Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Çelik - Mondial - Kuba Hakkında bilgi lütfen :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı O z K a N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gördüm onu 2.500 diyor senin fiyat eski ben vergisiz istiyorum 150lik fazla gelir bana
    2.500 yazan ilanada hiç rastlamadım Alanlarda 2.150 liraya aldıklarını söylüyolar. Sen bilirsin yinede.. 1 yılda 70 lira ödeyeceksin, ayda kenara 5 lira atsan ödersin yani.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı O z K a N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıldı sınavın dostum inş. güzel geçmiştir dediğin gibi olsun o motorlara binen rüzgarı hissedicek :D

celik sk100-3 sport 1800 tl
    küba cg100sport 2200tl
    mondial superboy bunun fiyatı sitesinde 2100 tl birazdaha kırdırırım 2 bin tl düşer o gidip görmedim motoru sitesinden gördüğüm kadarına aşık oldum :D 3 de aşağı yukarı aynı özelliklerde

kubanın pahalı olması şehir içinde cok iyi bir servisinin olması , çok saygılı ve titiz çalışması galiba
    Sağolun. Benim sınav formalite. Yani üniversite diploması için sınava giriyorum.
    Açıktan işletme falan. Onun için de barajı geçmek yeterli. Onu da geçeriz herhalde.
    Benim prince son haliyle 2.245 liraya maloldu. 1.830 lira kredi kartına 12 taksit motosiklet.
    Gerisi de diğer masraflar. Halbuki prince için sitedeki fiyat 2.030 lira idi.
    Aynı gün Kuba sport için fiyat aldım. Herşey dahil 2.100 lira demişti yanlış hatırlamıyorsam.
    Herşey derken; ruhsat, plaka, sigorta, koruma demiri, arka basamak demiri, arka çanta ve depo kılıfı.
    Sana Kuba için yüksek fiyat çekmişler.

Alıntı Proud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2.500 yazan ilanada hiç rastlamadım Alanlarda 2.150 liraya aldıklarını söylüyolar. Sen bilirsin yinede.. 1 yılda 70 lira ödeyeceksin, ayda kenara 5 lira atsan ödersin yani.

motoru aldığıma değermi yani fiyatı yüksek söyleyince hiç bakmadım ona :D yarın gidip bakarım onada 70 lira sorun değil öderim yarın tekrar gideyim küba ve mondial e

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Deger diyorlar...İlla 100 lük 5 vites diyorsun öylemi.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deger diyorlar...İlla 100 lük 5 vites diyorsun öylemi.
    tercihim odu düşünücez artık bakalım :D mondial superboy ve xcg150 var ozaman şimdi yarın bakacagım

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Eyvaah kafalar karıştırılmaya başlandı. Bu bana da olmustu aynı senın gıbı Superboy dedim sonra Prince dedim tııpı hosuma gıtmedı dondum Superboy'a sonra Mondial MG150 King gördüm o hosuma gıttı yok dedım begenmedım sonra tekrar baska motosıklete o da yine mondial Grumble 125'ti. onu neredeyse alıyordum. elımde bı kredı kartı olsaydı ertesı gunu almıstım motosıkletı fakat dıkkatlı ınceledıkten sonra vazgectım sonra Drift'i gördüm bayii'ye gittim abi cok methetti dedim tamam Drift. o günden bugune hiç degismedi kararım. Drift'e rakip Salcano Wolf ve Asya Swift 150 vardı onları da eledi Drift. su an Drift de Drift diyorum. bu karar asamas sanırım 3-4 ayımı aldı. allahtan param yoktu ki oncekılerden bırını alarak harcamadım paramı. Bazen fakirliik işe yarıyor ama şu an Fakirligin bitmesini zenginliğin gelmesini bekliyorum Yeter bu kadar fakirlik

