Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kendi motorunla kurye olarak çalışmak.

Motovento
    REKLAM ALANI
    sozerten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki INAZUMA '14
    Merhaba arkadaşlar , yerel bir fast food dükkanında kendi motorumla kurye olarak çalışmayı düşünüyorum. İşin risklerinin farkındayım ancak bi şekilde ekonomimi düzeltmem gerek. Aramızda kendi motoruyla çalışan kuryeler var mı? Varsa saati kaç TL'ye çalışıyorlar? Dükkanın motoruyla çalışanlar ortalama kaç TL kazanıyorlar günlük? İyi forumlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km
    hocam ben kurye olarak çalışmıyorum ama çevremdeki kişilerin hepsi kendi motoruyla çalışıyo ve aylık maaş olarak paralarını alıyolar. riske değmez diyolar özellikle ecza deposunda çalışan tanıdıklarım çok şikayetçi.

ama sen fast food alanında olacağın için ne derler bilmiyorum. illa ki cevap gelir ama iş vereninle konuşmadın mı?

sozerten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki INAZUMA '14
    İş verenle konuşmadım henüz. Daha önce kurye olarak da çalışmadım ne kadar aldıklarını bilmiyorum. Biri için değmeyecek ücret başkası için yeterli olabilir sonuçta öğrenci adamım sadece kendime yetebilme derdindeyim yani

h2rx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyena 100 X / Spacy α
    istanbul için
    motorsuz 1000-1400
    motorlu 1400- 1700
    işler bulunabilir. motorun eski ve bakımından anlarsan motorunla çalışabilirsin. ama bakımından anlamazsan tavsiye etmem.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)