Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ayak marşı hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    keeway superlight 150
    merhaba arkadaşlar, henüz bir yıllık sürüş tecrübem var, teknik anlamda ise çok yetersizim. hiç bir arıza hakkında bilgim yok. benim şöyle bir sorunum var;
    keeway superlight 150 motosikletim, jikleyi açmama rağmen özellikle soğuklarda ya da bir gün kullanılmadıysa çok geç çalışıyor. 50 kere ayak marşına bastığımı bilirim. elektrikli marşı bikaç kez denediğimde akü zayıflıyor zaten. öyle inatçı. işin kötüsü tamirciye bu sorunu anlatamıyorum çünkü oraya gidip motoru durdurduğumda tekrar çalıştırmak çocuk oyuncağı. yeni durmuş bi motor. gün içinde her türlü çalışıyor. neden olabilir bu? tecrübeli abilerim yorumlarınızı bekliyorum çıldırıcam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Benim de benzer bi sorunum vardı. Gerçi seninki kadar değildi ama.. Usta sübap ayarından demişti. Ayardan sonra düzelmişti. Belki bundan kaynaklı olabilir. Ama olabilir diyorum kesin bişey söylemek istemem. Henüz o kadar tecrübeli değilim

sübap ayarından dolayı yapıyor bencede. daha önceden başıma geldi sübap ayarı yaptırmıştım en soğuk kışlarda bile tek marşla alıyordu ayar yaptıktan sonra

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)