Sen sakin adamım diyorsun. Eger ki 3bin lira bütçem var dersen sana Salcano Wolf ve Mondial Drift öneririm ki bunların yanında 2.el Yamaha YBR de gelır. Kafan karısır hangısını alayım almayayım benım durumuma dusersın. Hiç gerek yok. Süperboy cok tatlı ve yakısıklı bı motosıklet bence. Keşke şu kanım kaynamasa da Superboy'u alsam
    TATLIHIZ bunu beğendi.
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvaah kafalar karıştırılmaya başlandı. Bu bana da olmustu aynı senın gıbı Superboy dedim sonra Prince dedim tııpı hosuma gıtmedı dondum Superboy'a sonra Mondial MG150 King gördüm o hosuma gıttı yok dedım begenmedım sonra tekrar baska motosıklete o da yine mondial Grumble 125'ti. onu neredeyse alıyordum. elımde bı kredı kartı olsaydı ertesı gunu almıstım motosıkletı fakat dıkkatlı ınceledıkten sonra vazgectım sonra Drift'i gördüm bayii'ye gittim abi cok methetti dedim tamam Drift. o günden bugune hiç degismedi kararım. Drift'e rakip Salcano Wolf ve Asya Swift 150 vardı onları da eledi Drift. su an Drift de Drift diyorum. bu karar asamas sanırım 3-4 ayımı aldı. allahtan param yoktu ki oncekılerden bırını alarak harcamadım paramı. Bazen fakirliik işe yarıyor ama şu an Fakirligin bitmesini zenginliğin gelmesini bekliyorum Yeter bu kadar fakirlik

Sen sakin adamım diyorsun. Eger ki 3bin lira bütçem var dersen sana Salcano Wolf ve Mondial Drift öneririm ki bunların yanında 2.el Yamaha YBR de gelır. Kafan karısır hangısını alayım almayayım benım durumuma dusersın. Hiç gerek yok. Süperboy cok tatlı ve yakısıklı bı motosıklet bence. Keşke şu kanım kaynamasa da Superboy'u alsam
    ehehehehe :D super boy bakıcam birde o kübaya bir göz gezdireyim daha ehliyetin direksiyon sınavına girmedim sizinle muhabbet edince içimi garip bi heycan sarıyor
    ugrgnr bunu beğendi.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Arora Yebere diyem
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Şimdi olsa bende ya wolf ya drift alırdım. Ben vergisiz olsun istemiştim.
    Ama titreşiminden rahatsız oluyorum bazen. Bunu satarsam, onlardan birini alırım. Hatta satılığa çıkarsam mı?

Motosikleti
    Çalındı almayı düşünmüyor
    100 MG Prince güzel motor eyer temiz bakımlı binersen civataları gevşetmessen cıdden titreşim yok Çelikden vazgeç beş para etmez bir motor Mondial al hem başlangıç için iyi SuperBoy ' lar güzeldir al bin ALLAH KAZA BELA vermesin İLK ÖNCE KASKINI MONTUNU ALDINMI ELDİVENİNİ ? ALMADIYSAN PARA AYIR 1.500 KALDIYSA GİT 100 CC CUB AL BENCE İLK ÖNCE GÜVENLİK

Benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Birbirinin aynı motorlsikletler ben kuba kullanıcısıyım fena değil bence .
    " Aklı "fukara olanın , fikri ukela olurmuş !.

BİLGİ GÜÇTÜR

Alıntı mertoreis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 MG Prince güzel motor eyer temiz bakımlı binersen civataları gevşetmessen cıdden titreşim yok Çelikden vazgeç beş para etmez bir motor Mondial al hem başlangıç için iyi SuperBoy ' lar güzeldir al bin ALLAH KAZA BELA vermesin İLK ÖNCE KASKINI MONTUNU ALDINMI ELDİVENİNİ ? ALMADIYSAN PARA AYIR 1.500 KALDIYSA GİT 100 CC CUB AL BENCE İLK ÖNCE GÜVENLİK
    evet önce güvenlik haklısın risk olmasa kask diye birşey üretilmezdi tşk yorumun için çelik diğe niyetlendim mondial superboy'a gönlüm kaydı

Alıntı Benli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birbirinin aynı motorlsikletler ben kuba kullanıcısıyım fena değil bence .
    evet aynılar nerdese üç aşşa beş yukarı nasip gerisi artık

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)