkese selam ola. Bende hanımla beraber pazar günü fuardaydım. Beğendik bir 150'lik maxi,gittik aldık pazartesi. Ama ufak bir sorunumuz var, arkama binmeyi öğretemedim daha. Kaldırıma yanaşıyorum, ordan destek alıpta biniyor maalesef , sürüş eğitiminden önce inmeyi binmeyi de öğretmek lazım, değil mi ne dersiniz?

Eşiyle motor sevdalısı olan varmı? cevaapp

elbette ve tabiiki! Jagli 125 -- bendede 250 cc JaWa lazer var 3 yıllık evliyim ve evlendikten sonra aldım 1994-model. çok memnunuz ama artık model yükseltmek için eşimin desteğiyle.. asya t-1 düşünüyoruz ve eşim özellikle hem fikiriz.. bu tutku yeni evlilik gibi motor tutkusuda bir evlilik bence.. bu konuda yardımcı olacak 150T-1 hakkında ve tabiki ilk göz ağrımız bordo lazer'e binince satmaktan vaz geçiyorum oda ayrı bir tutku oldu.. karar veriyoruz tamam diyoruz bu seferde alıcıyla buluşamıyoruzz tabiki ozamanda 150T-1 alamıyoruzz.. tavsiyelerinize ihtiyacım var.. asyaT -1 kullanıcıları eşim le karar verdik.. memnun musunuz.. ? selamlar.. herkeze iyi sürüşler...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler